Şimdi Ara

Humble Bundle'dan Ubisoft Kampanyası başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 22 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 55
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • VYC Majoris (2 mesaj) Gye_Baek (1 mesaj) woop (1 mesaj) Dovahkiin (1 mesaj) mavizaman (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (2 mesaj) Tablet (1 mesaj) (8 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Humble Bundle'dan Ubisoft Kampanyası başladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 37 gün cezanın, 36 gün 11 saat 57 dakika kadarı kaldı.
    9 Not

Humble Bundle'dan Ubisoft Kampanyası başladı Humble Bundle’de daha önce çıkan ve bu ay tekrar satışa sunulan Ubisoft paket içeriğine göz atacağız. 

Paketin içeriğine göz atmadan önce ufak bir uyarımız olacak pakette yer alan bazı oyunlar Uplay olarak verilmekte yani kısacası Steam hesabınıza ekleyemiyorsunuz. Bu ufak uyarıdan sonra verilen oyunlara göz atabiliriz.

1 Dolarlık Paket

Call of Juarez: Gunslinger (Steam)
    Grow Home (Steam)
    Rayman Origins (Uplay)

6.48 Dolarlık Paket ( Fiyat her geçen saat artmaktadır.)

Far Cry 3 (Uplay)
    Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist (Uplay)
    Assassin’s Creed Chronicles: China (Uplay)
    Ve gelecek hafta eklenecek yeni oyunlar.

15 Dolarlık Paket

Assassin's Creed Rogue (Uplay)
    The Crew (Uplay)

75 Dolarlık Paket

Tom Clancy's The Division (Uplay Ürün Kodu)
    Özel Tasarım Tom Clancy's The Division T-shirt

Şuan aralarında en avantajlı paket olarak 6.48 Dolarlık Paket yer alıyor içerisindeki Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist ve Assassin’s Creed Chronicles: China oldukça güzel yapımlar var ama 1 dolara aldığımız ve birçok kişinin de belki de favori yapımlarından biri olan Call of Juarez: Gunslinger’da mevcut.

Eğer bütçeniz 15 dolara kadar çıkabiliyorsa bana göre en güzel Assassin's Creed oyunlarından biri olan Assassin's Creed Rogue kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

|
    |

• Yüzbaşı
    718 Mesaj
    1 dolarlık kısım süper :D Diğerlerini uplayden dolayı almayı düşünmüyorum . Yine her zamanki gibi neredeyse tüm bundlelarını aldırıyor bu site. Oynamadığım bir ton oyun oldu. Neyse sıkıldıkça değişik şeyler deneriz artık :D
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 25 Mayıs 2016; 16:11:36 >
    |
    |
    |
    |
    ben 1 dolar olandan aldım ama nasıl gelicek oyunlar ilk defa alıyorum. chapta chalange tamamla falan dedi anlamadım. kredi kartıyla aldım yeşil tik çıktı. üye değilim siteye mail adresimi yazdım öderken.
    |
    |

Orjinalden alıntı: woop

ben 1 dolar olandan aldım ama nasıl gelicek oyunlar ilk defa alıyorum. chapta chalange tamamla falan dedi anlamadım. kredi kartıyla aldım yeşil tik çıktı. üye değilim siteye mail adresimi yazdım öderken.

üye olup yapsaydınız keşke direk site üzerinden kod alıyordunuz üye olmadan yaptığınızda paranızı çektiği halde kodun gelmemesi gibi sorunlar yaşanıyor ben 2 kere sorun yaşadım birisi üye iken 1 dolarımı çektiği halde oyunlar gelmedi 2.side üye olmadan önce aynı şekilde 1 dolar ödedim ve oyunlar gelmedi bazı sorunları var sitenin ama şuan için hala problemler geçerlimi bilmiyorum bu söylediğim olay 6 7 ay önceleri
    |
    |
    Altta bulunan bir paket üsttekileri de kapsıyor. Bazı kişiler bunu bilmiyor. Yani 6 küsürlük paketi alınca 1$'lık pakete de sahip oluyorsunuz. Ya da 15$'lık alınca 1$ ve 6$ paketlerindeki oyunları da almış oluyorsunuz.
    |
    |
    call of juarez için 1 dolarlık bundle ı kesin alın arkadaşlar.. şiddetle tavsiye ediyorum oyunu
    |
    |
  • Yarbay
    12145 Mesaj

Humble bundle bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ploff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1919 Mesaj
    Call of juarezi yapıştırdım, almak istiyordum ztn
    |
    |

Orjinalden alıntı: Angel of the Lord

Satın al dedikten sonra en düşük paket 3 dolar gözüküyor. Ve pay with card dedikten sonra nedense paypal'a yönlendiriyor. Neden acaba?

1 doları el ile yazıcan kutucuğa.
    |
    |
    humble bundle sayesinde "orjinal" oyuncu oldum takibe devam!
    |
    |
    3646 Mesaj
    6 dolarlık paketi almayı düşünüyorum da bu far cry 3 falan sadece uplay keyi mi veriyor? Yoksa steam keyi de veriyor mu?
    |
    |
    |
    |
    10115 Mesaj
    Yazdığınız cümlelerin neredeyse hepsi yazım hatası ve anlatım bozukluğu içeriyor. Altı üstü oyun listesi vereceksiniz.
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,381
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.