Şimdi Ara

Humax HD uydu Alıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar üstadlar merhabalar evimde beko tv var ve uydusu çok yavaş kalıyor ve artık eskısı kadar ıyı degıl soyle kucuk ucuz bir hd uydu alıcısı almak ısıtoyrum humax nano free hd nasıldır yoksa fılbox hd kutmu daha mantıklı almak karar veremdım humax menü geçişleri güzel bir hd uydu alıcısı varmı

• humax aldım kullanıyorum. kanal geçişleri iyi. görüntü kalitesi de iyi. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_eley

humax aldım kullanıyorum. kanal geçişleri iyi. görüntü kalitesi de iyi. tavsiye ederim.

filbox mı humax nano mu aldıgınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: atlantıc

quote:

Orijinalden alıntı: real_eley

humax aldım kullanıyorum. kanal geçişleri iyi. görüntü kalitesi de iyi. tavsiye ederim.

filbox mı humax nano mu aldıgınız

humax nano
  • real_eley kullanıcısına yanıt
    nano free almayı dusunuyorum kardeşim.turksat tkgs varmıdır bu cihazda hiç bir yerde goremedım...
  • Snlthlk kullanıcısına yanıt
    hocam yanıltmayayım ama ne cihazın üzerinde bir işaret gördüm, ne de ayarlarda. sanırım yok
  • real_eley kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardesım urunu 10 GUN once kadar aldım tkgs yok,olsaydı almayacaktım zaten

Hd ve sd goruntulerı merak eden arkadaslar ıcın efsane neta 6400 gıbı kalitelidir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snlthlk kullanıcısına yanıt
    selam bende bu cihazı aldım ancak sanırım tkgs var ilk 100 kanalı değiştiremiyorum en saçma kanallar bile ilk sıralarda nasıl kapanır acaba bu özellik
  • tofita64 kullanıcısına yanıt
    tkgs nerde var benimki humax nano free
  • enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    humaxı aradım ilk 100 kanal tkgs özelliği olduğu için değişmiyor dediler... bu arada humax hd nano free benimkiside sen düzenleyebiliyormusun ilk 100 kanalı acaba?
  • tofita64 kullanıcısına yanıt
    benimki tercih düzenleme listesi de ayarlı kanallarım 100 kanal düzenlenmiyo gibi geldi bana tkgs gizli gibi olmuş bu hiç hoş olmamış menüye manuel güncelleme ekleseymiş saat da değiştiremiyoz
  • Humax Nano free almanızı tavsiye ederim. Görüntü kalitesi çok iyi, kanal sıralama ayarları yapabiliyorsunuz. Kanal geçişlerindede gayet hızlı donma yok. Verdiğiniz paranın hakkını veriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.