Şimdi Ara

Hulusi Akar Paşa'ya sempati duyanlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
2
Favori
19.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 154
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Organismus (11 mesaj) kkratoss (10 mesaj) Persona_Non_Grata (9 mesaj) vollkan59 (6 mesaj) OturanKuş (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (97 mesaj) Mobil (92 mesaj) Tablet (7 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
105 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Hulusi Akar Paşa'ya sempati duyanlar ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1673 Mesaj
    Milli Savunma Bakanı değil mi bu adam ne paşası ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: haylaz__

Oldumu lider olmadı sıkıntı nerde ?

Alıntıları Göster
    Amerikan filmlerini çok izliyorsun kafa yapmış sende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yahu kimin umurunda senin ne niyet aradigin?
    |
    |
    Meğer adamın ne çok sevmeyeni varmış.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 20 Aralık 2018; 0:28:3 >
    |
    |

Ordu bu ülkenin gözbebeğidir ama bahsedilen kişi için aynı düşüncelere sahip değilim. Bu ülkede 1kişiyi sevmediğin/düşünce yapısı hoşuna gitmediği için vatan haini terörist damgası yemek gerçekten bunalttı. Ne zaman son bulacak bu düşünceleriniz? Beni yada benim gibi düşünen diğer insanları ne zaman anlayacaksınız ?Dağ2 filmi son sahnesindeki vurguyu hatırlayın.( Bir kızım olsa senin gibi olsun isterdim. Askeri eleştir, devleti eleştir, sistemi eleştir, ama yeter ki sev.@BlancpaiN” Bir de “Bütün savaşın yükünü askere yüklemek kolay, oysa savaşları çıkartan askerler değil” ) Vatanı milleti sevmek bir parti yada gruba/kişiye körü körüne biat etmekle olmaz asıl vatanseverlik doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilmektir. Konuda bahsi geçen kişi Kürt açılımı zırvalığında ergenekon balyoz sürecinde ne yapmıştır? Vatana hizmet eden bir subayı ergenekon şüphelisi diye ölüme terkedilirken nerdeydi? Zekeriya ÖZ pohpohlanırken nerdeydi? 18 yaşımda ben o subayları tanımama rağmen vatana hizmetlerini araştırıp bilgi edinirken onurlu ve gururlu bir şekilde kendileri teslim olduklarını gördüğüm halde Hulusi AKAR bunu göremedimi? Devletin kan emicileri (pkk,fetö,diğer tarikatlar)Yarbay Ali TATAR'ı , Kuddusi OKKIR'I Ölüme sürüklerlerken hiç mi yardımı dokunamazdı ? Temel paşa Osman Pamukoğlu Doğan Güneş gibi komutanların artmasını ve askeri liselerin tekrar açılmasını istiyorum çünkü o gibi komutanlar ne kadar fazla çıkarsa o kadar iyi bir orduya sahip oluruz,Bir bireye askeri disiplini vatan sevgisini en iyi verebilecek yer Askeri liselerdir.
    Ülkede sol görüşlü insanları kötü göstermeyi bırakın. Ne sağcı ne solcu olan biri olarak diyorum ; bu yanlışa düşmeyin. Aşırı sol (dev-genc/dev-lis/ Tkp) ile solu, Aşırı sağ ile(Hizbullah) sağ görüşlü insanları karıştırmayın. Bu ikisinden bağımsız Muhafazakar(tutucu değerlerine sadık ) insanları sağ görüşlü sanma yanlışındanda vazgeçelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailciloglu -- 20 Aralık 2018; 0:53:8 >
    |
    |
    BlancpaiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6231 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ismailciloglu

Ordu bu ülkenin gözbebeğidir ama bahsedilen kişi için aynı düşüncelere sahip değilim. Bu ülkede 1kişiyi sevmediğin/düşünce yapısı hoşuna gitmediği için vatan haini terörist damgası yemek gerçekten bunalttı. Ne zaman son bulacak bu düşünceleriniz? Beni yada benim gibi düşünen diğer insanları ne zaman anlayacaksınız ?Dağ2 filmi son sahnesindeki vurguyu hatırlayın.( Bir kızım olsa senin gibi olsun isterdim. Askeri eleştir, devleti eleştir, sistemi eleştir, ama yeter ki sev.@BlancpaiN” Bir de “Bütün savaşın yükünü askere yüklemek kolay, oysa savaşları çıkartan askerler değil” ) Vatanı milleti sevmek bir parti yada gruba/kişiye körü körüne biat etmekle olmaz asıl vatanseverlik doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilmektir. Konuda bahsi geçen kişi Kürt açılımı zırvalığında ergenekon balyoz sürecinde ne yapmıştır? Vatana hizmet eden bir subayı ergenekon şüphelisi diye ölüme terkedilirken nerdeydi? Zekeriya ÖZ pohpohlanırken nerdeydi? 18 yaşımda ben o subayları tanımama rağmen vatana hizmetlerini araştırıp bilgi edinirken onurlu ve gururlu bir şekilde kendileri teslim olduklarını gördüğüm halde Hulusi AKAR bunu göremedimi? Devletin kan emicileri (pkk,fetö,diğer tarikatlar)Yarbay Ali TATAR'ı , Kuddusi OKKIR'I Ölüme sürüklerlerken hiç mi yardımı dokunamazdı ? Temel paşa Osman Pamukoğlu Doğan Güneş gibi komutanların artmasını ve askeri liselerin tekrar açılmasını istiyorum çünkü o gibi komutanlar ne kadar fazla çıkarsa o kadar iyi bir orduya sahip oluruz,Bir bireye askeri disiplini vatan sevgisini en iyi verebilecek yer Askeri liselerdir.
    Ülkede sol görüşlü insanları kötü göstermeyi bırakın. Ne sağcı ne solcu olan biri olarak diyorum ; bu yanlışa düşmeyin. Aşırı sol (dev-genc/dev-lis/ Tkp) ile solu, Aşırı sağ ile(Hizbullah) sağ görüşlü insanları karıştırmayın. Bu ikisinden bağımsız Muhafazakar(tutucu değerlerine sadık ) insanları sağ görüşlü sanma yanlışındanda vazgeçelim :)
    Zombiye dönmelerinin sebebi reisleri. 16 yıldır kendi seçmenini konsolide etmek için toplumu böldü de böldü. Koltukta kalabilmek için her şeyi yapabilecek tıynetteler. Akp'li misin? Oo vatansever. Değil misin? Kaybol la hain. Kafa bu işte. Haliyle imam böyle yapınca cemaat de sıvıyor doğal olarak. Adamlara kalsa bu ülkede en az 20 milyon terörist var anasını satayım. (Cehape seçmenleri başı çekiyor tabii) IQ düşüklüğü ve yüzsüzlük de olunca işin içinden çıkmak için bol bol saçmalıyorlar haliyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 20 Aralık 2018; 0:53:0 >

• Onbaşı
    35 Mesaj

Aslında düşündüğünüz gibi değil bahsettiğiniz kesimde çok iyi özeleştiri yapan hataları gören kişiler var ama muhalif partilerde koltuk sevdası bu kişileri bu partiye yönlendiriyor. Hitler'in propaganda uzmanı gibi çalışan bir grup var. Bu grup parti seçmenini kontrol ediyor(Meral AKŞENER konusu /Fetö konusunda Partiyi savunma /Ergenekon da Parti/Zek ****sinin yaptıklarını savunma/suçlarını sadece fetöye atma gibi gibi :) )

|
    |
    kkratoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ismailciloglu

Aslında düşündüğünüz gibi değil bahsettiğiniz kesimde çok iyi özeleştiri yapan hataları gören kişiler var ama muhalif partilerde koltuk sevdası bu kişileri bu partiye yönlendiriyor. Hitler'in propaganda uzmanı gibi çalışan bir grup var. Bu grup parti seçmenini kontrol ediyor(Meral AKŞENER konusu /Fetö konusunda Partiyi savunma /Ergenekon da Parti/Zek ****sinin yaptıklarını savunma/suçlarını sadece fetöye atma gibi gibi :) )
    Elbette, hepsine aynı yaftayı vuracak kadar kafayı yemedim. :) Lakin işte illa ki aralarından beyin gelişimini tamamlayamamış olanlar etkileniyor bu ucuz hamaset söylemlerden. Sonra uğraş dur. Neyse ki sokakta çok denk gelmiyorum böylelerine.

George Orwell-1984'ün simülasyonu oldu bu ülke. Akp'nin akıl hocaları iyi analiz etmişler bazı şeyleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 20 Aralık 2018; 1:9:43 >

• Yüzbaşı
    616 Mesaj
    Ak partinin de desteklediği operasyonlarla FETÖ kumpasıyla yargılanan tutuklanan Genelkurmay başkanından boşalan koltuğa oturup da, Şehit Ömer Halisdemir gibi kahramanların ölüme kafa tuttuğu zamanlarda FETÖ ye esir düşüp şimdi de siyasete atılmayı AK parti saftında yer almayı ben kendime yakıştıramazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 20 Aralık 2018; 1:6:32 >
    |
    |

Ben çok rastlıyorum. Dinliyorum ama saçmalama başladığında konudan uzaklaşıyorum

|
    |
    kkratoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    (darbeciler geldi kafama silah dayadı başımıza geçeceksin dediler)
    kabul etmedim sonra kalktım masadan çıktım gittim
    hiç duyulmuş mu böyle şey?
    darbe yada herhangi bir suç kendi liderliğiyle planlanır
    çete başkasının silah zoruyla lider mi yapar yahu öyle salak darbeci var mı?
    Ne ricacı darbecilermis yaa
    akıllı olun biraz
    GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE
  • Yarbay
    2527 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

öyle bir şey söyleyin ki,
    (darbeciler geldi kafama silah dayadı başımıza geçeceksin dediler)
    kabul etmedim sonra kalktım masadan çıktım gittim
    hiç duyulmuş mu böyle şey?
    darbe yada herhangi bir suç kendi liderliğiyle planlanır
    çete başkasının silah zoruyla lider mi yapar yahu öyle salak darbeci var mı?
    Ne ricacı darbecilermis yaa
    akıllı olun biraz
    Aynen, bu kadar vasat bir senaryoya inanacak kadar !.!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    252 Mesaj
    Hulusi Akar yok şöyle hizmet etmiş yok böyle hizmet etmiş diyenler.

Hulusi Akar'a Mit başkanı öğlen vakitlerinde darbe ihtimalinden bahsetmiştir. Buna rağmen kendisi ve kuvvet komutanları Fetö tarafından ele geçirilmiş. 255 vatandaşımız şehit edilmiş. Onlarca vatansever asker, polis kahramanca can vermiştir.

Siz de buna hizmet diyorsunuz. Şakşakçılıkta zirvedir bu konu.

Ayrıca Hulusi Akara makam mevki düşkünü olmasa 16 Temmuz'da istifa ederdi. Türk ordusunun komutanı bu hataları yapıp ordunun başında durmamalıydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Masal Oku
Ekonomi
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.