Şimdi Ara

Hulusi Akar Paşa'ya sempati duyanlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
2
Favori
19.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 154
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Organismus (11 mesaj) kkratoss (10 mesaj) Persona_Non_Grata (9 mesaj) vollkan59 (6 mesaj) OturanKuş (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (97 mesaj) Mobil (92 mesaj) Tablet (7 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
105 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Hulusi Akar Paşa'ya sempati duyanlar ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    518 Mesaj

Anlamanı beklemiyordum zaten. İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ø kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Adamın dibidir.Chpli özgür ozeli perişan etmiştir.

Not:Özgür Özel 44 yaşındadır,Hulusi Akar 49 yildir devlete hizmet etmiştir.
    seçimlerde oy kullanmayacaktım ama bu chplileri görünce yine gidip akp-mhp ye oy atacağım gibi duruyor.

• Yarbay
    5780 Mesaj

Bu boş yapma kimin ne için çalıştığını herkes gördü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    izmirli1713 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ali Türkşen yazmış.
    https://odatv.com/bu-devrin-gercek-efsane-komutani-sensin-hulusi-akar-18121845_m.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 19 Aralık 2018; 10:55:11 >
    |
    |
  • Teğmen
    108 Mesaj
    peki sempati duyarken suçsuz yere ölüme giden silah arkadaşlarının vebalini ne yapacaksınız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ø

Matematik şaşırmaz. En çok pkk teröristi Hulusi Paşa döneminde öldürüldü. Kim kiminle nerede görüşmüş, kim kime ne demiş, kim Atatürk'ü ne kadar seviyor bunlar bizi ilgilendirmez. Bizi ilgilendiren şey kaç adet terörist öldürüldüğüdür.

Özgür özel, içinde bulunduğu partinin pkk tarafından asimile edilebilecek kadar aşağılık olan durumuyla ilgilensin. Senin partin pkk terör örgütünün yönetebileceği kadar uyduruk bir kuruluş.

Duygusal olarak bakacaksanız sırf ideolojisi için beceriksiz paşaları seversiniz. Matematiksel olarak bakarsanız en sevdiğiniz paşa HULUSİ AKAR oluverir.

HULUSİ AKAR paşanın başarısı budur;

Özgür Özel'in taptığı adamın başarısı;

Oslo’da PKK ile el sıkışan, telsizler sağır kameralar kör diye manşet attırıp pkk’lıların Hendek kazmasına göz yuman, şehide kelle diyen, birkaç Mehmet öldü diye gündem olmamalı diyen, Habur’da teröristlerin ayağına törenle savcı hakim götürüp onore eden, Ankara’da İstanbul’da resmi kurumların bahçesinde göndere Kürdistan bayrağı çeken cehapeyi ben de kınıyorum.

|
    |

• Yarbay
    6231 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tekilas

Bir milletvekilinin lafı var hala bıraktığımız yerde otluyorsunuz. Açsan ne yazar sendenmi korkacağız. o Pkk lı dediklerinle hükümeti deviriyordun ne cabuk Atatürk düşmanı yaptın. Genel başkanın, milletvekillerin fetocularla kolkola protestolara katıldı unuttukmu. Tv lerine destek ziyareti yapan kimdi unutkan şahsiyet... Şu ülkede en büyük Atatürk düşmanı sizlersiniz başınız sıkıştımı Ölmüş adamın paçasına sarılmaktan kurtulamadınız gitti.
    Seni korkutmaya çalıştığımı mı sandın cidden de? Hem de sanal bir ortam üzerinden? Diğer yazdıklarından belli zaten okuduğun ve gördüğün şeyleri doğru idrak edememen. A haber ağzıyla gelip masal anlatma bana.

|
    |

Orijinalden alıntı: kkratoss

Seni korkutmaya çalıştığımı mı sandın cidden de? Hem de sanal bir ortam üzerinden? Diğer yazdıklarından belli zaten okuduğun ve gördüğün şeyleri doğru idrak edememen. A haber ağzıyla gelip masal anlatma bana.

Alıntıları Göster
    Ahaber, Bhaber boşver bunları.. varsa cevabın vereceksin.. Atatürk'ün partisine laf söylemeyi eleştiriyorsun ancak Atatürk'ün partisinin milletvekilinin Demirtaş ile çak yapması hoşuna gidiyor belliki. Atatürk'ün partisinin genel başkanının PKK sözcüsü Alman milletvekiliyle yanyana poz vermesi hoşuna gidiyor belliki.Senin hoşuna gidiyorda işte bunların halkta karşılığı yok kafanızın almadığı bu. Benim AKP ile işim olmaz ancak CHP gibi ne idüğü belirsizlerin yönettiği partiyide denize düşen yılana sarılır hesabı değerlendirme konusu bile yapmam.. Sizin sorununuz CHP yi her eleştireni yandaş olarak görmeniz.. Doğruya doğru diyeceksin Fikirlerin uyuşmasada doğru iş yapana yanlış demeyeceksin.. Bugune kadar Genelkurmayı yönetenlerden ne hayır gelmiş bu ülkeye.. Milletin ordusunu Atatürkün ordusu gibi değerlendirenden ne hayır gelir..

• Yüzbaşı
    255 Mesaj

Kim ne için çalışıyormuş kardeş, memlekette herkes istihbaratçı herkes herşeyi biliyor anlaşılan

|
    |
    trakyAli-1986 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Tekilas

Ahaber, Bhaber boşver bunları.. varsa cevabın vereceksin.. Atatürk'ün partisine laf söylemeyi eleştiriyorsun ancak Atatürk'ün partisinin milletvekilinin Demirtaş ile çak yapması hoşuna gidiyor belliki. Atatürk'ün partisinin genel başkanının PKK sözcüsü Alman milletvekiliyle yanyana poz vermesi hoşuna gidiyor belliki.Senin hoşuna gidiyorda işte bunların halkta karşılığı yok kafanızın almadığı bu. Benim AKP ile işim olmaz ancak CHP gibi ne idüğü belirsizlerin yönettiği partiyide denize düşen yılana sarılır hesabı değerlendirme konusu bile yapmam.. Sizin sorununuz CHP yi her eleştireni yandaş olarak görmeniz.. Doğruya doğru diyeceksin Fikirlerin uyuşmasada doğru iş yapana yanlış demeyeceksin.. Bugune kadar Genelkurmayı yönetenlerden ne hayır gelmiş bu ülkeye.. Milletin ordusunu Atatürkün ordusu gibi değerlendirenden ne hayır gelir..

Alıntıları Göster
    O söylediğin şey için yapacak bir şey yok. Her partinin içinde çürük elma var ne yazık ki. MHP'den ayrılıp Hdp'ye geçenleri bile gördük sonuçta. 6 milyondan fazla seçmeni olan bir partiyi bazen ister istemez dikkate almak zorunda kalıyorsun. Aksi halde 6 milyon kişiye terörist muamelesi yaparsın, ki bu da PKK'nın ekmeğine yağ sürmek olur.

İkidir sizli falan genelleme yapıyorsun. Sağda solda ne gördün ettin bilmem de benimle alakası olmayan şeyleri bana söylemekten vazgeç.

Ordu, Atatürk'ün ordusudur. Bunu bütün kurmay kademesi de bilir alt kademe de bilir. Beğenmeyenden de bir cacık olmaz. Sen de bu sınıfta olduğuna göre senden de bir cacık olmaz. Hadi işine. Son cümlenle rengini belli ettin iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 19 Aralık 2018; 14:19:0 >

• Binbaşı
    1231 Mesaj
    Kendisi akp ve feto işbirliği ile balyoz ve Ergenekon davaları sayesinde bu rütbeye yükselebilmistir

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

seçimlerde oy kullanmayacaktım ama bu chplileri görünce yine gidip akp-mhp ye oy atacağım gibi duruyor.

Alıntıları Göster
    Her seçimde aynı muhabbet sıkılmadınız mı ? Burada kullandığın yada kullanmadığın oy için kimse hesap soramaz ama zamanı gelince çocuklarınız torunlarınız hesap soracak.
    Ayrıca ordunun yeniden siyasete sokulmasının acısını umarım yaşamayız.
    |
    |

İtikat savaşında sabrın tükendiği yerdeyiz.

Steam Profilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Her seçimde aynı muhabbet sıkılmadınız mı ? Burada kullandığın yada kullanmadığın oy için kimse hesap soramaz ama zamanı gelince çocuklarınız torunlarınız hesap soracak.

Alıntıları Göster
    bu cümleyi kuran chpye oy attıysa gülerim.
    |
    |
    Klasik sol endeksli subaylardan olmadığı için seviyorum adam gibi adam

özgür özel"in madarı ettği adammış.. özgür özel kim yahu.ağzı kulaklarında bir şehidin cenaze namazını kılan dengesiz bir tip. pkk,fetö ve Türkiye düşmanlırının en nefret ettiği bir komutana fetö ,pkk düşmanı bir vatansever olarak sempati duymayacağım da gidip pkk cenazelerinde boy gösterenlere mi sempati duyacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi operadakises -- 19 Aralık 2018; 15:19:53 >
    |
    |
Sohbet
Ekonomi
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,945
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.