Şimdi Ara

Hulusi Akar Paşa'ya sempati duyanlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
2
Favori
19.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 154
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Organismus (11 mesaj) kkratoss (10 mesaj) Persona_Non_Grata (9 mesaj) vollkan59 (6 mesaj) OturanKuş (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (97 mesaj) Mobil (92 mesaj) Tablet (7 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
105 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Hulusi Akar Paşa'ya sempati duyanlar ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0985F6AB6

Hulusi Akar yok şöyle hizmet etmiş yok böyle hizmet etmiş diyenler.

Hulusi Akar'a Mit başkanı öğlen vakitlerinde darbe ihtimalinden bahsetmiştir. Buna rağmen kendisi ve kuvvet komutanları Fetö tarafından ele geçirilmiş. 255 vatandaşımız şehit edilmiş. Onlarca vatansever asker, polis kahramanca can vermiştir.

Siz de buna hizmet diyorsunuz. Şakşakçılıkta zirvedir bu konu.

Ayrıca Hulusi Akara makam mevki düşkünü olmasa 16 Temmuz'da istifa ederdi. Türk ordusunun komutanı bu hataları yapıp ordunun başında durmamalıydı.
    Mit misin?

Cevap vermiş; Var, devletin dini adalettir… Adaleti olmayan devlet zaten dinsizdir!
  • Yüzbaşı
    252 Mesaj

Mit misin ne ya? Daha soru sormayı bilmiyorsunuz.

Biraz gündemi takip edersen öğrenirsin Mit'ten olmana gerek yok

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/sedat-ergin/mitin-15-temmuz-istihbaratinda-yeni-ayrintilar-40466432
    |
    |
    vollkan59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3355 Mesaj

Kim yazmış bu yazıyı? Resmi evrak mı?

Yukarıda dönemin Genelkurmay Başkanı'nın ifadelerini de içeren video var, seyret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 20 Aralık 2018; 5:0:43 >
    |
    |
    largo21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap vermiş; Var, devletin dini adalettir… Adaleti olmayan devlet zaten dinsizdir!
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Fotodakiler Hulusi Akar, Abdullah Gül ve Şükrü Karatepe'dir. Fotoyu çeken kişi ise Fehmi Koru'dur. Gençlik yıllarında Avrupa'da beraber takılan bu tayfanın tamamı Fetöcü çıktı. Dahası hepsi de ülkenin en önemli makamlarına geldiler. Proje adamı diye bir tanım vardır ya, hah işte bunlar o tanımın bire bir karşılığıdır resmen. Hulusi Akar, baştan kokan bir balıktan başka bir şey değildir. 15 Temmuz'daki basiretsizliğinden sonra zaten istifa etmesi gerekirken üstüne bir de siyasi tarafını seçmiş ve Akp bakanı olmuştur. Olduğu gibi de mecliste Akp koltuklarında takılıp siyaset de yapmaya başlamıştır. Bugün bir de utanmadan Özgür Özel'e Atatürk'ümüzün kurduğu partide sen olmasaydın keşke dedi. Hadi o Chp'de olmasın da kendisinin neden azılı Atatürk düşmanlarının arasında oturduğu da ayrı bir bilmecedir. Dahası Özgür Beyin de söylediği gibi; silah arkadaşları, Hulusi Akar'a beddua ede ede can vermiş bulunmaktadırlar.

Şimdi ben neden ve niye sempati duyayım bu eski komutan/yeni Akp'liye?
    Konuya verilmesi gereken tek cevap budur sanırım, ötesi berisi boştur laf ü güzafdır.
    |
    |
    Gigabyte Z370 Aorus Gaming7 İ5 9600K GPU BEKLENİYOR 8x2 3200Mhz Corsair Rgb Pro CoolerMaster ML240L Rgb MasterFan MF120 HALO Rgb x 3 Corsair MP500 M2 - JamesDonkey SSD 1TB - Samsung qvo SSD 1TB Evga 700B 80 Samsung c24fg73 144HZ 1Ms Phantex P350X Corsair MM300XXL Steelseries Rival110 Steelseries Apex 150 Steelseries Arctis 5

• Binbaşı
    1637 Mesaj
    Seviyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben Hukusi akar pasayi sahsen de gordum. Hic oyle videodaki gibi sinirli biri degil gayet yumusak basli, guler yuzlu biri. Bi gun gorunce anlarsiniz basi onde mazlum bi adam. Ayrica kendisi benim memleketlim sayilir.

Darbe zamaninda onun darbecilerin elinden kurtuldugu zamanki resmini gormustum. Biraz perisan bi haldeydi ve o halini gorunce cok uzulmustum.

|
    |
    Hulusi akar özelinde değil ama bir darbe girişimi düşünün bir terör örgütünün yapmaya çalıştığı, ben onlardan değilim ve genelkurmay başkanıyım bana gelecekler başıma silah dayayıp "biz darbe yaptık sende bizi yönet" diyecekler yahu mantıklı gelmiyor neresinden baksam komik. Bir terör örgütü kendisinden olmayan birine neden darbe gibi çok komplike bir şeyi yönettirsin?

Orijinalden alıntı: ozfidelio

Hulusi akar özelinde değil ama bir darbe girişimi düşünün bir terör örgütünün yapmaya çalıştığı, ben onlardan değilim ve genelkurmay başkanıyım bana gelecekler başıma silah dayayıp "biz darbe yaptık sende bizi yönet" diyecekler yahu mantıklı gelmiyor neresinden baksam komik. Bir terör örgütü kendisinden olmayan birine neden darbe gibi çok komplike bir şeyi yönettirsin?
    orda ki amaç hulusi paşayı gel bizi yönet değil ki.amaç vatansever ve darbe karşıtı subayların hulusi paşanın bahsettiği dosyayı imzalatıp işte genelkurmay başkanı da bizim yanımızda diyerek orduyu morelman bitirmek ve teslim bayrağını çekmelerini kolaylaştırmak.bunu anlamamak için insanın kör olması gerek.
    |
    |

|
    |
    Özgür Özer e verdiği ayar tarihidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9502 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Adamın dibidir.Chpli özgür ozeli perişan etmiştir.

Not:Özgür Özel 44 yaşındadır,Hulusi Akar 49 yildir devlete hizmet etmiştir.
    Ozgur ozeli mi perisan etmis

Sinirden eli ayagina dolasiyodu hele sen 40yildir etrafinda azarliyabildigin insanlar var ama sen atandin biz secildik dediginde yerin dibine soktugu surati cok iyiydi

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 2600 @4.0 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: Crucial 16GB 3600 Cl16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930

• Yarbay
    9502 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Bu mesaj silindi.
    Bayiliyorum su chp liler ne yapmis diyen avanelere ya ulkeyi yoneten tum kaynagi oluk oluk hortumlayan sonrada ya bu chp liler civi bile cakmiyor diyenlere, birisi su aklini ampule kiralayanlara desinki ulkeyi akepe yonetiyor.

CPU: AMD Ryzen 2600 @4.0 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: Crucial 16GB 3600 Cl16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Yüzbaşı
    638 Mesaj

|
    |

Bu troller güzel gündem yaratıyorlar.Demek ki sahipleri güzel yemliyor bunları.Troll konu.

|
    |
    Hulusiden de senin gibi eski fetö yalayıcılarından da nefret ediyorum.
    Huluside eski ağır fetöcülerden bütün akepeliler de öyle. Utanmazlığın aymazlığın ihanetin zirvesi sen ve senin gibilerdir has anadolu çocuğu seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdtv -- 20 Aralık 2018; 16:29:46 >
    |
    |

Cehape yönettiği de oldu. Sonuç?

|
    |
    DH | equ* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    187 Mesaj
    Gerçek Türk askeri Hulusi Akar gibiler değil, Ömer Halisdemir gibilerdir. Türk askerinin hamurunda da muhafazakarlıktan ziyade vatanseverlik ve vatan için gerekirse canını verme iradesi yatar.
    |
    |
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Ekonomi
Radyo Dinle
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.