Şimdi Ara

Hulki Cevizoğlu: Kanal İstanbul'a EVET diyen bir Atatürkçüyüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
2.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 45
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • HeraldOfDİSASTER (11 mesaj) Novagate (10 mesaj) Sonic.Storm (8 mesaj) ali_ihsan21 (5 mesaj) Roumiruez (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56 mesaj) Mobil (25 mesaj) Mini (15 mesaj) (4 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Hulki Cevizoğlu: Kanal İstanbul'a EVET diyen bir Atatürkçüyüm
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    957 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Qtrone

[23 Temmuz 2021 12:18:44 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Konu Sahibine Özel

Sarayın adamı Hulki Cevizoğlu  

|
    |
  • Adamcağız an itibariyle sosyal medyadaki CHP'nin bağnazları tarafından ağır linç yiyor.
    Fikrini ifade ettiği için adamın ne faşistliği kalmış, ne ceviz kadar beyni, ne AKP'ye geçtiği, ne dönekliği, ne kaseti.

Siyasal bağnazlık bu, kendisi gibi düşünmeyenleri linç edenler demokrasi ifade özgürlüğü falan savunurlar bir de utanmadan, yazık..
    Atatürkçü ve vatanseverin dibidir. Şu kesim ne der hesabıyla konuşmaz. Burada da doğrunun yanında olmuş.

Cevizoğlu mu  

Perinçek'e yanlamıştır. 3 kuruş için cnn Türk kadrosuna geçti. Döneli bir sene olmuştur günaydın.

En son Boğaziçi üniversitesi öğrencilerini okuldan atın, rektör akp'li değil. kapıyı kelepçeleyin falan diyordu.

Kendisi gayet donanımlı, gayet vatansever birisidir.

Ama kanal/denizcilik konularına pek vakıf değil gibi duruyor.

En basitinden, bu konuşmasında Süveyş Kanalı'nı Osmanlı'nın yaptığını iddia etmiş ama Süveyş Kanalı'yla Osmanlı'nın ilgisi yok.

adam ychpli değil diye amedus99 ondan tavır takınmıştır adam yılların sağlam omurgalı Atatürkçüsü ,ama amedus99 canan kaftancıoğlunu daha fazla Atatürkçü bulur şimdi 

Bu katıldığı programı izlemiştim gayet mantıklı gerekçelerle nedenlerini söylüyor ve ben bir Atatürkçü olarak Kanal'ı destekliyorum diyor... Ama ülkede çok güzel çağdaş fikir ve ifade özgürlüğüne saygılı muhalefetimiz var ki hemen adamı linç edip itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. 1-2 güne saraya giden Hulki Cevizoğlu demezlerse iyidir.

Her zaman ki gibi muhalefet Atatürk'ün arkasına sığınıp bu kanala karşı çıkmalıyız deyip bir sürü saçma sapan bahane gerekçe uyduruyorlar. Yok depremi tetikler yok balıklar ölür yok denizler kirlenir yok möntro ant. delinir gibi ipe sapa gelmez mantıksız iddialar...

Gerçekten ülkenen mantıklı konuşan ve her fikire saygı duyan Muhalif isimlere ihtiyacı var... Hulki Cevizoğlu katı muhaliftir normalde ama gerekçeleri ile kanal lazımsa lazım diyebiliyor adam siyasi rant peşinde koşmuyor. Aynı şekilde Ekmek İçin Ekmelettin dönemindede CHP'li olmasına rağmen tepkisini koymuş ve eleştirmişti CHP'ye bu adam olmaz tutmaz diye. O dönem Halk TV'den bile programı kaldırılmıştı galiba sırf o yüzden.

Atatürkçüyüm diyenlerin hiç biri Atatürk gibi düşüncelere sahip değildirler kaldı ki bir tane kitabını okusalar anlamaya çalışsalar şu an ülke bambaşka bir yerlerde olurdu. Bir parti devamlı bir şeylerin arkasına sığınmamalı bu Atatürk de olabilir din de olabilir milliyetçilik de olabilir. Bildiğim tek şey var İnsana ve ülkesine değer veren hak yemeyen yedirmeyen siyasetçilere ihtiyaç var. Ülke yabancılara peşkeş çekilmemeli elin ülkesi benim ülkeme askeri üs kurmamalı söz sahibi olmamalı. Ekonomi o kadar iyi olmalı ki biri bir şey dediğin zaman geri vites atmamalısın. Her gelen siyasi parti ve çevresi cebini doldurarak koltukları bir sonra ki gözü açlara bırakmamalı.

• Yüzbaşı
    251 Mesaj

Kendisi gayet donanımlı, gayet vatansever birisidir.

Ama kanal/denizcilik konularına pek vakıf değil gibi duruyor.

En basitinden, bu konuşmasında Süveyş Kanalı'nı Osmanlı'nın yaptığını iddia etmiş ama Süveyş Kanalı'yla Osmanlı'nın ilgisi yok.

• Yüzbaşı
    397 Mesaj

yandaş trol hulki cevizoğlu.

|
    |
  • Yarbay
    6192 Mesaj
    Atatürkçü ve vatanseverin dibidir. Şu kesim ne der hesabıyla konuşmaz. Burada da doğrunun yanında olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    8688 Mesaj

Cevizoğlu mu  

Perinçek'e yanlamıştır. 3 kuruş için cnn Türk kadrosuna geçti. Döneli bir sene olmuştur günaydın.

En son Boğaziçi üniversitesi öğrencilerini okuldan atın, rektör akp'li değil. kapıyı kelepçeleyin falan diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 19 Nisan 2021; 21:51:36 >
    RevengeRain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj

O konuda kendisine ben de kırgınım.

Ama hala AKP, Çözüm Süreci savunan AKP'lilerin; Ahmet Altan'ı savunan çakma muhaliflerin yanında kendisi hala melek gibi kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 19 Nisan 2021; 21:57:24 >
    |
    |
    amadeus99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8688 Mesaj

Yooo Kalmıyor. Adam akp ne derse ne yapsa onu savunuyor.

Zira kendisi bildiğin akp'li artık. Perinçek kafası. Yarın akp Atatürk kelimesini yasaklasın onuda savunur. Ahmet Altan bile bundan onurludur. Hapse attılar gene çıktı yılmadı

Bu 3 kuruşa gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 19 Nisan 2021; 21:58:26 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj

Ahmet Altan'a her şeyi diyelim de onurlu demeyelim ya. Onurlu yerine kirli emellerinde inatçı biri diyelim, onurlu kelimesi ona hiç yakışmıyor.

Yarın AKP 2. Çözüm Süreci'ni, 2. Ergenekon tarzı bir başka süreci başlatsın yine AKP'ye döner.

• Yarbay
    8688 Mesaj

Hayatta en nefret ettiğim kişilerin başında Ahmet Altan gelir.

Ve o bile Nedim Şener, Perinçek ve bundan daha iyiydir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    957 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Qtrone

[23 Temmuz 2021 12:18:44 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Konu Sahibine Özel
    Adamcağız an itibariyle sosyal medyadaki CHP'nin bağnazları tarafından ağır linç yiyor.
    Fikrini ifade ettiği için adamın ne faşistliği kalmış, ne ceviz kadar beyni, ne AKP'ye geçtiği, ne dönekliği, ne kaseti.

Siyasal bağnazlık bu, kendisi gibi düşünmeyenleri linç edenler demokrasi ifade özgürlüğü falan savunurlar bir de utanmadan, yazık..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    6038 Mesaj

celal şengör ateist muhalif kralı karşı değil.

ilber oltaylıda karşı değil.

ben sadece yine abuk subuk geçme garantisi verirlerde yine halkın cebinden çıkar kısmına karşıyım sadece.

|
    |
  • Yarbay
    6038 Mesaj

adam ychpli değil diye amedus99 ondan tavır takınmıştır adam yılların sağlam omurgalı Atatürkçüsü ,ama amedus99 canan kaftancıoğlunu daha fazla Atatürkçü bulur şimdi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 19 Nisan 2021; 22:11:34 >
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj

Nesli tükenmekte olan kutup ayıları>Muhabbet kuşları>VatanP>Ahmet Altan

Benim sıralamam bu valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 19 Nisan 2021; 22:12:20 >
    |
    |
    amadeus99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj

madımak ta

arif sağ ın silahı ne oldu sorusuyla dikkatimi çekti.

unutuldu gitti o silah.

|
    |
  • Yarbay
    8688 Mesaj

Ben Ahmet Altan ile vatan partisinin yerini değiştiririm.

Sevme sırasında üstlerine kurbağa pisliğini koyarım 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 19 Nisan 2021; 22:19:38 >
    |
    |
  • Yarbay
    6861 Mesaj

Bu konu özelinde yazmıyorum, genel olarak söylüyorum. Ne zaman muhalif tarafta farklı bir görüş çıksa, hemen troller koştura koştura konu açıyor. Muhalifler arasında görüş ayrılıkları olabilir, herkesi kendiniz gibi koyunmu sanıyonuz  

|
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Forumun sivrisinekleri dolmuş hemen başlığa, adamlar ne kadar organize Kokuyu alır almaz geliyor adamlar.

Konuya gelirsek yanlış yanlıştır.
    Yanlışı kimin savunduğunun ne önemi var.
    İsterse Atatürk çıksın mezarından ben de destekliyorum desin.

|
    |
  • Binbaşı
    1168 Mesaj

Atatürkçüyüm diyenlerin hiç biri Atatürk gibi düşüncelere sahip değildirler kaldı ki bir tane kitabını okusalar anlamaya çalışsalar şu an ülke bambaşka bir yerlerde olurdu. Bir parti devamlı bir şeylerin arkasına sığınmamalı bu Atatürk de olabilir din de olabilir milliyetçilik de olabilir. Bildiğim tek şey var İnsana ve ülkesine değer veren hak yemeyen yedirmeyen siyasetçilere ihtiyaç var. Ülke yabancılara peşkeş çekilmemeli elin ülkesi benim ülkeme askeri üs kurmamalı söz sahibi olmamalı. Ekonomi o kadar iyi olmalı ki biri bir şey dediğin zaman geri vites atmamalısın. Her gelen siyasi parti ve çevresi cebini doldurarak koltukları bir sonra ki gözü açlara bırakmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 19 Nisan 2021; 22:51:11 >
    |
    |
  • Çavuş
    69 Mesaj

Bu kanal hakkında dikkate alınması gerekenler amiraller ve uluslararası ilişkiler uzmanı insanlar. Büyük zorluklarla elde edilen anlaşmalara bir şey olur da tekrar masaya oturursak şu anki ekonomi ile çok başarılı olunması mümkün değildir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    766 Mesaj
    vay be bir an aklima yasar nuri ile iskender evrenesoglunun ceviz kabugundaki tartışmalari geldi aklima yine.Bu adam bilinç altima boyle yerlesmis

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.