Şimdi Ara

Hulk vs Solomon Grundy (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
0
Favori
9.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gibi gibi, çoğu repliği ezberledim diyebilirim. 4-5 defa bitire bitire artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Townley

Gibi gibi, çoğu repliği ezberledim diyebilirim. 4-5 defa bitire bitire artık.
    vaov. Michael Townley yani De Snata benim de favori karakterimdir ama siz iletmişşiniz bayağı. Valla ben de birkaç repliği ezberleyeceğim. Why did I move here? dan başlayarak

• 3'lü arasında en sevdiğim karakter. Tam bir aile babası, ne kadar çocukları işlevsiz olsa da onları sevmeden edemiyor. Ailesini özlüyor tabii ki onlar ayrıldıktan sonra. Aynı zamanda tam bir aksiyon ve eski film manyağı, tam benim tipim.
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    Velet demeyi bırak ta, Hulk Silver Surfer hemen hemen ışık hızında giderken onu yakalamayı başardı sen neyin boşunu yapıyorsun? Thanos aşırı zeki ve tam bir stratejist. Superman gelsin bakayım avucunu yalıyor mu yalamıyor mu. Bi Steppenwolf'u dövdü diye filmde tek bir çizgi roman okumayan insan burada boş yapmaya gelmiş. BannerIncrediblehulk kanalına göz at derim, senin gibiler Hulk vs Doomsday kapışmasına "moruq doomsday ölmüyor moruq" diye Doomsday kazanır diyen tipler çünkü. "Zaten öyle" diyeceğini hissettiğimden şöyle diyeyim, Hulk sinirlendikçe güçleniyor ve Watcher'lara göre gücünün bir limiti yok. Doomsday'i 10 farklı yol ile öldürdü diyelim Doomsday geri geldi Hulk'u öldüremedi, Hulk'ta onu öldüremedi. Bu Doomsday'in kazandığı veya berabere bittiği anlamına gelmiyor, Hulk kazanmış oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Townley

Velet demeyi bırak ta, Hulk Silver Surfer hemen hemen ışık hızında giderken onu yakalamayı başardı sen neyin boşunu yapıyorsun? Thanos aşırı zeki ve tam bir stratejist. Superman gelsin bakayım avucunu yalıyor mu yalamıyor mu. Bi Steppenwolf'u dövdü diye filmde tek bir çizgi roman okumayan insan burada boş yapmaya gelmiş. BannerIncrediblehulk kanalına göz at derim, senin gibiler Hulk vs Doomsday kapışmasına "moruq doomsday ölmüyor moruq" diye Doomsday kazanır diyen tipler çünkü. "Zaten öyle" diyeceğini hissettiğimden şöyle diyeyim, Hulk sinirlendikçe güçleniyor ve Watcher'lara göre gücünün bir limiti yok. Doomsday'i 10 farklı yol ile öldürdü diyelim Doomsday geri geldi Hulk'u öldüremedi, Hulk'ta onu öldüremedi. Bu Doomsday'in kazandığı veya berabere bittiği anlamına gelmiyor, Hulk kazanmış oluyor.
    benden tavsiye konuşmayı denemeyin hocam hakaret ile ve bilgisizce konuşuyorlar

• Yapacak bir şey yok, nasıl konuşurlarsa konuşsunlar hiç kimse mental bir rahatsızlığı yok ise bilgiye hayır demez. Birilerinin terbiye etmesi lazım bunları!
  • Sen mesajları yanlış anlamışsın prep time yok ve anlık kapışmada Superman daha zeki olacaktır çünkü onun beyni aşırı hızlı çalışır bir saniyede milyarlarca olasılığı hesaplayabilir.

Hulkun doomsdayi alacağını düşünüyosun yanlış anlamadıysam. Yanlış anladıysam kusura bakma. Doomsday yeri gelince superman olmayan JL yi alıyor Hulk 1v1 de tek bir JL üyesini bile zorlayamaz.

Steppenwolf o kadar güçlü değil zaten çizgi romanlarda. Hulk gücünde felan. Bruutal Superman (Supermanın bloodlusted gali denebilir) Steppenwolfu tereyağı gibi ikiye bölüyordu.

He ayrıca Thanos Hulka,Thora iki tokat vurdu diye Superman’ı 3 yumrukta öldüreceğini düşünenler var. Ç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama thanos supermanın hesaplayamadığı bişey yapabilir çok zeki bir varlık çünkü

• Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    Thanos hala master stratjist durumunda. Superman daha hızlı hesaplayabilir olasılıkları ona bir şey demiyorum fakat Thanos hala Superman'i yenebilme gücünde.

Hulk 1v1'de hiçbirini zorlayamaz mı? Wonder Woman'ı kolayca zorlar veya alır, Batman'i alır, The Flash'ın hangi featlerinden bahsettiğimize bağlı, (Wally ANLIK IŞINLANMAYI ışıktan 23 Tredesilyon 759 Duodesilyon 449 Undesilyon kat daha hızlı gitmiş bir karakter, source:https://www.youtube.com/watch?v=z4O-5eV4LiA) Fakat World Breaker Hulk gelir ise OP bir Flash'tan bahsetmiyor isek çoğunu 1v1'de alır, Superman ve Wonder Woman'da zorlanır diye düşünüyorum.

Brutal Superman'i gösteriyorsan ben de sana WB-WWH diyorum. Tek adımda güney sahilini çökertmek üzere olan bir Hulk. Bunun karşılığı olarak Superman Prime One Million gelebilir, ve çoğu kahramanı yok edecektir zaten.

Thanos Superman'i 3 yumrukta öldüremez, fakat iyi bir savaş ortaya koyup onu zorlayıp yenebilir bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hope_Of_World

Ama thanos supermanın hesaplayamadığı bişey yapabilir çok zeki bir varlık çünkü
    Onu diyorum zaten, aşırı zeki bir stratejist Thanos. MCU Hulk'u gibi özürlü değil, sadece etrafta koşup "SMASH" lemiyor yani.
  • Hulk ww yi ıslak rüyasında zorlar. WW daha dayanıklı daha hızlı daha kuvvetli. Hulk WW’den fena dayak yer. Flash IMP vursa hulka fatiha okuruz.

Batman hazırlıklıysa zorlanmaz.

WBH WW’yi alabilir ancak yine Superman’ı ya da flashı alamaz nitekim en fazla solar system Supermanın kararlılık seviyesine sinir seviyesine göre değişiyor o seviyeler. Flash yine tek IMP ye canını alır WBH nin hadi ilkinde ölmezse 2-3 kere daha vurur ölür.

Bruutal Superman WBH yi alır parçalar atar zaten SPOM gibiler bunla hiç uğraşmaz

• Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    Sentry milyonlarca patlayan Güneşin (veya yıldızın) gücüne sahip iken Superman sadece bizim güneşten güç alıyor bizim Dünya'da yapılacaksa savaş. Hulk Sentry'i yenebilmiş bir karakter, WW'nin veya Superman'in 1v1'de Hulk'u yok edeceğini hatta yenebileceğini düşünmüyorum ben.
  • Biz nedense o arkadaşın hiç 1 milyon güneş patlaması gücünü göremedik. Ne WW nede Superman zorlanır hulk karşısında

WBH Ww yi yenebilir supermanı yenemez

• işlk321 İ kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=Mf2KgiO8YJo

Strength ve speed gibi diğer videoları da izle bakalım kim kazanıyor?
  • Ben neden featlere bakmıyorumda videolara bakıyorum ?

Benim güzel zeki forumdaşım, videolarda featlerini karşılaştırıyor zaten? Onun için attım videoyu, Hulk'un fiziksel formu yok edilmesi imkansız Onslaught'un armorunu tek yumrukta delip geçişine ne diyorsun peki? Fantastic Four, X-Men, Yenilmezler (Thor dahil) armoruna çizik dahi atamazken?
  • http://kahramanbaykus.com/er-meydani-hulk-vs-superman/

Çokmu feat karşılaştırması istiyosan al oku yukardakini..

Superman yumruklarıyla defalarca uzay zamanı ve gerçekliği parçaladı buna ne diyosun güzel kardeşim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: işlk321

http://kahramanbaykus.com/er-meydani-hulk-vs-superman/

Çokmu feat karşılaştırması istiyosan al oku yukardakini..

Superman yumruklarıyla defalarca uzay zamanı ve gerçekliği parçaladı buna ne diyosun güzel kardeşim ?
    Neden uzaklaştırma aldın Dünyanın Umudu

• Bundanda alırım sıkıntı değil 2 gün sonra gerçek hesabımın banı kalkıyor zaten

Hulk tek eliyle bir zaman bariyerini parçaladı, Onslaught'un armorunu tek yumruk ile yok ederken gerçekliği çarpıtmış olabileceği söyleniyor. (google'a Warping Reality yaz) Hulk World War Hulk'taki New York savaşında BİLE, düşün o savaşta BİLE kendini tuttuğunu söylüyor Dr.Strange'e sonradan. Tüm kahramanları tek başına yenmiş bir Hulk'tan bahsediyoruz, World War Hulk.

Hulk'un en güçlü Thunderclap'inden bahsetmiyorum bile. Superman sarı güneş olmayan bir yerde süper güçlü değil, Hulk ise Sakaar gibi bir gezegenin tektonik plakalarını bir arada tutmuş biri. Lav içindeyken, öyle düşün yani. Kaynak:

https://www.youtube.com/watch?v=H5SzD01XJ_4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Townley -- 11 Ağustos 2018; 22:6:56 >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.