Şimdi Ara

Hükümetin inadı ve ideolojisi yüzünden insanlar ölüyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnsanlar ölüyor!!! vergisine gelince helal kendisine gelince haram ee ne yapalım yüksek vergi koyalım vergisini yiyelim. Bu kadar da çelişkili bir yönetim söz konusu. Halbuki bir zamanlar burası laik bir devletti her ne kadar hükmü kalmasa da anayasa da halen yazıyor sadece anlamını yitirmiş olarak... Aşırı vergiler yüzünden artık saçma sapan bir hal alan alkol fiyatları yüzünden millet gidip tekelden alamaz hale geldi mecburen de ne olduğu belirsiz merdiven altı dediğimiz işlere yöneldiler çünkü tekel fiyatlarına göre bedava kendi içinde de ucuza gelmiş oluyor vatandaş ta riske girip alıp içiyorlar sonuç bu toplu ölümler... Son 5 yılda kim bilir sırf bu yüzden kaç kişi hayatını kaybetti yazık ne yazık...

https://www.mynet.com/kirikkale-de-sahte-icki-7-kisinin-olumune-yol-acti-valilik-ten-aciklama-110106613972

• Gerçekten alkoldeki ötv artık saçmalık seviyesinde.

İçen gene içecek, bu bir hak arkadaş. Bunun adı dindarlık falan değil artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açlıktan ölenleri, ekonomik sıkıntıdan intihar edenleri geçtin sahte içkiden ölenler mi dikkatini çekti? Muhalefeti ayrı garip iktidarı ayrı garip bir memleket burası!

• İçki sigara araba bilgisayar malzemesi bunlarda ötv de kdc de çok indirilmeli hatta çoğu üründe kdv çok hepsi insin

• İnsan ölüyor diyince bende açlıktan,yaşamak uğruna falan sandım.

• ghostlesh G kullanıcısına yanıt
    Keske beynin olsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teramycin T kullanıcısına yanıt

Senin gibi karaktersiz olmaktan daha iyidir.

• alkolden nefret ediyorum.hukumetin alkol zamlarini sonuna kadar destekliyorum

• ghostlesh G kullanıcısına yanıt
    Yav he he

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Gerçekten alkoldeki ötv artık saçmalık seviyesinde.

İçen gene içecek, bu bir hak arkadaş. Bunun adı dindarlık falan değil artık.

ötv nin kendisi saçma birileri leblebi parası saydığı harcamalar hak iken vatandaşlardan neden esirgeniyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.