Şimdi Ara

Hükümetin cep telefonları ile alıp veremediği ne? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
3
Favori
23.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
399 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya boş verin devlet babanın ne yaptığını ya öyle ya böyle bir şekilde alacak senden benden, zamanında erli malı da güçlendirmek için bir takım düzenlemeler yaptılar ama tam anlamıyla olmadı. gerçi artık yerli markalar mesela casper yeni cihaz çıkartı X20 piyasaya damga vuruyor ama gel gelelim milletimizde ithal alacak. belki yerli malında ki bir takım vergileri çıkarsa yönelim artar vs vs ama vergi her türlü devlet alır ya sağdan ya soldan.

• 5 senedir aynı telefonu kullanıyorum kafa rahat. vergiyi her sene değiştirenler düşünsün. aynı şekilde 16 senelik lpg araç kullanıyorum,oradada kafa rahat vergi dipte. kimse 3 ay yeni hiç bir şey almasın o vergiler mecburen İNER. ama bu denklemi kafası alamayacak HALK bu boykotu YAPAMAZ. bu iş zeka meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 25 Ağustos 2020; 17:33:40 >
  • Graham Bell, zamanında Refah Partisiyle çok uğraşmıştı. Telefona olan kinleri bu yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde protesto-boykot kültürü yok çünkü

sırf belli sebeplerle gitmediğim marketler cafeler var mesela 3 kuruş fazla veriyorum veya 1 km fazla yürüyüp başkasına gidiyorum,

Normalde hep en son çıkan veya 1 önceki model note telefon kullanırdım en son note7ler en üst modelken bendeki 5 i sattıktan sonra kısa süre lg kullandım alışamadım arkadaşımda note2 vardı ona bir rom attık telefon çalışacak hale geldi onu kullanıyorum uzun süredir. Bu rakamları telefona falan vermem net yani, ha arada delirtiyor ama temel ihtiyaçlarımı görüyorum bitti gitti

• İnsanların cep telefonu alamadığı ya da almakta zorlandığı ülkeye "Afrika Ülkesi" denir. Eğer o ülke Afrika kıtasında değilse sadece "Allah Sabır Versin" denir.

• Kölesiniz yerinizi bilin .telefon lüks araba daha lükstür ..lüks istiyorsanız bedelini ödemelisiniz ..

• Hangi ülkede boykot olarak araba telefon alinmadigini gördün ? Protesto sokakta yapılır dünyanın her ülkesinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne yapacaksın telefonu, evde buzdolabı var mı yeğenim sen ondan bahset.

• Türkiyede teknoloji devri bitti benim için şu saaten sonra ne telefon alırım ne pc.

• quote:

Orijinalden alıntı: teramycin

Hangi ülkede boykot olarak araba telefon alinmadigini gördün ? Protesto sokakta yapılır dünyanın her ülkesinde.

boykotun hası tüketmemek ile yapılır yoksa istersen her gün sokağa çık, sen o ürünleri aldığın sürece tepene binerler. ben almıyorum kafa rahat fahiş zamlar beni ilgilendirmiyor. içki sigara yok oradanda kardayım. üstüne tatilleri yurtdışında yapıyorum buradaki yamyam otelcilere para kazandırmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 25 Ağustos 2020; 17:40:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

VİZYON bu mu gerçekten =?

Okul statüsünde yapılmamış bir mekanı OKUL yapacak Oleyy oylar CHP'ye mi kafa bu mu gerçekten. Dünyada Cumhurbaşkanlığı saraylarını incelemenizi öneririm. Ülkelerde resmi törenler ve karşılamalar o binada yapılır. Bir nevi ülkenin temsil yeridir orası. CHP 75 yıldır iktidarda olmadığı için prosedürü bilmiyor belki ama O kadar büyük bir yapıyı okul yapmak mı sistem gerçekten. ( Ben yapacaklarınıda hiç sanmıyorum ama neyse. )

Makam arabasıda kullanmayacaklar heralde ? Bütün arçalar geri iade edilip fiat egea tarzı araçlar mı kullanacaklar ?

Hazır yapılmış binayı ATILA çıkarmayı hizmet olarak görüyorsunuz ya ne diyeyim ben size. ( Artık yapılmış onu kullanacaz biz ama bir bu büyüklüktede okul yapacaz yanına dese mesela daha iyi olmaz mı ? ) Adamların Vizyonu AKP'nin 18 yılda yaptığı herşeyi yıkmak kaldırmak üstüne kurulu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zkanK. -- 25 Ağustos 2020; 16:44:54 >
  • Helal sana telefonsuz arabasiz bombos hicbirsey olmayan bir yasam.

• Trollere eğitim verilmiş, CARİ AÇIK eğitimi.

Başka söylem yok eee cari açık, çünkü cari açık...

Ulen boş beyinli, Cumhuriyet'in kazanımı tüm fabrikaları sattınız.

Fabrika = Üretim

Üretim olmaz ise aynı malı dolarla öyroyla yurt dışından alırsın.

Hayvancılık ve Tarım bitti, princi, eti, otu boku yurt dışından dolar ile alıyorsun.

Sen dolar inanılmaz ucuzken, paranı betona gömdün, bir fabrika kuraydın. Milletin orasına koyan Cengiz'in oteli için 50 milyon teşvik yapıyorsun sonra tank palet fabrikanı 50 milyona Katar'a satıyorsun.

İşte bunların sonucu CARİ AÇIK. Kimse gelip, boru gibi vergi artışı sonucu fırlayan araba, telefon vs. fiyatlarını cari açığa bağlamasın!!!

Adam bokunuzda boğulun dediydi, Barbaros Şansal, öngörülüymüş. Bokta boğulmak kaçınılmazsa tadını çıkarın...

Gelmiş trol köpekler cari açık bıdı bıdı.

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt

O sarayın masrafı günlük 8 milyon lira...

• Yakın zamanda 2000 altına sıfır telefon kalmayacak görünen o ki .

• Bos yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: lPaTRoNl

Yakın zamanda 2000 altına sıfır telefon kalmayacak görünen o ki .

2000 tl altı zaten çöp

huawei y7 2019 aldım 1750 tl ye kanser etti ,kasma sorunları vb kamerası hesap makinesi tadında yani iğrenç bir cihaz

abd de homeless lar bile bunları kullanmıyor 30-40 dolar olan çöpler bile burada asgari ücret

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.