Şimdi Ara

Hükümet UFO'ları Kabul etti [CNN TÜRK] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
8.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrEmq

sıcak sıcak resimler..

15-20 CM

Hükümet UFO'ları Kabul etti [CNN TÜRK]

Manken gibi her türlü pozu vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: my.name.is.earl

quote:

sıcak sıcak resimler..

15-20 CM

Manken gibi her türlü pozu vermiş.

Kama sutra pozisyonu da isterük.

• quote:

resimdeki yaratığa bak daha doğru düzgün vücüda sahip değil ayakta duramıyor o ellerle kuyrukla UBER teknolojimi yapıcaklar hakkatten bunlara inanıyormusunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Olcays

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Sonsuz büyüklükteki bir evrende -gerek bilimsel gerekse de dini olarak böyle olduğu söyleniyor madem- sadece ufacık bir mavi/yeşil renklerin hakim olduğu bir gezegende mi yaşam var yani? Keşfedilen/keşfedilebilen bir çok gezegenin yanında miniminiminnacık bir gezegende hem de? Yani koskoca evrende yalnızız?
    Kimse beni buna ikna edemez. Belki bu yukardaki görüntüler gerçek değildir, belki uzaylı dediğimiz şeyin görüntüsünün onlarla alakası yoktur ama yalnız olmadığımızı düşünüyorum. Belki henüz bi iletişim gerçekleşmedi kayıtlara geçen ama bu olmayacağı anlamına gelmez.
    Hem eğer varlarsa onlara göre de biz "uzaylı" olmuş oluyoruz. Belki onlar da bizi arıyor.

/>

PHI seviyorum seni sonunda şu forumda mantıklı düşünen birine rastladım

herzaman dedim yine derim Tanrının sadece bu gezgene yaşam bahşettiğine inanmak yeryüzündeki en büyük ahmaklıktır

• quote:

Orijinalden alıntı: BEETHOVEN

quote:

resimdeki yaratığa bak daha doğru düzgün vücüda sahip değil ayakta duramıyor o ellerle kuyrukla UBER teknolojimi yapıcaklar hakkatten bunlara inanıyormusunuz..

1)Orda kolu fare kapanına sıkışmış.Nasıl duramıyor ayakta?
    2)Ya yavruysa?70 cmlik bi tane daha gördüğünü söylemiş adam.
  • O yaratığın videosu varmı yoksa böyle sadece fotoğraf mı.Fotoğrafsa sahte büyük ihtimalle.Tüylü hayvanların tüylerini yolduğun zaman böyle enteresan şeyler çıkabiliyor altından.Hayvanın iskeletinin maymun iskeletinden farkı yok.
  • Yaratığın dün gece videosunu da gösterdiler, araştırma için gönderildiği yerde çekilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

O yaratığın videosu varmı yoksa böyle sadece fotoğraf mı.Fotoğrafsa sahte büyük ihtimalle.Tüylü hayvanların tüylerini yolduğun zaman böyle enteresan şeyler çıkabiliyor altından.Hayvanın iskeletinin maymun iskeletinden farkı yok.

15-20 cm maymun mu olur abi? :D
  • Niyeyse bu Sirius Araştırma merkezinin dediklerine inanmıyorum
  • quote:

Resmen maymun bu be, derisi yüzülmüş yada yanmış.

İlla işinize gelen şekilde yorumlayacaksıız...Arkadaşım adam üstüne basa basa dedi bu yaratığın hayvanla hiçbi alakası yok bu yaratıktaki dna HAYVAN DNA'SI DEĞİL hatta dünya ile alakası yok bu canlının...insanımsı bişey bu ama insandan çok daha zeki ve beyni çok daha karışık(kompkles) yapılardan oluşuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 24 Eylül 2009; 13:58:05 >
  • Bana faydası olmayan kilisenin papazını ...

Millet kendi canının derdine düşmüş bunlar hâlâ UFO diyor.Olsa ne olur,olmasa ne olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 24 Eylül 2009; 14:02:45 >
  • siruis arastırma merkezinin o kadar saçma açıklamarı var ki ne deseler direk saçmalıyo diyebilcek kadar oldum yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dunham

quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

O yaratığın videosu varmı yoksa böyle sadece fotoğraf mı.Fotoğrafsa sahte büyük ihtimalle.Tüylü hayvanların tüylerini yolduğun zaman böyle enteresan şeyler çıkabiliyor altından.Hayvanın iskeletinin maymun iskeletinden farkı yok.

15-20 cm maymun mu olur abi? :D

Buyur evladım,buyur çocuum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaN15

quote:

Orijinalden alıntı: BEETHOVEN

quote:

sıcak sıcak resimler..

15-20 CM

Resmen maymun bu be, derisi yüzülmüş yada yanmış.

dimi maymunlar ztn 15-20 cm oluor

belki yavru

• Bu ufoluların arkasında İsrail var ahanda yazıyorum.

• nası olmuş
  • Ya ufo diye birşey olsa uydular ne diye var ordan görüntü alamazlarmı adamlar ufo die birşey olsa şimdiye kadar kanıtlanmış olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodRaw

/>

nası olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Çavuş

Yaratığın sırrı çözülmüş .
    http://www.milliyet.com.tr/Dunya/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&KategoriID=19&ArticleID=1142669&Date=24.09.2009&b=Yaratigin%20sirri%20cozuldu

çok enteresan %99.99 dünya dışı varlık denmiş

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.