Şimdi Ara

Hükümet ne zaman gidecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2023 seçimi temiz olursa kesin giderler.

Doğal denklem bile bunu söylüyor.

Oy potansiyellerinin en yüksek olduğu yaşlı kesim ölüyor. Kovidde daha çok öldü.
    Oy potansiyellerinin dipte olduğu yeni nesil sandık başına geliyor.

Sıf bu etken bile kaybetmelerine sebep.

Ekonomi yüzünden bırakanlar malum. Bende ekonomi sebebiyle ayıldım. Daha önce 1 kez oy kullandım ama işte mesela ekonomi bu hale gelmese bende amaan banane der değişim istemezdim.

Zaten 52.6 ile kazanmıştık. Hemde o zaman ekonomi falanda herkesin cebini yakmıyordu.

Sadece ekonomik başarısızlık bile şuan 7-8 puan yazar. Eyt leri vs saymıyorum bile. Halktan tamamen kopmuş bir iktidar var seçime gelene kadar her ama hergün daha da oy kaybedecekler.

Bana sorsalar seçim 2024 te olsun ekonomi falan demeyin aç kalan kalacak yapacak bir şey yok. Sandığa Daha fazla genç seçmen gelsin ve ciddi bir mağlubiyet alsınlar.

Ak partiden kurtulmak için milletçe bir bedel ödenmesi gerekiyordu; bu ekonomik buhran olmasa erdoğan gene seçimleri kazanırdı.. Sizin gibi erdoğana oy vermiş kesimin burnunun sürtmesi , akıllarının başlarına gelmesi, gerçek resmi görmesi ve çokça pişman olup her gün oy veren ellerine sövüp sayması için bu ekonomik buhranın olması gerekiyordu..Şu anda bu saydıklarım milyonlarca insan üzerinde vuku buluyor zaten... Böylece milletçe bir bedel ödenip erdoğan gitmiş olacak

• Nereye

• 2023

• 2024 kasımında gider. Not alın şimdiden. :)

• Aralık 2022 ya da Ocak 2023

• Umrumda değil. Gitseler de gitmeseler de ülkeden umudum yok. Sadece kendimi düzeltip burdan kurtulsam yeter.

• Hükümet gidecek de yerine ne gelecek?

Hükümeti göndermeye çalışanlar müslümanları asıp kesecez diyorlar. Böyle yapın siz, aferim! Halk ekonomiden bunalmış tam başka partiye yönelecekken, cellat kesilenler ortaya çıkıyor.

Daha geçen gün sakallıları, çarşaflıları, hatta AKP ile en ufak işi olanları "Siz de gideceksiniz" diye twitter'da paylaşıp duruyorlardı.

• Hükmet ne zaman gidiyor Bu cuma bu cuma mı bu pazartesi :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2023 seçimi temiz olursa kesin giderler.

Doğal denklem bile bunu söylüyor.

Oy potansiyellerinin en yüksek olduğu yaşlı kesim ölüyor. Kovidde daha çok öldü.
    Oy potansiyellerinin dipte olduğu yeni nesil sandık başına geliyor.

Sıf bu etken bile kaybetmelerine sebep.

Ekonomi yüzünden bırakanlar malum. Bende ekonomi sebebiyle ayıldım. Daha önce 1 kez oy kullandım ama işte mesela ekonomi bu hale gelmese bende amaan banane der değişim istemezdim.

Zaten 52.6 ile kazanmıştık. Hemde o zaman ekonomi falanda herkesin cebini yakmıyordu.

Sadece ekonomik başarısızlık bile şuan 7-8 puan yazar. Eyt leri vs saymıyorum bile. Halktan tamamen kopmuş bir iktidar var seçime gelene kadar her ama hergün daha da oy kaybedecekler.

Bana sorsalar seçim 2024 te olsun ekonomi falan demeyin aç kalan kalacak yapacak bir şey yok. Sandığa Daha fazla genç seçmen gelsin ve ciddi bir mağlubiyet alsınlar.

• Sen oraya bi 5 sene daha yaz karşiiimm..

• Ak partiden kurtulmak için milletçe bir bedel ödenmesi gerekiyordu; bu ekonomik buhran olmasa erdoğan gene seçimleri kazanırdı.. Sizin gibi erdoğana oy vermiş kesimin burnunun sürtmesi , akıllarının başlarına gelmesi, gerçek resmi görmesi ve çokça pişman olup her gün oy veren ellerine sövüp sayması için bu ekonomik buhranın olması gerekiyordu..Şu anda bu saydıklarım milyonlarca insan üzerinde vuku buluyor zaten... Böylece milletçe bir bedel ödenip erdoğan gitmiş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 2 Nisan 2022; 15:14:35 >
  • yahu benim 2016dan beri tuttuğum parti sizin için siz endişelenmeyin diye sağcı bir parti oldu 7/24 Allahtan dinden kitaptan bahsediyorlar buna rağmen endişeleriniz varsa artık bilmiyorum ne yapılır partideki tüm eski kafalı Atatürkçüleri postalıyorlar Chp tabanını kaybetti Atatürkün çizgisinden çıktı diyenler partiye oy vermeyi bıraktı tüm bunları sizin için göze alıyor Chp iş verdikleri kişilerin başının kapalı türbanlı olmasına dikkat özen gösteriyorlar çünkü şu İslam düşmanı iftirasından kurtulmak için bu ülke üzerinde Atatürk öldüğü andan itibaren zaten bitti her şey merak etme kim gelirse gelsin iktidara Müslümanları asıp kesemez böyle bir şeyin olma ihtimali aşırı aşırı az yahu adamların zaten kendisi Müslüman Chp adlı partide bir tane bile Müslüman olmayan kişi yok varsa söyleyin

• Ekonomik kriz olmasa desteklemeye devam edecektin yani?

• kaLpazan kullanıcısına yanıt

evet ederdi... etmemesi bu devranın artık dönmemesi için birşeyler olması gerekiyordu çünkü %49 luk kesimin naishatları artık kâr etmiyordu.. Bir misubet gelmeliydi ki 1000 nasihate bedel olmalıydı.. o musibet gelmiş gibi görünüyor ve ak partililerin akılları tek tek başlarına geliyor, bu da anketlerden belli oluyor zaten

• kaLpazan kullanıcısına yanıt

Açıkcası ekonomi iyi olsa siyaset pek umrumda olmaz. Partiymiş lidermiş falan fıstık bana hitap eden şeyler değil.

• Vekillerin tamamı, istisna olacağını bile sanmıyorum. En başından tut belediyesine kadar.

• Sarı muhalefet olduğu sürece gitmez.

94 yaşındaki kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayı olacakmış bu kafayla devam.

• gitse ne olacak

• Memlekette bayram olur.. Yeter ki gitsin, gerisi kolay, hiç dert etme

• bir yere gittiği yok, aksine daha da güçleniyor.

sınırdan her elini kolunu sallayarak geleni boşuna almıyorlar içeri. miss gibi havadan milyonlarca oy cepte.

seçim günü büyük bir süprizle karşılacak Türk milleti.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.