Şimdi Ara

Hukuki İşlem Korkusu İle Kimse Duygularını Söyleyemiyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bunebeaa

quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

quote:

quote:

quote:

Kimse duygulari soylemiyo mu ? la daha ne diceniz bi ana avrat duz gitmediginiz kaldi(o da kaldi mi bilmiyom)

iftira atma birader, edep cercevesinde konusalim insan gibi tartisalim sonucta hepimiz bu ulkenin insaniyiz

iftira ? ben sahis olarak degil umumi olarak konusuyorum,sonucta buraya yazmiyim silinir cunku C.Baskanina etmedikleri laf kalmiyo,bak sen de demissin ayni ulkenin vatandasiyiz diye,ama adamlar kendi ulkesinin en ust makamina kufrediyo,sonra ben niye ceza aldim diyo,yani bazi insanlari anlamak guc

Ben istiyorum ki isteyen istedigi partiyi tutsun ama birbirine de saygisi olsun, ama bakarsan herkes birbirinden nefret eder olmus, hersey cikar meselesi olmus vaziyette sana gore iyidir akp cunku diyorsundur ki hastaneler yollar cevre temizligi havaalanlari trenler, ben buna saygi duyarim ama diger taraftaki adam da der ki yolsuzluk torpil falan filan, o adam bu yapilan hizmetleri gormez sen de yapilan yanlisları gormezsin hepimiz yapılan hizmeti alkışlayıp yapılan yanlışı eleştirsek fena mı olur?

Ha bu ayri bi konu ama mesela ben cikip K.K.na kufur etmiyorum zaten etmem de ama adam devletin basina anasindan basliyo torunlarina kadar yani bunlar cok yanlis,bi de mesela yukari bak hemen eksi 2 yemisim ya ben ne yazdim da eksiliyonuz,inan bak millete yardim ediyorum baska konularda adam beni ben oldugum icin eksiliyo yani yorumumu belki okumuyo bile,ama ben Ak Partili oldugu bildigim halde yanlis yazildigini dusunuyosam arti vermiyorum,hatta uyariyorum bazen

Ya kardes sen ne anlatıyorsun gece gece ??

Sehit veriyoruz sehit cikip AKP ye muhalefet olsana . 49 gunde 100 un üstünde sehit verdik senin nasıl Vicdanın rahat ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kimse duygulari soylemiyo mu ? la daha ne diceniz bi ana avrat duz gitmediginiz kaldi(o da kaldi mi bilmiyom)

iftira atma birader, edep cercevesinde konusalim insan gibi tartisalim sonucta hepimiz bu ulkenin insaniyiz

iftira ? ben sahis olarak degil umumi olarak konusuyorum,sonucta buraya yazmiyim silinir cunku C.Baskanina etmedikleri laf kalmiyo,bak sen de demissin ayni ulkenin vatandasiyiz diye,ama adamlar kendi ulkesinin en ust makamina kufrediyo,sonra ben niye ceza aldim diyo,yani bazi insanlari anlamak guc

Ben istiyorum ki isteyen istedigi partiyi tutsun ama birbirine de saygisi olsun, ama bakarsan herkes birbirinden nefret eder olmus, hersey cikar meselesi olmus vaziyette sana gore iyidir akp cunku diyorsundur ki hastaneler yollar cevre temizligi havaalanlari trenler, ben buna saygi duyarim ama diger taraftaki adam da der ki yolsuzluk torpil falan filan, o adam bu yapilan hizmetleri gormez sen de yapilan yanlisları gormezsin hepimiz yapılan hizmeti alkışlayıp yapılan yanlışı eleştirsek fena mı olur?

Ha bu ayri bi konu ama mesela ben cikip K.K.na kufur etmiyorum zaten etmem de ama adam devletin basina anasindan basliyo torunlarina kadar yani bunlar cok yanlis,bi de mesela yukari bak hemen eksi 2 yemisim ya ben ne yazdim da eksiliyonuz,inan bak millete yardim ediyorum baska konularda adam beni ben oldugum icin eksiliyo yani yorumumu belki okumuyo bile,ama ben Ak Partili oldugu bildigim halde yanlis yazildigini dusunuyosam arti vermiyorum,hatta uyariyorum bazen

Ya kardes sen ne anlatıyorsun gece gece ??

Sehit veriyoruz sehit cikip AKP ye muhalefet olsana . 49 gunde 100 un üstünde sehit verdik senin nasıl Vicdanın rahat ???

Bu yorumun uzerine ne diyebilirim ki ? hicbir sey anlatamamisim,yazik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence çok çabuk gaza geliyorsunuz.biri çıkıp twitterda youtube da bir video koyuyor hoop atlıyorsunuz anlamadan dinlemeden .
    mesela son 400 mv olayından sonra bu var bide.asker babasına karaktersiz şerefsiz demişmiş.yahu cumhurbaşkanının bunu yapacağına gerçekten inanıyormusunuz siz?böyle bir günde çıkıp şehit babalarına canlı yayında hemde, karaktersiz diyecek öylemi?
    tamam gençsiniz kanınız kaynıyor falan ama kullandırtmayın kendinizi bunlara.olan ülkeye oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=nEk9JZppvzc&feature=youtu.be
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    bugünkü haberlere bakarsan bu bilginin gerçeği yansıtmadığını görebilirsin. yarın bu 400 vekil-şehit haberini yapanlar, şehit babası haberini yapanlar aynı haberleri yapmaya devam edecekler. hani gerçeği yansıtsa neyse, o da yok bildiğin düzmece. dokunsan isyan ederler özgürlüğümüze karışıyorlar diye. sadece basın değil kendi şahsın için diyeyim, elini vicdanına koy, sen özgür olmasan özgür değiliz bile dedirtmezlerdi sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

bugünkü haberlere bakarsan bu bilginin gerçeği yansıtmadığını görebilirsin. yarın bu 400 vekil-şehit haberini yapanlar, şehit babası haberini yapanlar aynı haberleri yapmaya devam edecekler. hani gerçeği yansıtsa neyse, o da yok bildiğin düzmece. dokunsan isyan ederler özgürlüğümüze karışıyorlar diye. sadece basın değil kendi şahsın için diyeyim, elini vicdanına koy, sen özgür olmasan özgür değiliz bile dedirtmezlerdi sana.

Çözüm sürecinde pkk silah depolamış dedi şaka gibi.Kasetlerle ses kayıtlarıyla uğraşan bir istihbaratımız var.Ben nasıl bu süreç devam ederken silah depoladıklarını biliyordum hayret?

Cumhurbaşkanımızı yine kandırmışlar vay vay bak sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk7

quote:

Çözüm sürecinde pkk silah depolamış dedi şaka gibi.Kasetlerle ses kayıtlarıyla uğraşan bir istihbaratımız var.Ben nasıl bu süreç devam ederken silah depoladıklarını biliyordum hayret?

Cumhurbaşkanımızı yine kandırmışlar vay vay bak sen.

Hep mağdur bu devlet.
  • twitter da cumhurbaşkanına başbakana ana avrat düz gidiyorlar

kımsı dıygılırını sıylıyımıyır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

twitter da cumhurbaşkanına başbakana ana avrat düz gidiyorlar

kımsı dıygılırını sıylıyımıyır

Merak etme, elinden gelse küfür eden etmeyen kendisini sevmeyen herkesi hapse tıkar. Öyle bir karaktere sahip.

• Daha ne soyleyeceksin ki.

O.cocuklari saldirip askerimi sehit ediyor, siz yine tayyibe salliyorsunuz.

Bu forumda tayyip kadar pkk ya hakaret edilmiyor.

Sebep acik: Ulkenin dirligi duzeni umurumuzda degil. Yeter ki tayip sunu demesin,bunu demesin.

99 da Nusaybinde disari cikamiyorduk, 2003 te savurda arkadasin evi tarandi, sanki olaylar yeni baslamis gibi konusuyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Daha ne soyleyeceksin ki.

Sebep acik: Ulkenin dirligi duzeni umurumuzda degil. Yeter ki tayip sunu demesin,bunu demesin.

99 da Nusaybinde disari cikamiyorduk, 2003 te savurda arkadasin evi tarandi, sanki olaylar yeni baslamis gibi konusuyorsunuz.

2000 de pkk kendini feshetti dağılma sürecine girdi bunu söylemek yemez herhalde
  • madem diktatör her küfür edeni hakaret edeni niye hapse atamasın?tezat değil mi bu?kuzey korede yapın bakalım bunları ne oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Daha ne soyleyeceksin ki.

Ya bişey bilmiyorsunuz sallayıp duruyorsunuz. Neden akp ön planda terörle mücadelede ?

Çünkü her şeyi değiştirdiler her şey siyasi olsun dediler. Asker tamamıyla hükümete bağlandı, eskiden terörle mücadelede biz operasyona çıkıyoruz derlerdi dağı taşı indirir gelirlerdi çat diye tezkere çıkardı vs. Şimdi ise güvnelik zirvesi o bu şu derken bir sürü kafa karışıklığı.

Yani şu anda en büyük baş rol uyuncusu hükümet oluyor terörle mücadelede. Eskisi gibi sadece askerin elinde olsa o suçlanırdı ama şimd hükümet suçlanıyor bu kadar basit.

97-99 senesinde terör tamamen bitmişti kardeşim, bütün inlere betonlar dökülmüştü. Sınır ötesi operasyonlar düzenlenmişti... Kaçınız askere gitti buradaki aktrollerden bilmiyorum ama yaşınız ileri seviyede ise bilirsiniz. Zaten operasyonlara katılmış eski toprak komutanlarla konuştuysanız anlatmışlardır. O yıllarda bile dağların içindeki inlerini görünce ağzımız açık kaldı diye anlatıyorlardı.

Terör anca dağların tamamen taranıp inlerin kapatılması, sınır ötesi ile kandilin yok edilmesi ile biter. Böyle olunca pkk ya destek vermek zorunda kalan sivil halkta bir oh çekip polise askere güvenir hale gelecektir. Şu anda göt korkusuna pkk yandaşı oluyor ya da sesini çıkartamıyor.

Terör 2003 den sonra yavaş yavaş ttekrar başladı bu bir gerçek. Hele çözüm süreci diye hiç dokunulmadı ve hep yığınak yaptılar. Şimdi ise o tavizin cezasını çekiyoruz maalesef.
  • Mesele küfür vs değil AKP ve CB hiç bir şekilde eleştiriye tahammül edemiyor onlara kalsa en saf en temiz duyguların insanı AKP liler hiç kusurları olmaz varsa bir kusur başkasından kaynaklıdır ama en ufak eleştiri yapan israil ajanı, paralelci, vatan haini ilan edilip linç ediliyor.

Evlat, kardeş acısını yaşayan insanlara dahi tahammülleri yok onlara kalsa evladı/kardeşi ölen mutlu olmalı. Hükümet yanlış politika güttüğünden dolayı şehit verilmiş dediğinizde alçak ve hain oluyorsunuz.

PKK lı zaten alçak zaten şerefiz ama onunla aynı masada oturup anlaşma yapan, çözüm süreci adı altında güçlenmelerine göz yumanın hiç payı yok mu? "Bu süreçte silah depolamışlar kandırıldık" demekle bunca şehidin hesabı verilmiş mi oluyor? Seçimden önce "örgüt güçleniyor silah depoladılar" diyenleri bizzat AKP liler hainlikle suçluyordu şimdi CB aynı cümleyi kurunca iyi niyetli mi oldu?
  • Sen git :

Cumhurbaşkanı'na küfürler et.

Hırsız,çalıyor de.

Başçalan diye hitap et.

Ülke bu durumdayken bile şehitlerin üzerinden siyaset yap,Cumhurbaşkanı'nın laflarını çarpıt.

Ondan sonra çık burada söylenecek çok söz var söyleyemiyoruz.

Bunca zamandır söylemişsin şimdi mi söyleyemiyorsun diye sorarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

rte yi sevmem ama küfür edilmesine karşıyım sonuçta bu ülkenin cumhurbaşkanı en ileri demokrisede bile küfürün cezası var..

ya bu eskileyenler beni ne içiyor allah aşkına hangi ülkede ülkenin cumhurbaşkanına veya başakanına küfür hakaret serbest......kılıçdaroğlu cb olsa küfür eden olsa asalım dersiniz be bu ülkenin beyin özürlü siyasetinden nefret ediyorum...! hiç bir partiden bir cacık olmaz..anca şizofrenik saplantılı ideoloji takası olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Eylül 2015; 13:17:49 >
  • quote:

türkiye dünyadaki basın özgürlüğünün en fazla olduğu ülkedir sen neyin kafasını yaşıyorsun? eğer dediğin gibi olsaydı doğan medyasına el konulur, diktatör diyenler hapis köşelerinde çürürdü. amerikada yap sen böyle birşeyi 1 saat sonra fbi homeland security cia falan olsun evini basar seni öldürmezse dayak manyağı yapıp hapse atar.

Cia dis islere bakar , istihbaratla ugrasir. Akp secmenin isi iste ; aklina geleni de , salla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • La amerikaya gitmesek yutturacan.. Biri de en ileri demokrasilerde bile hakaret suçtur demiş. B.k suçtur!! Anca tazminata konu olur. Hakaret bizim gibi demokratik olmayan Ülkelerde devletin kutsallığı inanışıyla ceza kanununa girmiş bir eylemdir. Hakaretten tutuklama ise başlı başına utanılucak bir uygulama. Sezer'e bu akp liler söverken tutuklansa mağduruz nerde insan hakları derlerdi. Atatürk'ü çoktan hain ilan edenler var ve tutuklanmıyorlar. Diyorum ya bunların özgürlük anlayışı başörtüsü özgürlüğünden zerre öteye gitmez. Zaten özgürlükle ilgili bir bilgileri de yok.

• O kadar sene geçti o karakol hala dandik hala hedefte.
    Hangi hükümet eskiden ülke çok dandikti şimdi süper oldu dedi? Akp sürekli eskiye laf attı yok ordu kötüydü süper oldu yollar bilmem neler diye.
    Sonuç ortada eski türkiye dediğiniz küçümsediğiniz dönemin silahlarını kullanıp mayınla askerlerimiz havaya uçuyor. O zaman nerede senin müthiş yerli üretim silahların? Nerede tanklar, zptler, helikopterler cartlar curtlar?
    Sen böyle artist artist konuşursan böyle eleştiri alırsın.
    Sanki akp öncesi 1990-2000 arası hiçbirşey yapılmadı mı bu ülkede? O yılları hatırlarım hiçbir siyasi parti yapılan yolu bilmem neyi seçim malzemesi yapmadı.Eskiyle çatışmaya girmedi. Sen oylarını garantiye almak için diğer kesimlere hakaret et kendi taraftarını kutuplaştır düşman ilan et sonra hakaret ettiler de.
    Aha ülke ortada işte.
    Zaten sizin terörünüzde bilmem nenizde bıktırdı artık.Şehitlere bakarsak nerede gariban nerede bu ülkenin imkanlarından nasiplenmemiş bir gün bile arkasında devlet güvencesi görmemiş gariban varsa şehit oluyor.Ülkenin kaymağını yiyen sosyete veletlerini doğuda görmüyoruz nedense? Askerde torpilin babası var gittik gördük. Villalardan bir tane şehit cenazesi çıkmadı bu kadar zamandır çıkmaz mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.