Şimdi Ara

HUKUK SIRALAMALARI BENCE BELLİ OLDU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam -222 kontenjan oldu diyor güvendiğim bir hocam, kendim didik didik etmedim tamamını (eski yeni açılan kapanan tüm ünileri)..

Benim didiklediğim sadece geçen senedeki ilk 15bindeki üniler bu sene napmışlar diye baktım (devlet-vakıf hepsi) -39 çıktı.
    Bence sıralamalar 500-1200 arası oynar hukukta geriler yani.
    E bu kadar kontenjan azaldı neden geriler diyorsan, bu seneki sınavın kolay olması ve eşit ağırlıkçıların önünde çok sayısalcı bulunması.

Ha şu da var; tmcilerin önündeki mfciler tıp-diş-eczacılık yerine gidip hukuk yazarsa o zaman tmciler sıçtı affedersin..
  • Sydro kullanıcısına yanıt
    Ben araştır dedim ama sen hala başkalarının araştırmalarini getirip önümüze koyuyorsun. Bak ben ne yazmışım ilk 30 bin demisim demi...
    Önce okudum cümleyi iyice anla sonra bana tepki goster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 'Önce okudum cümleyi' yazarsanız benim anlamamdan önce TDK size dava açar hocam..
    Neyse haklısınız, hukuk yazın arkadaşlar
    Abi seninle aynı fikirdeyim ankara 5k gibi istanbulda 6.2 gibi kapatır kontenjan azaltmasa 6.5 bile diyebilirdim

Burda saygı kurallarınca tartışıyorduk ama hemen terbiyesizleştin
  • Hocam açın bakın geçen senenin sıralamalarını bakın bakalım kapanan kaç kontenjan var? 84 kontenjan saydım ilk 30 binde KAPANAN isteyen girip bakabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psalms

Hocam açın bakın geçen senenin sıralamalarını bakın bakalım kapanan kaç kontenjan var? 84 kontenjan saydım ilk 30 binde KAPANAN isteyen girip bakabilir...

Geçen sene sırf ankara istanbul 150'şer kontenjan kapatmıştı bu sene +-1 k olur herhalde

• Psalms kullanıcısına yanıt
    Puanı yüksek olan uluslararası ilişkileride saydın mı???

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.