Şimdi Ara

Hukuk kontenjanları ve ek yerleştirme hakkında ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi arkadaşım 334 puan almış ea2 puan türünden. Hedefi hukuk. Tercih yapmamış ve ek yerleştirmeyi bekleyeceğini söylüyor.
    Bu nasıl bi mantıktır anlamadım. İşe yarar mı açıkta kalma olasılığı nedir?

Ben şöyle düşünüyorum. Hukuk bölümü kontenjanı boş kalmaz yani gözde bi bölüm. Full dolmuştur şu anda. Kayıt yaptırmayan çıkacak mıdır ki bu adam tercih yapsın? Çıkar mı sizce?
    Riskli değil mi sizce. Yaz adam gibi git. 1 sena hayvan gibi çalıştı şimdi de yaptığı hıyarlığa bakın.

Haktır bölylelerine kazanamamak.

• valla bencede boş kalacağını sanmıyorum belki özellerde.ama şu cümlene kesinlikle katılıyorum

Haktır bölylelerine kazanamamak. Haktır bölylelerine kazanamamak. Haktır bölylelerine kazanamamak. Haktır bölylelerine kazanamamak. Haktır bölylelerine kazanamamak.

• quote:

Orjinalden alıntı: matrix_neo

valla bencede boş kalacağını sanmıyorum belki özellerde.ama şu cümlene kesinlikle katılıyorum

Haktır bölylelerine kazanamamak. Haktır bölylelerine kazanamamak. Haktır bölylelerine kazanamamak. Haktır bölylelerine kazanamamak. Haktır bölylelerine kazanamamak.

Yani o lafı benim arkadaş için söyleyeyim o zaman. Çünkü bu gerçekten haketti. 1 senedir hukuk diye diye başımın etini yedi. E hukuksa hukuk al git oku. İstanbul hukuk bile geliyo olm daha ne istiyon.
    Yok artizlik yapcak illa

• bence olaya bi de onun açısından bakın..adamın ideali hukuk okumaksa bırakın okusun.. ben de 4. tercihim ist hukuk a giriyodum ama 2. tercihim olan iktisat a girdim.. ama ben hukuk die tutturmamıştm her bölümden yazmıştm..
  • senın o arkadasın fayke bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: dozdoz

senın o arkadasın fayke bence

fayke ?
  • o arkadaşa sorsana ilk tercihte yerleşemeyeceği bir yere 2. tercihlerde nasıl yerleşecekmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: hEnrY_rDL

o arkadaşa sorsana ilk tercihte yerleşemeyeceği bir yere 2. tercihlerde nasıl yerleşecekmiş

Kazandığı yere kaydını yaptırmayan çıkacakta, bizimki orayı yazacakta, 334 ten yüksek puanlı biri orayı tercih etmeyecekte bizimki yerleşecek o bölüme.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanıcı123 -- 21 Ağustos 2008; 12:39:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.