Şimdi Ara

Hukuk hazırlık okuyan?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mı acaba? Okumaya değer mi? Ankara Üni düşünüyorum, eğer tutarsa hazırlık zaten zorunlu. Tutmazsa da kalırım belki hazırlığa. Hukuk okuyan dostlarım ne düşünüyor hukuk hazırlık hakkında, içeriği nedir?

• 12.sınıf olan biri hazırlığı atlamayı aklının ucundan bile geçirmemeli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okeanospetrichor -- 15 Ocak 2021; 14:52:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazırlık okuyosun ama okurken bölümle alakalı bişi öğrenmiyosun normal ingilizce görüyosun.
  • Atlamayin gerek yok nefes alicak araniz olsun

• aühf'de zorunlu hazırlık olduğunu kim söyledi ? türk-alman ve galatasaray hariç zorunlu hazırlığı olan bir devlet okulu yok diye biliyorum.

• ea_guru kullanıcısına yanıt

Allaalla benim aklıma niye öyle kalmış ki acaba? Baktım şimdi cidden zorunlu değilmiş...

• Bilkent Hukuk düşün derim.

• savcınız kullanıcısına yanıt

Özelde hukuk okumam hocam %99 kararlıyım bu konuda

• Neden?

• savcınız kullanıcısına yanıt

Direkt olarak bir ön yargım var. Benim puanımla geldiğim yere para basıp burssuz gelenler olacak, böyle saçma sistemin içerisinde bulunamam

• Ankara Üniversitesinde isteğe bağlı hazırlık okuyorum. Normalde bölümüm hukuk. Hazırlık seçtiğime bin pişmanım. Aklın varsa hazırlığı sakın seçme. Kyk bursumu kaybedeceğim hazırlıkta bu gidişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Bender -- 16 Ocak 2021; 8:54:12 >
  • Neden hocam sıkıntısı nedir? Aklımda Ankara hukuk var da...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB5792671

Neden hocam sıkıntısı nedir? Aklımda Ankara hukuk var da...

Hukuk bölümü zaten en iyilerinden. Benim sıkıntım şu an hazırlık seçmiş olmam. Hiç iyi öğretmiyorlar İngilizceyi,konuyu anlatıp doğruca alıştırmalarına geçiyor. Şahsen ben kendi adıma hiç verim alamadım. Yüz yüze eğitim olsa da pek fark etmeyecekti bence çünkü tercih dönemimde konuştuğum hiç kimse önermemişti ama ben buna rağmen seçmiştim hazırlığı. Sonuç? Yorumlarımı görüyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Bender

Hukuk bölümü zaten en iyilerinden. Benim sıkıntım şu an hazırlık seçmiş olmam. Hiç iyi öğretmiyorlar İngilizceyi,konuyu anlatıp doğruca alıştırmalarına geçiyor. Şahsen ben kendi adıma hiç verim alamadım. Yüz yüze eğitim olsa da pek fark etmeyecekti bence çünkü tercih dönemimde konuştuğum hiç kimse önermemişti ama ben buna rağmen seçmiştim hazırlığı. Sonuç? Yorumlarımı görüyorsun.

Alıntıları Göster

Bölüm iyi, üniversitede de bir sıkıntı yok ama hazırlığı kötü diyorsunuz yani anladım hocam. O zaman eğer tutturursam hazırlığı atlarım ya, bir sene kafa dinleyeceğim diye bir seneyi akademik anlamda bomboş geçirmeyi göze alamam sanırım

• Hukuk okuyanlar para vererek staj yapıyor şuan tek derdin hazırlık olsun

• Bi bitmediniz ya xd

• Hocam İtü de çok kötü maalesef. Öğrenciler çok şikayetçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F340A741E -- 16 Ocak 2021; 12:3:21 >
  • Evet abi, her hukuk mezunu böyle. Aynen.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.