Şimdi Ara

Hugo Oyunları | Türkçe Dublaj Resmi Yamalar (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
73
Favori
25.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hugo vahşi ada1

• TC_Komando_05 kullanıcısına yanıt

Sitenin "Destek" sayfasından "Bir Windows XP Sanal Makine nasıl kurulur?" kısmındaki adımları takip edin, eski oyunlar günümüz işletim sistemlerinde çalışmıyor.

• MysteriousAeon kullanıcısına yanıt

Tamamdır ilginize teşekkür ederim

• Televizyonda çıktığı zaman sürekli oynama hissi geliyordu. Uzun süreler sonra unutmuşken oynama şansı buldum. Dalgacı ve dişlek ve Sporty'nin oyunları da gelirse şahane olur.

Bunun gibi projelere hep destek daima destek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KatranKatırı -- 19 Şubat 2021; 0:6:47 >
  • @TC_Komando_05 START.exe ve _prg.exe'ye ters tıklayarak Uyumluluk sekmesinden Windows XP'yi seçerek tekrar deneyebilir misiniz? Bu yöntemle START.exe'ye birkaç defa tıkladığımda oyunu açabiliyorum. (Windows 10 kullanıyorum.) Yukarıda bahsedildiği gibi oyunlar çok eski olduğu için güncel işletim sistemlerinde maalesef sorunlar yaratabiliyor. Önümüzdeki hafta tüm bu sorunların giderildiği bir yama üzerinde çalışıyorum. Şimdilik bahsettiğim yöntemle tekrar deneyebilir veya VMWare aracılığıyla sanal Windows XP kurabilirsiniz.

@KatranKatırı Yorumunuz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Dalgacı ve Dişlek/Sporty oyunları da ay sonu gelecek olan büyük güncelleme ile sitemizde olacak.  

• TelltaleGames kullanıcısına yanıt

Merhaba, güncelleme iptal mi oldu?

• TelltaleGames kullanıcısına yanıt

Beklemedeyiz hocam dalgacı ve dişlek için:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @MysteriousAeon Sitede yaşanan bazı sorunlardan dolayı Mart ayı içerisinde güncelleme yapma şansım olmadı. Umuyorum Nisan ayında siteye eksik oyunları ekleyebileceğim.

@theasus Önümüzdeki ay içinde siteye eklenecek. :)

• Merhaba, siteden vahşi ada 1 oyununu indirdim ve jungle.exe'ye çift tıklayarak açmaya çalıştım fakat CD Launcher ile ilgili sorun olduğunu söylüyor, "File not found." hatası veriyor. Nasıl çözebilirim?

• qsdc35 kullanıcısına yanıt
    Jungle.exe dosyasına sağ tıkla özellikler seç.
    Uyumluluk modunu windows 98 veya xp yap.
    Bu şekilde hata vermeden açıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • okazaki kullanıcısına yanıt

Hocam bu sefer,

LL32ICA

Error: Can't run the Application!

hatası veriyor :/

• Hocam Cadı Sila'nın labirentli aynası hiç piyasaya çıkmadı sadece TV'de var dediniz. Beter Görev mevcut mu peki? Şu yollardan geçilen. İçlerinden en zoruydu o bir de.

Devekuşu, Hugokopter, Sarmaşık, Vagon var bir de Volkan'a tırmanma olması lazımdı onu görüp görmediğimi hatırlamıyorum ama Beter Görev ve Aynalı olan yok. :(

• Hocam eline sağlık, yaptığın iş mükemmel. Youtuber değilim, destek olmak amacıyla videosunu çekip ismini yazıp teşekkür ettim.

Ben Hugo Vahşi Ada 1'i i7 10700, 128 GB Ram, Windows 10 21H1 ve 12 gb RTX 3060 OC version ile oynadım. Hiçbir sorun, problem ile karşılaşmadım, herhangi bir ayar da yapmadım yağ gibi aktı. Belki 21h1 sürümünün stabilliği ile alakalıdır, bilmiyorum.

Merak eden varsa RTX 3060 performansı; gördüğünüz gibi yağ gibi akıyor, güncel kart olması sorun cıkarmıyor.

Önemli Bilgi: İşim gereği game ready driver kullanmıyorum, studio driver kullanıyorum. Oyun driverı ben de kurulu değil, stüdyo driveri kurulu. Hiçbir sorun yaşamıyor oluşum buna bağlı olabilir. Studio driver her zaman daha stabildir ve hatalara çökmelere sebep olmaz, en yeni oyunlarda daha az fps'e neden olabilir diyorlar, normaldir.

• Kaan Boğayoutube
    #hugo #vahşiada2 #hugolina Hugo: Vahşi Ada 2, ITE Media tarafından geliştirilen ve Windows için yayınlanan 2000 yapımı bir platform video oyunudur. Bu oyunda Jokey, Volkan, Rumble Ride, Böcek Takımı, Düello, Mahjong ve Volkanın Tepesi adlı mini oyunlar yer almaktadır. Oyun 2003 yılında Türkiye’de Türkçe dil seçeneğiyle satışa sunulmuştur. Amerika’da Jungle Island 2, Danimarka’da Hugo: Vulkanøen 2, Çekya’da Dobrodružství v džungli 2 (Orman Maceraları 2), Almanya’da Hugo 8 – Dschungelinsel 2, Finlandiya’da Viidakkoseikkailu 2 (Orman Macerası 2), Polonya’da Tropikalna wyspa 2 (Tropik Ada 2) ve Rusya’da Кузя в джунглях 2: Остров джунглей (Kuzya/Hugo Ormanda: Orman Adası) olarak da bilinmektedir. 2002 yılında Hugo Classic #6‘tan itibaren tekrar yayınlanmaya başlamıştır. Konu Hugo ve arkadaşları maymun Jean Paul ile tukan Fernando ve Hugo’nun azılı düşmanları kötü Cadı Sila ile onun sadık yardımcısı Don Croco ormana geri döndüler. Hugo, sevgili karısı Hugolina’yı ve 3 çocuğunu kurtarmaya çalışırken onu durdurmaya çalışacak sinir bozucu maymunlar da ormandaki bu müthiş maceranın başlamasını bekliyorlar. Oynanış Jokey: Devekuşunun sırtında ormanın içindeki Jungle Labirentinde ilerleyin. Ancak aslanlara ve diğer vahşi hayvanlara dikkat etmelisiniz. (0, yukarı, sol ve sağ ok tuşlarıyla oynanmaktadır.) Volkan: Hugo’ya erimiş lavlar yanı başındayken, volkanın içindeki yolunda başına kötü bir şey gelmemesi için yardım etmelisiniz. Yukarıdan düşen kayalardan ve sinir bozucu maymunlardan kendinizi sakının. (Yukarı, aşağı, sağ ve sol ok tuşlarıyla oynanmaktadır.) Rumble Ride: Maden ocağının içinden volkanın derinliklerine doğru arabayla tehlike bir yolculuğa hazır mısınız? (Tünel için 4,6, ve 2 tuşları, maymunlar için 1,2 ve 3 tuşları, yol seçimi 1,2 ve 3 tuşları, paraşütü açmak için 5 tuşunu kullanın.) Böcek Takımı: Boardgame oyunu sadece Volkan Adası’nda oynanıyor. Jean Paul’ü yenmek için doğru parçaları seçin. (1,2,3,4 ve 5 tuşlarıyla oynanmaktadır.) Düello: Karşı tarafa geçmek için ağaç kütükleri üzerinde maymunlarla savaşmanız gerekiyor. (Ctrl ve ok tuşlarıyla oynanmaktadır.) Mahjong: Burada ihtiyacınız olan tek şey keskin bir göz. Hugo’nun hiçbir kiremit kalmayana kadar hepsini doğru sırada çıkarmasına yardım edin. (Fareyle oynanmaktadır.) Volkanın Tepesi: Hugocopter, Zirveye Çıkış ya da İnka Piramidinin Sırrı oyunlarını tamamladığınız takdirde tepeye gitmeye hak kazanırsınız. (1,2 ve 3 tuşlarıyla oynanmaktadır.) Seslendirme Kadrosu Türkçe seslendirme MixDown Stüdyoları tarafından yapılmıştır. Kayıt işlemi Uluğ Aydeniz, mastering işlemi Murat Oktay, Türkçe tercüme Yamaç Erdil tarafından yapılmıştır. Hugo: Beyti Engin Fernando: Ali Ekber Diribaş Sila: Mine Turgay Oktay Anlatıcı: Talat Bulut Hugolina: Şükran Alpi My Record System: i7 10700 & Cooler Master Hyper 12 Evo Spectrum Msi z-490 a-pro 128 Gb G-Skill 3600 Mhz Ram 12 GB Asus Dual OC Rtx 3060 GPU 1 TB & 500 GB & 250 GB SAMSUNG 870&860 EVO SSD Toshiba Canvio Basic 4 TB & 1 TB HDD Roland Rubix 24 Audio Card Rode k2 & Rode nt1-a microphone Beyerdynamic Dt 990 Headphone
    https://www.youtube.com/watch?v=Vn7KHqZLDek

Nostalji isteyenler için, Hugo Vahşi Ada 2

• tropik ada 3 tr düblaj eklermisiniz? siteyle ilginen arkadaşı tanıyan varsa yazarmı?

• baba sezon 3 ne zaman gelecek

• İnanılır gibi değil. Forum tarihinde gördüğüm en efsane işlerden biri olmuş.

Edit: Maalesef Windows 11'de hemen hemen hiçbir oyunu çalıştıramadım. Üzüldüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U2ME2 -- 24 Eylül 2021; 6:42:45 >
  • @TelltaleGames reyiz 3. sezondan haber verirmisin?

• @TelltaleGames reyiz 3. sezondan haber verirmisin?

• Hugo da televizyonlarda son kez çıktığı zamanlarda bi oyun bölümünde kanal(su) da jetski ile gezdiğimiz oyun vardı sonra varillerden fln atlıyordu hangi bölümdü o

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.