Şimdi Ara

Hugo Oyunları | Türkçe Dublaj Resmi Yamalar (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
73
Favori
25.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnanılmaz bir iş yapmışsın helal olsun sana çocukluğum gözlerimde ve içimde bir burukluk
  • eline sağlık çok iyi bir arşiv

• Bukkazoom süperdi gerçekten tekrar görmek bile duygulandırdı :)

• Hugo Evil Mirror oyunu 2003te ilk bilgisayarım alındığında yüklüydü. Bana eskileri yaşattığınız için teşekkür ederim mükemmel bir konu olmuş :)

• tamda aradığım çalışmaydı. çocukken ne seyrederdim ya. emeğinize sağlık

• vahşi ada 1 de 6 kere finale geldim 123123 denedim hiç kurtaramadım

edit: kurtardım.

şila efsane

Hugo Oyunları | Türkçe Dublaj Resmi Yamalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatif -- 15 Şubat 2021; 20:1:56 >
  • emeğine sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır istediğim bir şeydi Hugonun Türkçe dublajını oynamak. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Sen var ya çok büyük iş yapmışsın. Yüce gönüllü adamsın. Ekşi sözlüğe yazılması lazım. Çocukluğumuzun oyunu şimdi kendi yeğenime de oynayacağım. Maddi durumum şuan sallantı da olsa en kısa zamanda bir bağış yapacağım. Emeklerine sağlık. WhatsApp grubuma da linki atacağım.

cezam kalkana kadar başlık açılmamış olursa ben başlık açacağımHugo Oyunları | Türkçe Dublaj Resmi Yamalar 

• İyi düşünülmüş proje helal olsun.

• 36 yasindayim gozlerim yasardi be helal kardesim cok eskilere goturdun beni en guzel yillarima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok mutlu oldum görünce gerçekten çok teşekkür ederim sağolun

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • - Tolga abi nolur bi hak daha ver, lütfen
    + Hayır, çünkü süremizin sonuna geldik
    - Nolur tolga abi nolur
    + Maalesef, süremiz bitti
    - Tolga abi gibi senin de hugoyun da...
    :))
  • Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Site ve arşiv üzerinde çalışmaya devam ediyorum. Ay sonu gelecek büyük güncellemeyle birçok oyun hatası giderilmiş olacak.

• indirdim ancak oyun açılmıyor, hata da almıyorum.

• İlk Ajan Hugo'yu vaktinde ben de crackleyip yüklemiştim internete Türkçe dublaj hali hiçbir yerde bulunmadığı için. Böyle bir arşivin varlığı hayatta aklıma gelmezdi, harika ötesi bir çalışma. Ellerine sağlık.

• Dalgacı ile dişlek oyunları da olsa keşke.

• @TC_Komando_05 Hangi oyunda ve platformda sorun yaşıyorsunuz? Yardımcı olmayı çok isterim.

@MysteriousAeon Yorumunuz için çok teşekkür ederim. İnanın toplaması yıllarımı aldı. Sonunda bu arşive herkesin erişebileceği için mutluyum. Hugo Oyunları | Türkçe Dublaj Resmi Yamalar  Umarım ay sonu tüm oyunlar eksiksiz şekilde sitede olacak.

@1ht1baron Ay sonundaki büyük güncellemeyle beraber siteye eklenmiş olacak. Takipte kalın. Hugo Oyunları | Türkçe Dublaj Resmi Yamalar 

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.