Şimdi Ara

HUGO BOSS Deri Ceket Mont

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Derisinde tek bir çizik olmayan, çizgili iç astara sahip hasarsız deri mont. Sadece 2 defa giyildi ve temiz hava koşullarında kullanıldı. Alındığı günden bir farkı yok. Derisi parlaktır. Kalındır, sıcak tutar. Kendinize, erkek arkadaşınıza, eşinize babanıza veya erkek kardeşinize değerli gördüğünüz herhangi birisine rahatlıkla hediye olarak alabilirsiniz.

Genel olarak;
    Ürün US40R VE EU50 Bedendir, M ve L mükemmel oturur ölçüler GÖĞÜS: 102, KOL: 84 cm’dir %100 Yumuşak Kalın Kuzu derisidir. Kendime almıştım fakat toplamda temiz hava koşullarında maksimum 2 kere kısa süreli giyimler yaptım. Üzerinde hala o tatlı insanı hoş eden Deri kokusu hala rahatlıkla alınabilir elinize geçtiğinizde fark edeceksiniz. Gerek derisinde gerek iç astarında en ufak çatlama, yıpranma hatta kırışma mevcut değildir. Kıyafet muhafazası konusunda titizim bu konuda güvenebilirsiniz. İlk günkü hali ve yumuşaklığı ile yeni sahibini beklemekte. Yaklaşık 3700 lira gibi bir ücrete almıştım ama ikinci el olduğundan dolayı şu anda 600 lira olarak değer biçtim. Gerek temiz ve sağlıklı muhafaza edilmesi gerekse Hugo Boss kalitesi, ismini taşıması ve kuzu derisi olması sebebi ile bu fiyat bana uygun geldi.

KONTROL AMACLİ BARKOD VE SERİ NUMARASİ PAYLASİLMİSTİR KONTROL EDEBİLİR veya DİLEDĞİNİZ ŞEKİLDE ETTİREBİLİRSİNİZ.

Harici merak ettiğiniz her şey ve sorularınız için PM’ye beklerim gün içerisinde düzenli olarak forumda dolaşmaktayım dönüş yaparım. HUGO BOSS Deri Ceket MontHUGO BOSS Deri Ceket MontHUGO BOSS Deri Ceket MontHUGO BOSS Deri Ceket MontHUGO BOSS Deri Ceket Mont
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozartagabey -- 25 Haziran 2018; 15:33:6 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Konu Gunceldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konumuz hala güncel arkadaşlar

• Güncel dostlar :)

• Tatile gidecek olmasam çok istedim ama şu an bu kadar nakiti buna yatırmak.. İnşallah ayın 22 sine kalır

• Arkadaşlar ürün Forum dışında satılmıştır konu kapanabilir :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.