Şimdi Ara

HUAWEİ WATCH KULLANICILAR KULÜBÜ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.024
Cevap
22
Favori
56.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cilayi nerden aldiniz veya ismi ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Pattex'in metal polish isimli ürünüydü. Valla dükkanda duruyordu nereden aldigimi hatırlamıyorum fakat marka fark etmeksizin her türlü metal polish işinizi görmesi lazım.

• Kurtulamadık şu casio görünümlü saatlerden. Bencede olmamış istemıyorum boyle hantal kasa görunumlu saatlerden.Bence suan kullandıgımız kasa cok klass bir kasa.
  • mabs kullanıcısına yanıt
    Tamam tekzende varmı 9 tl tupu denerız.
  • Arkadaslar bu saati en uygun nerden alabilirim ? Birde bu 2.0 guncelllemesini alacak mi ? Acil cevaplarsaniz sevinirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: apoxxx

Arkadaslar bu saati en uygun nerden alabilirim ? Birde bu 2.0 guncelllemesini alacak mi ? Acil cevaplarsaniz sevinirim ?

Suan elimde kullandigim var isterseniz verebilirim

• Hocam kac aylik cihaz ? Ben aslinda sifir dusunuyordum ama fiyat nedir ?

• Arkadaşlar tüm sayfaları okudum, 1 arkadaş sormuş o da cevap alamamış. Bu uyku takip olayı nasıl yapılıyor bilen var mı?

• Hikaye çıktı uyku takip olayı. Xda da bir arkadaş sormuş Huawei ye ve aşağıdaki cevabı almış. Çok umutlanmıştım.

HUAWEİ WATCH KULLANICILAR KULÜBÜ

• Bu arada saati dün aldım 2.el ama çok temizdi. Sahibinden 3 orijinal kordon 2 şarj cihazı ile 950 ye aldım. Hoparlör, mikrofon performansı beni baya etkiledi. Huawei nin kendi saatleri ile ekran parlaklığı 3, Bluetooth açık kablosuz kapalı 1. Gün sonunda %50 şarjı kaldı. "okey Google" türkçe algılama çok başarılı. Nabız ölçümü küçğmsenmeyecek kadar iyi. Artık aw 2 bekleyip göreceğiz gelişmeleri.

• Huawei Watch 2'yi bekledim ama beklediğime değmedi. Bu saati çok beğeniyorum tasarım olarak. Apple ile kullanan var mı arkadaşlar? Apple kısıtlama yapıyor deniliyor.

Su ve toza dayanıklı mı? Duş alabilir miyim?

Saat telefona bağlıyken saatten konuşabilir miyim?

Ben sadece bildirimler için almak istiyorum telefon, mesaj, whatsapp ve mail için, o zaman 2 gün gider mi?

• Amazon.com'da 261 dolar şu an saat. Alsam Türkiye'ye gönderimde bir sorun olur mu? Alan oldu mu? Offer Type US Version yazıyor, ben international versiyon mu almalıyım?

Bi de U.S. Warranty ne demek acaba?

• CuneytKarahan C kullanıcısına yanıt
    ABD garantili demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

ABD garantili demek

Teşekkür ederim cevap için hocam.

• Konu iyice duruldu.

• Watchmaker uygulaması IOS için de çıkmış. Iphone ile Hoawei Watch kullanan arkadaşların kesinlikle yüklemesini tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Watchmaker uygulaması IOS için de çıkmış. Iphone ile Hoawei Watch kullanan arkadaşların kesinlikle yüklemesini tavsiye ediyorum.

Kaynak bulamadim ama ?

• PanikAtak kullanıcısına yanıt
    https://itunes.apple.com/us/app/watchmaker-watch-face-designer/id1213875863?mt=8

Bu adresten uygulamaya ulaşabilirsiniz.

• tarzanabi T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • çoğu kişi görmüştür mutlaka bu haberi ama genede bende paylaşayım.

Huawei Watch mart ayı sona ermeden Android Wear 2.0 güncellemesini alacak

Huawei Watch 2, 2017 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan ve kutusundan Android Wear 2.0 ile çıkan sayılı ürünlerden biriydi. Çinli üretici yeni akıllı saatini tanıtsa da, ilk göz ağrısını unutmuş değil. 2015’te tanıtılan Huawei Watch Android Wear 2.0 güncellemesini mart ayı sona ermeden alacak.

Söz konusu duyuru, Huawei’nin Almanya ofisinin Twitter hesabından yapıldı. Güncellemenin dağıtıma çıkış zamanı konusunda kesin bir tarih verilmiş değil.

Ancak en kötü ihtimalle iki haftanın sonunda Huawei’nin akıllı saat sahipleri en yeni Android Wear sürümünü deneyimleyebilecek.

Huawei Watch Android Wear 2.0 ile önemli yenilikler kazanacak

Huawei’nin ilk akıllı saatinin sahipleri, Android Wear 2.0 ile yeni bir kullanıcı deneyimiyle buluşacak. Google Assistant desteği, kişiselleştirilebilir saat arayüzleri, pürüzsüz performans ve yeni kullanıcı arayüzü animasyonları Android Wear 2.0’ın getirecekleri arasında yer alıyor. Akıllı saat, Android Pay ile yapılacak ödemelerde de kullanılabilecek.

Kaynak

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.