Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.013
Cevap
85
Favori
164.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbul servisi 6 bin istedi huawei merkez ile görüşüyorum cihazınız yapılamaz değişim fiyatı talep ediliyor dedi. tüketici hakem heyetini bekliyorum bakalım ne diyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilaksali -- 9 Ağustos 2022; 13:34:29 >
  • Arkadaşlar merhaba ben yeni ios a geçtim ve genel olarak sıkıntısız çalışıyor fakat kadran indirirken indirme başarız uyrısı alıyorum. Tümünde geçerli buna bir yöntem var mı yoksa var olanları mı kullanmak zorundayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mudur bu sorunu yaşayan bir arkadaşımız.

• ilaksali kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun, bende sürekli havuz ve deniz antrenmanlarında kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı olmadı ama sizin yazdıklarınızdan sonra benide bir korku saldı açıkcası. huawei nin servis tarafının kötü oldugunu bir kaç defa daha duymuştum. umarım çözersiniz.

Servisler sapıtmış resmen. Sıfırından daha fazla ücret istiyorlar. Ayıptır. Huawei Türkiye ile görüşün derim.

Ben de yüzme antrenmanlarında kullanıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamamıştım. sürekli olarak denizde kullanırım. Hatta kolumda takılı iken 5 metreye kadar dalıyorum bazen.

Sizin yaşadığınız sorunu duyunca gözüm korkmadı değil.
    Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Geçmiş olsun. neredeyse sırf bu yüzden watch fit 2 sipariş verdim. ben de çok tedirgin oluyorum suya girince. yanlış bilmiyorsam bu durumu garantiden karşılayamazsınız.

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARIconsumer.huawei.com
    Water-resistant and dust-resistant level description | HUAWEI Support Global
    https://consumer.huawei.com/en/support/content/en-us00738723/
  • ben cihaz bozulunca istanbul- merterdeki servise verdim ücretsiz sıfır cihazla değişim yaptılar bende havuza sokuyorum cihazı su geçirme işi beni de tedirgin etmedi değil

• Hocam bende cihazla havuza ve denize girmiştim daha önce bir sorun olmamıştı. müşteri hizmetlerinin söylediği zamanla dayanıklılığı azalabilirmiş. Ama sorunun bunlar olduğunu düşünmüyorum cihazı nisan ayında sarj sorunu için istanbul fixsmar servisine göndermiştim orda arka kapak ve anakart değişimi yapıldı. yapılan işlemden sonra su gecirmezlik özelliğinin kaybolduğunu düşünüyorum. cihazla daliş vs. yapmadım sadece serinlemek için bir iki gir çık yapmıştım. 50 atm dayanıklı yazmasa suya asla girmezdim kimse saatinin düşmanı değil. Tüketici hakem heyetine başvuru yaptım bakalım sonuc gelirse yazarım burdan da. suya girerken dikkat edin.

• Gt2 lere güncelleme geldi göze çarpan bir değişiklik yok

Normal su geçirmez kol saatlerinin pil değişiminde de arka kapak açılıp pil değiştiriliyor ve sorun olmuyor aslında. ama senin saatte muhtemelen hatalı bir kapatma işlemi yapılmış olabilir.

• Arkadaşlar ios da kadran indirebilen var mı indirme başarısız yeniden indir uyarısı veriyor.

• android cihaza ihtiyacınız var ios ile kadran yüklemek mümkün değil malesef

• Huawei GT2 Pro saatimle beraber Citroen aracım bluetooth ile telefonuma bağlı kullanıyorum. Ama arabaya bindiğimde standart olarak araba yolu ile telefon görüşmelerini yapmak istememe rağmen konuşmalar telefona düşüyor. Saatimin bağlantısını kestiğimde sorunlar ortadan kalkıyor ve araba üzerinden arama yapıyor veya alabiliyorum.

Çok uğraşmama rağmen olayı çözemedim hem saat hem telefon bağlı ise saatim konuşmayı nasıl oluyorsa telefona yönlendiriyor sonrasında telefondan aracı seçersem konuşmaya araba üzerinden devam edebiliyorum.

Telefonum Samsung M52 , samsungdan teknik destek alayım dedim ama çözemediler olayı.

Var mı benzer sorun yaşayan aramızda?

• oneplus 7 pro telefonumu android 12 ye güncelledikten sonra hiç bir modlu health apk.sı çalışmıyor,sadece resmi apk çalışıyor. bu nedenle watchface yükleyemiyorum. Android 12 de çalışan modlu apk nerden bulabilirim.

• dentist24 D kullanıcısına yanıt
    Benzer bir sorun yaşadım ben de.. gelen çağrıyı aracın cevaplama tuşundan ya da varsa dokunmatik ekranından yanıtlarsan büyük ihtimal arabadan konuşabileceksin..

• Gelen çağrı araçtan tuşla alınırsa bazen araçtan veriyor bazen telden . Aslında android için konuşuyorum öncelik ataması yapılabilse güzel olur

• bilygehan kullanıcısına yanıt
    Öncelik ataması yok mağlesef

• Arkadaslar iyi akşamlar. Benim saatten bu Sabahtan itibaren ses gelmemeye başladı. Alarmlar bildirimlerden ses gelmedi. Müzikte de ses yok

Böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Umarım donanımsal değildir.

• Saat ile ilgili almayı düşünenler bir kaç şey yazmak istiyorum.

Saati kullanmaya başlayalı 6 ay oldu. Daha önce de huawei nın ilk akıllı saatlerinden olan watch 2 modelini kullanmıştım. Ancak her gün şarja takmak zor geldiğinden ve bir de ekran küçük olduğundan bir süre kullanıp satmıştım. En güzel özelliği android işletim sistemi vardı ve çok güzel programlar yükleyip saati kişiselleştirmek mümkün oluyordu.

Şimdi watch gt 2 pro nun kendi tecrübeme göre artı ve eksilerini yazmak istiyorum.

Artıları
    * Tasarım olarak eski bir model olmasına rağmen hala en iyilerden biri diyebilirim.
    * malzeme kalitesi gerçekten çok iyi kolay kolay çizilmiyor ve yıpranmıyor
    * şarjı muadillerine göre çok başarılı. Her gün yarım saat spor yaparak ve bütün ölçümleri açık olarak rahat 1 hafta çıkartıyor. Az kullanımda 10-14 gün arasını rahatlıkla çıkarabiliyor.
    *nabız ölçümü ve buna bağlı olarak kalori ölçümleri gayet başarılı.

Eksileri
    * Böyle bir saate ancak bu kadar dandik bir yazılım koyulabilirdi. Menü geçişlerinde ekran takılarak ilerliyor.
    * yazılımı maalesef güncellenmiyor
    * 3. Parti yazılım desteği o kadar az ki 8-10 tane uygulama var onlarda bir halta yaramıyor. Böyle olunca da akıllı saat değil de akıllı saat görünümlü bileklik oluyor.
    * mi band 4 de olan özellikler bile bu saatte yok. En basitinden uyuyunca rahatsız etmeme özelliği gibi çok basit bir özellik bile yok.
    *kolu çevirince otomatik uyanma özelliği bile düzgün çalışmıyor. Mi band 4 de kusursuz çalışıyordu.
    *uyku takibi Başarılı değil. Gece kalkıp su içiyorum ama hiç uyanmamış gibi gösteriyor.
    * akıllı alarm diye bir şey koymuşlar ama hiç alakası yok uyandıktan sonra çalıyor
    *gelen mesajlara cevap vermeyi geçtim emoji leri bile göstermiyor. Çok mu zor acaba böyle bir saate ufak bir yazılımla destek vermek?
    *antrenmanları otomatik algila özelliği var ama hiç bir zaman doğru düzgün çalıştığını görmedim. 300 TL lik Mi band 4 bile daha düzgün çalışıyordu.
    *ara sıra ayaktayken bile uyarı veriyor çok hareketsiz kaldın hareket et diyor
    *saatten arama yapabilirsiniz ama sadece önceden tanımlanan 10 kişiyi arayabilirsiniz. Çok mu zor telefon rehberine ulaşması?

Sonuç olarak huawei band 6 dan tek farkı telefonlara cevap verebilmemiz. Az önce fiyatlarına baktım deri kordonu modeli 3.500 TL civarı görünüyor. Kesinlikle parasını hak etmeyen bir cihaz. Yeni çıkan modellerin yorumlarını okudum orada da durum çok farklı değilmiş.

Sadece Tipi için bu kadar para ödemeyi kesinlikle hak eden bir saat değil. (Zaten bu özelliklerle bence akıllı saat bile değil akıllı bilekliğin telefon görüşmesi yapılan versiyonu desek daha doğru olur) Her gün şarj olayı olmasa hiç düşünmem samsung watch 4 e geçerim en azından uygulama desteği var

• kymelria kullanıcısına yanıt

arkadaşlar saati 29 ağustos öğle saatlerinde izmir mavibahçe şubesine gittim.akşam üstü tamir edildi bilgisi geldi.

garanti kapsamında arka kapak, batarya ve hoparlör değişimi ve genel temizlik yapıldı.

hızlı, ve ücretsiz bir şekilde sorunum çözüldü.

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.