Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.013
Cevap
85
Favori
164.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendeki sürüm 11.2.8.26 şuanda son sürüm bu galiba.

• 11.0.8.26

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 11.0.8.26

bir saat önce geldi

• trueblueee kullanıcısına yanıt

Bi farklılık oldu mu hocam son güncelleme ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyduruk bir güncellemeyi bile 2~3 ay sonra alabildik huwaei saat yapmışsın ama yazılım işi hikaye...

• Ben hala alamadım, akşam android telefonda deneyeceğim artık.

• Arkadaslar merhaba. Bende ayni saate sahibim. Daha once bi arkadasin tavsiyesi uzerine saat ve kulaklik arasindaki problemi cozmustum. (Arama geldiginde kulaklik yerine saatin devreye girmesini.) Ama suanda cozumu bulamiyorum. Hatirladigim kadariyla soyle birseydi. Bbirinizden kendinizi arayin, o sirada telefondna baglanti ayarlarina girip saati secip arama kismini devre disi birakmak gerekiyordu. Bu sekilde yapinca saat artik aramalara mudahil olmuyordu. Bi deneyin isterseniz

• evet denedim şimdi kulaklıklada test ettim. sorun düzeldi. isteyen arkadaşlar denesin. yardımcı olursa konu başına sabitlenebilir.

• arkadaşlar, gt 2 pro saatimi iphone 11 pro telefonuma bağlayamıyorum, uygulamada eşleştir kısmından ileri gidemiyorum, sürekli telefon bluetooth ayarlarına gidip seçim yapın diyor, ama cihaz bağlı zaten bluetooth da.

uygulamayı kaldırdım, saati sıfırladım, ama hiçbir türlü olmuyor.

1 seneden fazladır kullanıyorum ama ilk defa böyle bir hata veriyor,

konu ile alakalı yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wanted23 -- 11 Haziran 2022; 10:57:41 >
  • wanted23 W kullanıcısına yanıt
    Ayarlar bluetooth tan cihazı unutun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Baldbani kullanıcısına yanıt

hocam onu denedim tabiki

• merhabalar arkadaslar.son guncelleme ile maalesef cok severek aldigim saatimi sattim.hakikaten yaziklar olsun huaweiye.rezalet yonettiler su guncelleme isini.gecen gt 3 proyu gordum cokta begendim.akiskanligi olsun uygulama merkezi olsun ancak bir kere bu pismanliktan sonra asla almam diye dusunuyorum.umarim adamakilli bir guncelleme gelir de rahatlarsiniz.iyi geceler.

• Sağlık uygulamasini guncelledikten sonra saat bileğimi kaldırınca ekrani açmıyor. Sorun yaşayan varmi benden baska. Duruma gore garantiye göndereceğim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uygulamayı kaldırıp tekrar kurup deneyin olmazda modlu uygulamayı kurun uygulamayıda güncellemeyin

• 11.0.8.26 sürümünü az önce yükledi kendisi otomatik. Ben bir fark göremedim.

• Bugün banada 11.2.9.10 sürüm geldi.

Bazı senaryolar için sistem kararlılığı iyileştirildi.

Belirli durumlardaki sistem kararlılığı optimize edildi.

• Saat şarj döngüsü olarak gün geçtikçe formdan düştü, yaptığım ekstra bir etkinlik herhangi birşey olmamasına rağmen artık bir haftanın altında şarj sürem. Harmny OS 'da gelmedi. Saatin kasa ve cam kalitesi dışında bir albenisi kalmadı. Ekonomik olarak toparladığım an saati değiştireceğim.

• Tug4Ra kullanıcısına yanıt
    Samsung saatin yazılım desteği iyiydi kasa kötüydü gt2 pro ya geçtim kasa titanyum ve safir cam ama yazılım berbat.
    Whatupp emojileri görememek nedir abi bu kadar mı zor bunun aktifleştirmek

• Sleeper kullanıcısına yanıt

uheuheuhuehu  1.5 yıldır beklediğim en ufak şey bu, bunu bile yapamadılar. Yerden göğe kadar haklısınız.

• Bu kadar sağlam olmasa ve güzel görünmese direk satardım 😀

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.