Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.013
Cevap
85
Favori
164.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burak190591

Uyku takibi verileri çok geç senkronize oluyor defalarca yenilememe rağmen güncellenmiyor sizde de öyle mi? İphone kullanıyorum.

Samsung telefon kullanıyorum. Kalktığım gibi senkronize olmuş oluyor.

• Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI aramalar izni için cihaza izin vermiyor neden acaba. telefon galaxy a71
  • Arkadaşlar uygulamalara mood messenger -watch diye bir uygulama gelmiş. nedir bu bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novers -- 22 Şubat 2021; 17:17:3 >
  • novers N kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nikflatron N kullanıcısına yanıt

sms değilde whatsapp olsaydı keşke :)

• 3.parti uygulamalara izin verilecekmiş ama Huawei'nin malum durumundan dolayı Whatsapp gibi Amerika kökenli şirketlerin uygulamaları gelmez herhalde.

Pro olmayan modele geliyor mu o belli değil. Ama ciddi değer katan bir gelişme tabii.

Huawei now accepts third party apps for its wearable devices - GSMArena.com news

• Bizim cihazlara ne zaman HarmonyOS geliyor, haber var mı.

• ben de health uygulamasinda bildirimler kisminda mood uygulamasi görünmüyor. o yuzden bildirim saate gelmiyor.
  • arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,

ürünün küllü kahve modelini almak istiyorum bilgileriniz ışığında yardımcı olmanızı rica ediyorum.

saati alır almaz yapmam gerekenler nelerdir?

telefonum huawei değil ve huawei healt uygulaması paralı mıdır?

kadran için 200 adet yazıyor onun haricinde huwei store den ücretsiz olarak yeni ürünler indirebilir miyiz?

yardımcı olursanız sebinirim..

• Ücretli saat ara yüzleri nasıl yükleniyor acaba?

• slayer34 S kullanıcısına yanıt
    Huawei health uygulamasını ios ve androidler için ücretsiz telefonunuza indirebilirsiniz. Saatiniz gelince bluetooth üzerinden health uygulaması vasıtasıyla saatinizi eşleştirmeniz gerekir. Eşleştirme sonrası health üzerinden tüm verilerinizi kontrol edebileceksiniz.

Androidler için saatinize health uygulaması üzerinden kadran, müzik ve uygulama yükleme imkanınız vardır.

Ios için sadece kadran yükleme imkanınız vardır.

Uygulamada 200'den daha fazla farklı kadran bulabilirsiniz. Her hafta yeni kadranlar da eklenmektedir.

Androidler için ayrıca mod'lu sağlık uygulaması ile saatinize binlerce farklı kadran içerisinden kadranlar yükleyebilirsiniz. Bu konuyu telegram üzerindeki huawei gt kadran arayüz gruplarından detaylıca öğrenebilir ve binlerce kadrana ulaşabilirsiniz. Saatinize en fazla 32 kadran yükleyebilirsiniz.
  • cok tesekkur ederım verdıgınız bılgıler ıcın ılk kurarken modlu saglık programı mı kurmak daha faydalı olur

• slayer34 S kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz android 8 üzeri ise ve hwt uzantılı kadranları yüklemek istiyorsanız ilk kurarken modlu olanı kurmanız iyi olur, ancak modlu health uygulamasını güncellememeniz gerekir.
    Kadranlara ve modlu health uygulamasına aşağıdaki telegram grubundan ulaşabilirsiniz.

https://t.me/huaweiGT2Turkey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musso2006 -- 3 Mart 2021; 10:22:21 >
  • Merhaba arkadaşlar. Saati alalı 1 ay olmadı. 2 kez %100 şarj ettim ve şarj göstergesi 100'de takılı kaldı. Eğer saati sıfırlarsam düzeliyor. Başına gelen oldu mu acaba. nasıl bir yol izlemeliyim?

• novers N kullanıcısına yanıt
    ben şuna şahit oldum %100 de iken şarjı hemen düşmüyor bazen birgun sonra 99 oluyor bi iki saat sonra 98 oluyor. ilk 100 çok zor düşüyor.
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt
    Yaptığım 2 testi paylaşıyorum.

Toplam görüşme süresine göre 4.5 gün normal olabilir. Ama allways on display açık değilse normal değil gibi.

Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI Huawei Watch GT2 PRO KULLANICI YORUMLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunjaii -- 3 Mart 2021; 18:17:49 >

• tunjaii T kullanıcısına yanıt
    epey detaylı olmuş hocam elinize sağlık. yalnız hava durumu bilgisi açık mı kapalı mıydı
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt
    Onu yazmamışım ama o da daima açıktı
  • tunjaii T kullanıcısına yanıt
    anladim hocam. bende herşey full açık 7 gün (aod kapalı) uyurken kolda.... herşey full kapalı 11 gün uyurken koldan çıkmış.... Bu durumda herseyi açmak daha mantıklı gibi bir hafta iyi süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyz -- 3 Mart 2021; 18:24:36 >
  • always on displey devamlı kullanımda amoled yanığı yaparmı.. malum amoled ekranların da sorunu bu
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.