Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
874.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam tüm türkiye basınına konu olan ve aynı metin içeren o haberlerde 46mm modelinin 1499 TL olduğu yazıyor. Ama ben inanmıyorum artık :)

Valla zaten denildiği fiyattan fazla gelirse çoğu kişi vazgeçer zaten yalanlarla uyuttular. Fiyatla zor uyuturlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuKeVa

Hocam tüm türkiye basınına konu olan ve aynı metin içeren o haberlerde 46mm modelinin 1499 TL olduğu yazıyor. Ama ben inanmıyorum artık :)

Valla zaten denildiği fiyattan fazla gelirse çoğu kişi vazgeçer zaten yalanlarla uyuttular. Fiyatla zor uyuturlar
    Ekg çekebilen, gelişmiş sensörlerle donatılmış ve diğer artılarıyla Samsung Active 2 gibi bir rakibi var karşısında.

1499tl üzerinde çok satış yakalayamaz zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten pil durumu ve boyut olarak 46 mm olsa zaten bu konuyu ben adamış olacaktım:)

• Pil durumu ve klasik saat tipinde olması en önemli artısı tabi ki...Band 4 kullanıyorum. Ne zaman şarj ettiğimi unutuyorum. 15 günden fazla gidiyor şarjı. Şimdi hemen hemen aynı şarj süresi ve saat olması beni cezbetti açıkçası....

• Siyah çerçeve siyah kayış mi yoksa
    Metalik cerceve deri kayismi ?
    canli goren varsa hangisi daha iyi yazabilirmi karar veremedim bir türlü

• Henüz canlı gören var mı bilmiyorum. Yurtdışı ürünü alan varsa ancak olabilir diye düşünüyorum.

Açıkçası isim gereği klasik giyiniyorum. Ben deri kayışlı almayı düşünüyorum. Ama renkli kayışlar alıp renklendirmeyi düşünüyorum açıkçası. Siyahta çok güzel duruyor ama. Sanki klasik daha mantıklı duruyor gibime geliyor. Bu durum biraz subjektif ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgyur

Siyah çerçeve siyah kayış mi yoksa
    Metalik cerceve deri kayismi ?
    canli goren varsa hangisi daha iyi yazabilirmi karar veremedim bir türlü
    Deri model kasası çizilmelere karşı daha avantajlı gibi.

Takım elbise ya da gömlek sık giyen birisi için klasik model daha alınası bence.

Avrupa fiyatlarında iki model arasında 60dolar fark var.

Deri kordonlu klasik modelden plastik kayışta çıkıyor.

Kasa tiplerinde çelik alüminyum gibi fark yoksa fiyat farkı gerçekten fazla.

• FthK. kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi akıllı bileklik kullanıyorsunuz. Akıllı saate geçince beklentileriniz mutlaka değişecek.
  • satışa çıktı ne deniyor
    ama nerede çıktı bilen var mı

• Çok kaliteli ürünler üretmesine rağmen Huawei satış konusunda rakiplerinin çok gerisinde.Watch GT2 gibi çok güzel,kaliteli bir saati uygun fiyata verme iddiasında isen en azından ön satışa çıkar,sitende fiyatı görünsün hatta dileyen satın alsın ama dağıtıma 19 kasımda başlanacak yaz.Aksi takdirde bazı sitelerde bazı şarlatanlar 1500liralık saati 4000e satarlar.Birileri bu fiyata satın alırsa bu dolandırıcılıkta alışveriş sitesi ve satan kişi kadar Huawei de suçlu bence.Bir fiyat belirle en azından insanlar ona göre ne alacaklarına karar versin.
    Samsung saatinin EKG çektiği konusunda emin misiniz ? Bence bir daha bakın.
    Türkiye'de yasal olarak izin verilmiş(sadece ABD'de ve bazı avrupa ülkelerinde apple watch için var), onaylı ekg çeken apple dışında saat modeli henüz yok biliyorum ben...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 3 Kasım 2019; 13:8:26 >
  • yolcum kullanıcısına yanıt
    EKG özelliği var yasal izin almaya çalışıyorlar diye haber okumuştum. Saatin EKG özelliği var

• prometheus97077 P kullanıcısına yanıt
    Açıkçası hiç huawei cihaz almadım. Ilk defa alayım dedim acemiliği gördüm. Ha bu acemilik sadece bize özgü mu oldu yoksa genel anlamda bir sorun mu onu bilmiyorum. Zira söylediğiniz şeylere katılmamak elde değil.

• @yolcum

Şuan ne samsung ne de apple izin almış değil. Ama Samsung bu konuda daha çok uğraşıyor gibi.

Öte yandan yurt dışından (Ekg izin veren ülkeler) alınan Apple Watchlar’ın Ekg özelliği Yunan Adalarına yakın kıyı bölgelerinde aktif edildikten sonra sürekli kullanılabiliyor. Samsung için böyle bir durum var mı bilmiyorum.

Samsung Active 2’de henüz Ekg çalışmasa bile düşme algılama gibi daha gelişmiş sensörleri mevcut ve çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 3 Kasım 2019; 12:33:45 >
  • Arkadaşlar 1. Nesil klasik modele baktım mediamarkt mağazasında gayet güzel görünüyor. Ayrıca hoşuma giden bir şey oldu. Deri kordonun altı silikon üst tarafı deri görünümlü yapmışlar veya üst tarafı deri gerçekten alt tarafı silikon. Yani terleme vs gibi durumlardan etkilenmez bence gayet mantıklı bir iş olmuş....

Evet hocam 1. Nesilde öyleydi kordon ama bunda aynı mı bilmiyorum.

• MuKeVa kullanıcısına yanıt
    Aynıdır diye düşünüyorum. Çok güzel olmuş. Ben bu terlemede deri kordonun renk kaybetmesi ve zamanla aşınmasından dolayı sevmiyordum.

Hatta o kordon o kadar yumuşak ki böyle pamuksu gibi his bırakmıştı bende çok beğenmiştim bende. Hatta gt2 de deri modelin icidnen siyah renk plastik kordon çıkıyor. Videolarda öyle gözüküyor.
    Ben isim gereği klasik alacağım nasipse 19 undan sonra bir tarihe atılırsa yani yine yalan olursa bedava verseler almayacağım o ayrı.
    Bakalım son sabır halim bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuKeVa -- 3 Kasım 2019; 13:21:10 >
  • Xiaomi Amazfit Gtr nin deri kayışı, incelemelerde deri değil plastik deniyor.

Gt2 için kayışın hakiki deri olduğuna dair ifade var mı?

1.nesil gibiyse deri görünümlü silikon. Hakiki deri değil yani....

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.