Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
874.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tt059

Selamlar arkadaşlar honor Watch 2 42 mm kullanıyorum 3-4 gündür, bugün saat 5200 adım gösterirken sağlık uygulaması 8200adım gösteriyor, telde pacer uygulaması yüklü o 3000 adım gösteriyor, az olması normal tel herzaman cebimde değil çünkü. Sağlık uygulaması neden bukadar yüksek değer veriyor bilgisi olan var mı? Normalde saat ile senkronize olması gerekmiyor mu?

Uygulama toplamını almış hocam. Pacer uygulamasının verileriyle saatin verileri tam eşleşmemişse toplamını yazmıştır uygulamaya. Verileri senkronize etmeyi deneyin belki düzelebilir.

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Pacer uygulaması da etkili mi hocam verilerde, sağlık uygulaması ve saat olarak biliyorum ben

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt059

Pacer uygulaması da etkili mi hocam verilerde, sağlık uygulaması ve saat olarak biliyorum ben

5200 adım saatte, 3000 adım da Pacer da var ama sağlık uygulamasında 8200 adım gösteriyor dediğinizde toplayınca ortaya bu sonuç çıkıyor.

Sağlık uygulamasına girdiğinizde turuncu adım ekranının sağ üst köşesinde yuvarlak içinde i harfi vardır. Bu bilgi kısmına dokunursanız "Adım sayma kaynağı" kısmında yazacaktır.

Normalde Pacer ın verileriyle saatin verilerini karşılaştırıp ortak olanları saymaması lazım ama sizde bi senkron sorunu var anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

5200 adım saatte, 3000 adım da Pacer da var ama sağlık uygulamasında 8200 adım gösteriyor dediğinizde toplayınca ortaya bu sonuç çıkıyor.

Sağlık uygulamasına girdiğinizde turuncu adım ekranının sağ üst köşesinde yuvarlak içinde i harfi vardır. Bu bilgi kısmına dokunursanız "Adım sayma kaynağı" kısmında yazacaktır.

Normalde Pacer ın verileriyle saatin verilerini karşılaştırıp ortak olanları saymaması lazım ama sizde bi senkron sorunu var anlaşılan.

Alıntıları Göster
    İ tuşuna bastığımda Redmi Note 8 ve honor Watch 2 yazıyor ikisinin ortalamasını alacağına toplamını alıyor heralde bir sıkıntı var. Ben saati dikkate alayım daha sağlıklı olur. İlginiz için teşekkürler hocam iyi forumlar

• bu saatin bekleme kadranında 4 farklı seçenekten başka opsiyon yok mu? kendi seçtiğim tema ekran kapanmadan hep gözüksün istiyorum. 20 dk dan fazla da seçenek de yok???

• p@l@ kullanıcısına yanıt
    maalesef yok, güncelleme ile bekliyoruz bu özelliği, gt watch3 te varmış

• gelse iyi olur. bu şekilde bir anlamı yok saate tema yüklemenin

• Bir de benim saatin etrafındaki çizgiler böyle beyaz oldu, rengi beyaza döndü. Camda bisey yok, içindeki kısım bu şekilde. Garantiden değişim olur herhalde diye düşünüyorum Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

aynen anlamı olmuyor, gördüğüm kadarıyla huawei ağır ve dikkatli gönderiyor güncelleme, stabilligi bozmamaya çalışıyor, samsung öyle değil güncellemeleri stabilliği bozuyorlar, samsung watch saatimde sensörler barometre yi ölçemiyordu, bu saatte barometre ve altimetre nerdeyse hatasız ölçüyor, o yüzden ağır versin sağlam versin bence, harmony os güncellemesi verirmi bilinmiyor, ben açıkçası şu an saatten çok memnunum, her ihtiyacı görüyor, mesajlarda emoji, tüm arayüzlerde aod ve proğram desteği gelsin başka bişey istemiyorum

ekran koruyucu var galiba, söküp atın gerek yok koruyucuya falan, ben hiç kullanmadım, sizinki pro, daha dayanıklı cam ve malzeme ver, benimki normal gt2 ama bi kaç kılcal çizik dışında bişey yok

• Ekran koruyucu yok. Orijinal ekran bu şekilde renk attı içerden

o zaman sıkıntı, servise verin ve kesin değişim ve para iadesi isteyin

• İyi günler herkese. Gt2 saatime aynı whatsapp bildirimi 6-8 defa falan düşüyor bunun çözümünü bilen var mı

• WhatsApp bildirim geldiğinde ses veya titreşim gelmiyor, nasil etkin hale getirebilirim bunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, saati iki yıl önce aldığımda Huawei telefonun vardı ve sorunsuz çalışıyordu. Sonra Samsung Telefon aldım. Bultooth bağlantısında sorun yaşıyorum. Saat bağlı iken diğer blutooth aygıtlarından ( Kulaklık, Otonobil vs ) gelen çağrıyı yanıtladığımda karşı tarafın sesi bazen gelmiyor. Bu sürekli değil ancak çok can sıkıyor. Saat bağlı değil iken sorun yok. Samsung telefon lullanığ benzer sorunu yaşayan var mı ?

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: kepezli2574

Arkadaşlar mrb;

Huawei gt2 46 mm ve Samsung a70 kullanıyorum. Sorun arama geldiğinde telefondan cevap vermeme veya arama yaptığımda bluetooth ile saate bağlı görünüyor ve hiçbir şekilde ne bana ne karşıya ses gitmiyor bluetooth işaretine basarak hoparlöre alıp 3 saniye kadar durup tekrar saate bağlanıyor. Ve yine aynı ses gelmiyor telefon kapatıp tekrar arama yapıyorum. Ortalama 10 aramadan 1 inde bu sorunu yaşıyorum.

Arama yapıyorum fakat saat sanki bluetooth kulaklık gibi bağlantı yapıyor ama hiçbir şekilde ne bana ne karşıya ses gitmiyor. Ancak telefonun bluetooth kapatıp arama yapabiliyorum yani 2 ay önce aldığım saati kullanamıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Birebir aynı sorunu Samsung M51 cihazım ile yaşıyorum. Telefonu ve saati kırıp atasım geliyor bazen. Huawei de Samsung da dediğiniz gibi topu birbirine attı. Çözüm bulabildiniz mi ?

Aynı sorun benim saatimde de var ekran ile üstünde ki cam arasında ki yapışkandan dokayı ayrıldığı için oluyor. O beyazlayan yerlere üstten bastırınca farkedersiniz yapışıp geri ayrılıyor

• caylius kullanıcısına yanıt

Daha servise vermedim. Ama vereceğim.

• sp00ky kullanıcısına yanıt
    Evet tam da öyle. Bunu garanti kapsamında değiştirmeleri lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: İcardici

İyi günler herkese. Gt2 saatime aynı whatsapp bildirimi 6-8 defa falan düşüyor bunun çözümünü bilen var mı

İyi günler hocam. Aynı bildirim tekrar tekrar geldiğinde whatsapp ta aslında sessiz olan gruplarınıza bildirim gelmiş olabilir mi? Çünkü bunu kendim tespit etmiştim birkaç defa, sizde de sorun bu olabilir.

• 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.