Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu saat hala alınır mı yoksa benzer fiyatlarda başka saat mi tavsiye edersiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advocate54

Arkadaşlar bu saat hala alınır mı yoksa benzer fiyatlarda başka saat mi tavsiye edersiniz?

Aynı soruyu ben de soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar bir sorum olacak. Ben 2 tema ariyorumda isimlerini bilmedigim icin bulamadim. Bunlar gt2 pro temalari.varmdir yukleyebilirmiyiz ?
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• t3ntativ3 kullanıcısına yanıt

1-NightWish

2-BlackTie

Huawei mağazasında varsa aratıp yükleyebilirsiniz. Yoksa nasıl yüklenir bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuvaz

Aynı soruyu ben de soruyorum

Alıntıları Göster

bende gerçekten

• Hocam bende Hem Honor Magic Watch 1 hem Magic Watch 2, Hem Huawei Watch GT hem Huawei Watch GT 2, hemde Xiaomi Amazfit GTS Var. Daha Öncesinde Xiaomi Amazfit Bip ve Amazfit Pace kullandım (suanda kardeşim ve babam kullanmaya devam ediyor.)

Kısaca sizce hala alınır mi sorusunun yanıtına en güzel cevap bu olur.

Saat Kadrani ve Kordonu değiştirmeye uğraşmıyorum bu sayede, Direk Farklı saati takıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam bende Hem Honor Magic Watch 1 hem Magic Watch 2, Hem Huawei Watch GT hem Huawei Watch GT 2, hemde Xiaomi Amazfit GTS Var. Daha Öncesinde Xiaomi Amazfit Bip ve Amazfit Pace kullandım (suanda kardeşim ve babam kullanmaya devam ediyor.)

Kısaca sizce hala alınır mi sorusunun yanıtına en güzel cevap bu olur.

Saat Kadrani ve Kordonu değiştirmeye uğraşmıyorum bu sayede, Direk Farklı saati takıyorum

Vay, hocam merhaba,

Mi6 konusundan hatırlarsınız beni,saatleri de sıralamıssınız Maşallah :)

Bende 1 senedir Honor MW2 kullanıyorum,memnunum,güncelleme işi hariç,

he güncelleme gelse ne değişecek,muhtemelen hiç bişey ,ama firmanın destek vermeyi bıraktığı ve yenilik gelmeyecek olması ihtimali de can sıkıyor yine de.

• Merhabalar huawei watch gt2 almayı düşünüyorum fakat yorumlarda hep huawei telefonunuz yoksa almayın uyumsuzluk sorunu yaşarsınız deniyor samsung telefon kullanıyorum sorun yaşar mıyım?

• Kyuub! kullanıcısına yanıt
    Bende samsungla kullaniyorum her ozelligi tikir tikir calisiyor uzaktan fotograf cekme disinda

• Selamlar arkadaşlar izninizle birşey danışmak istiyorum, sürekli nabız, spo2 ölçülü, doğru adımsayarı olan akıllı saat almak istiyorum, honor magic watch 2 42 mm olan versiyonu hb 719 TL ye satılıyor şuan, aynısı huawei modeli çok pahalı. Yeni çıkan huawei band 6 da spo2 ölçümü falan yapabiliyor yeni çıktı ölçümleri daha iyi midir acaba, magic watch 2 nin donanımı iyi kirin a1 işlemci, 4gb hafıza, gps özellikleri var kararsız kaldım,siz hangisini tavsiye edersiniz yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tt059

Selamlar arkadaşlar izninizle birşey danışmak istiyorum, sürekli nabız, spo2 ölçülü, doğru adımsayarı olan akıllı saat almak istiyorum, honor magic watch 2 42 mm olan versiyonu hb 719 TL ye satılıyor şuan, aynısı huawei modeli çok pahalı. Yeni çıkan huawei band 6 da spo2 ölçümü falan yapabiliyor yeni çıktı ölçümleri daha iyi midir acaba, magic watch 2 nin donanımı iyi kirin a1 işlemci, 4gb hafıza, gps özellikleri var kararsız kaldım,siz hangisini tavsiye edersiniz yardımcı olursanız sevinirim

Hocam, 719TL olan 42 mm iken Huawei modeli dediğiniz 46mm olabilir mi?

42mm ile 46mm arasında özellikle konuşma özelliği ve batarya kapasitesi konusunda fark var.

42 mm de sesli konuşma yok. Çiçeksepeti nde 699TL ye satılıyor bu model. Genelde ince bilekli kişiler tarafından tercih ediliyor. Batarya kapasitesi 46mm olan versiyonun yarısına yakın ve şarj performansı da yarısı kadar. Buna karşılık daha kibar ve hafif bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

Hocam, 719TL olan 42 mm iken Huawei modeli dediğiniz 46mm olabilir mi?

42mm ile 46mm arasında özellikle konuşma özelliği ve batarya kapasitesi konusunda fark var.

42 mm de sesli konuşma yok. Çiçeksepeti nde 699TL ye satılıyor bu model. Genelde ince bilekli kişiler tarafından tercih ediliyor. Batarya kapasitesi 46mm olan versiyonun yarısına yakın ve şarj performansı da yarısı kadar. Buna karşılık daha kibar ve hafif bir cihaz.

Alıntıları Göster
    Huawei olan model de aynı hocam 42 mm sadece marka değişik siyah olan Diana modeli bütün özellikler aynı

• Arkadaşlar mrb;

Huawei gt2 46 mm ve Samsung a70 kullanıyorum. Sorun arama geldiğinde telefondan cevap vermeme veya arama yaptığımda bluetooth ile saate bağlı görünüyor ve hiçbir şekilde ne bana ne karşıya ses gitmiyor bluetooth işaretine basarak hoparlöre alıp 3 saniye kadar durup tekrar saate bağlanıyor. Ve yine aynı ses gelmiyor telefon kapatıp tekrar arama yapıyorum. Ortalama 10 aramadan 1 inde bu sorunu yaşıyorum.

Arama yapıyorum fakat saat sanki bluetooth kulaklık gibi bağlantı yapıyor ama hiçbir şekilde ne bana ne karşıya ses gitmiyor. Ancak telefonun bluetooth kapatıp arama yapabiliyorum yani 2 ay önce aldığım saati kullanamıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tt059

Huawei olan model de aynı hocam 42 mm sadece marka değişik siyah olan Diana modeli bütün özellikler aynı

Alıntıları Göster

Markalar arası fark aslında çok çok cüzi ancak satıcıdan satıcıya aradaki uçurum açılıyor. Ben de Honor MW2 ile Huawei GT2 arasında kaldığımda o an daha ucuza çift kordonla satılan Honor MW2 yi tercih etmiştim. Hangisi hesabınıza uygunsa onu seçin bence, aynı donanım aynı kullanım aynı ölçülerde fazladan para vermeye değecek büyük bir fark yok ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: kepezli2574

Arkadaşlar mrb;

Huawei gt2 46 mm ve Samsung a70 kullanıyorum. Sorun arama geldiğinde telefondan cevap vermeme veya arama yaptığımda bluetooth ile saate bağlı görünüyor ve hiçbir şekilde ne bana ne karşıya ses gitmiyor bluetooth işaretine basarak hoparlöre alıp 3 saniye kadar durup tekrar saate bağlanıyor. Ve yine aynı ses gelmiyor telefon kapatıp tekrar arama yapıyorum. Ortalama 10 aramadan 1 inde bu sorunu yaşıyorum.

Arama yapıyorum fakat saat sanki bluetooth kulaklık gibi bağlantı yapıyor ama hiçbir şekilde ne bana ne karşıya ses gitmiyor. Ancak telefonun bluetooth kapatıp arama yapabiliyorum yani 2 ay önce aldığım saati kullanamıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bluetooth menüsünde saatinize çağrı izni vermişmiydiniz? Saatten cevaplamadığınız sürece aslında telefondan ses veriyor olması lazım. Bluetooth kulaklık veya başka bir bluetooth cihazla da sorun yaşıyor musunuz?

Bir de Huawei Sağlık uygulaması arkaplanda çalışıyor mu?

Sunu yaşıyorum bazen; bluetooth cihazımdan bi arama yapıyorum fakat ses telefonda kalıyor veya gelen bir aramayı otomobilimden yanıtladığımda ses telefonda kalabiliyor. Sizin yaptığınız gibi sesi telefonun hoparlörüne aktarıp tekrar otomobile aktarmam gerekebiliyor. Ancak saatle ilgili böyle bir sorun yaşamadım. Saat bağlıyken arama geldiğinde saatten cevaplarsam saatle konuşuyorum, telefondan cevaplarsam telefonla konuşuyorum. Hatta telefon çalarken telefonumu direkt kulağıma götürdüğümde otomatik telefondan görüşüyorum. O ayar bile açıkken bu şekilde karışıklık olmuyor.

Birkaç Samsung A70 te daha sanki bluetooth ile ilgili sıkıntı vardı. Telefonunuz güncel mi? Güncellemeleri denetler misiniz bi.

• tt059 T kullanıcısına yanıt

Huawei watch gt2 ile Honor magic watch 2 aynı güncellemeleri alırken son iki yada üç güncelleme Honor'a gelmedi aklınızda bulunsun.Destek kesilmiş olabilir.

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler hocam gt2 siparişi verdim

• erdm6 kullanıcısına yanıt
    Gt2 siparişi verdim hocam ilginiz için teşekkürler donanım olarak daha iyi bir cihaz

• erdm6 kullanıcısına yanıt
    Huawei gt2 de en son hangi sürüm var bilginiz var mı hocam?

• tt059 T kullanıcısına yanıt

1.0.12.36 olması lazım hocam.

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.