Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei Watch GT2 Ekran koruyucu

• quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Navigasyon bulunmuyor saatte

peki hocam telefondaki navigasyonu saatin ekranında görebiliyoruzmu

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    Hayır, navigasyon sadece sporda kullanılıyor.

• Selamun Aleykum...Ben de bu saatten almayı düşünüyorum...ilk akıllı saatim olacak...sizlere sorum 1-1.5 yaşında garantisi devam eden temiz 2.el alınır mı...?...özellikle pil ömrü beni düşündürüyor...
    Bu bahsettiklerim 850-950 aralığında satılıyor...eder mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: turabitr

Selamun Aleykum...Ben de bu saatten almayı düşünüyorum...ilk akıllı saatim olacak...sizlere sorum 1-1.5 yaşında garantisi devam eden temiz 2.el alınır mı...?...özellikle pil ömrü beni düşündürüyor...
    Bu bahsettiklerim 850-950 aralığında satılıyor...eder mi sizce?

Pile bir şey olmaz 2 yıla yakındır kullanıyorum. no problem. Temizse alabilirsin.

• Bu saatte işletim sistemini değiştirme ya da uygulama yükleme (amazfit verge de olduğu gibi) vs seçenekler var mı ya da olabilir mi yoksa tamamen kapalı kutu mu?

• turabitr kullanıcısına yanıt

İkisi de yok. pro da 3. parti bazı uygulamalar yüklenebiliyor.

• merhaba arkadaşlar, ben saati aldığımdan beri aynı versiyonda duruyor. bir kere şarj ettiğimde de en az 10 gün kullanıyorum ve çok memnunum. bu güncellemeler kullanım süresini ne kadar etkiledi ? bir de birşeyleri bozarlar genelde güncellemelerle, bu konuda var mı bilginiz ?

• Arkadaşlar, GT 2e ile kopma sorunu yaşamıyordum, 5 aydır falan. Bir ara bağlantı kesildi, tekrar bağladım saati telefona, güncelleme gelmiş. Hemen yüklemedim. Biraz bekledim yüklemek için. Yükledim sonra. Günde 1-2 defa bağlantı koptuğu oluyor. Sizde de durum aynı mıdır?
  • ixuss40 İ kullanıcısına yanıt
    Birçok ek yeni özellik geldi. Saat bir harika oldu 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilaver Çelimli

Arkadaşlar, GT 2e ile kopma sorunu yaşamıyordum, 5 aydır falan. Bir ara bağlantı kesildi, tekrar bağladım saati telefona, güncelleme gelmiş. Hemen yüklemedim. Biraz bekledim yüklemek için. Yükledim sonra. Günde 1-2 defa bağlantı koptuğu oluyor. Sizde de durum aynı mıdır?
    Yukarıdaki mesajımdan sonra saat kadranını değiştirerek denemeye karar verdim. Ağırlaştırıyordu saati. DominusHeavyAF diye bir ücretli kadran kullanıyordum. İnşallah faydasını görürüm.
    Ben gelen güncellemeleri hep yaptım şarj benimde 10 gün gidiyordu yine 10 gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 10 Mayıs 2021; 16:34:37 >
  • teşekkür ederim cevaplarınız için, madem sorun yaşamamışsınız ben de güncellemeyeyim o zaman. peki en son güncellemeyi aldınız mı ?0

1.0.12.20 en son gelen

• quote:

Orijinalden alıntı: Baldbani

1.0.12.20 en son gelen

3 tane güncellemeden sonra en son sürüme geçti. hakikaten çok güzel olmuş. tekrar teşekkürler

• Bu arada wp üzerinden silinen mesajları mesaj geçmişinden görebiliyoruz saatten mi band 3 kullandığım zaman vardı bu özellik bunu 8 aydır kullanıyorum yeni farkettim
  • Huawei Health yeni guncellenme var 7.515 versiyonu

• Huawei watch gt2 classic 46 mm için önerebileceğiniz kordon varımdır ben orijinal geldiği gibi kullanıyorum kahverengi kayisiyla ama hangi kayış yakışır ne olur gözümde canlandiramiyorum kullanan varsa görüntü olarak yada link olarak paylaşırsa sevinirim.. Şimdiden teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.