Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dediklerini şimdi yaptım. Sonuç aynı güncelleme yok. Eşledim. Sağlık uygulamasını aç dedi. ordan da izin verdim. Ama yok.

• zopheal kullanıcısına yanıt

Güncellemeyi tak diye niye açmıyorlar ki? İphone güncelleme gelince hemen geliyor. Parça parça vermek nedir ki?

• İphone hangi cihaz kullanıyorsunuz?

• Huawei telefonla Arayüz indirmede hiç sıkıntı yok. Ramazan boyunca da ücretli arayüzlerde yüzde 25 puan veriyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Enrique Iglesias07 kullanıcısına yanıt
    Android dünyası böyle:)

• arkadaslar gt2 den arama nasil yapiliyor? ben saatten ariyorum ama telefondan devam ediyor. saatte gozukmuyor (telefon p30 cift hat aktif. alternatif arama programi kullaniyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar selamlar watch gt2 prodaki arayuzlerden gt2ye yükleme şansimiz var mi ? Ozellikle lansman resmindeki moonphase arayuzu.

• Arkadaşlar İphone cihazlara güncelleme geldi. Şu anda yapıyorum. Benim gibi İphone kullananlar hemen yapabilir. Ücretli saat kadranlarını nereden indiriyoruz?

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
  • Huawei p20 telefon ile kullanıyorum. Ücretli saat arayüzleri huawei sağlık uygulamasından indiriliyor.

• Enrique Iglesias07 kullanıcısına yanıt
    Hocam kadranları bulamadım ama ios için tekrarmı bağlantı kurmam gerekiyor acaba
  • sx45 S kullanıcısına yanıt

Sağlık uygulamasında ucretli olanlari göremiyorum illa Huawei cihaz mi gerekli?

• Hüseyin. kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki

Yapma ya ne kadar sacma bir olay.Bakalim sagdan soldan bulursak halledelim.

• Hüseyin. kullanıcısına yanıt
    Amerikan ambargosu ile alakalı bir durum. Dışarıdan yükleme yöntemleri vardı, geçmiş mesajlarda telegram kanalını bulabilirsiniz.

O yontemlerle yukleme yaptim da huaweiye ait kadranlar çok hoş.O yuzden sordum

• Paramızla saat kadranı almak istiyoruz, ama İphone-Huawei problemi yüzünden sorun yaşıyoruz? Neden böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: luskan

Hocam kadranları bulamadım ama ios için tekrarmı bağlantı kurmam gerekiyor acaba

Komple bağlantıları koparıp hem cihazı hem de saati yeniden başlatın. Öyle olabileceğini düşünüyorum.

• Saatin ağır çalışmasına çözüm yazayım telegramdan bir kadran indirip kurmuştum saate ilk başlarda fark etmemiştim ama kaldırma haraketi yaparken uzun süre sonra açılıyordu kullanımda sıkıntı yoktu menüde gezerken falan. Üst tuşa basıncada geç algılıyordu sonra başka kadrana geçtim saat hemen hızlandı kaldırma haraketi falanda gayet akıcıydı böyle bir durumla karşılaşırsanız bu şekilde düzeltebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.