Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
873.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağlık olsun. Tip olarak GT2 fazlaca daha iyi GTR'dan. GTR acıcık kaba bir çerçevesi var işte. Ama kalitesiz değil.

Eminim sonraki versiyonlarında daha iyiye gider. Amazfit keşke çoğu cihazını android yapsa. Bknz. Amazfit verge. Sadece 649 TL lik cihaz da GT2 den alamadığım doğruluk, uygulama yüklemenin keyfi, bildirimlere cevap verebilme ( biraz fantazi :D ) gibi durumlar var. Kasası basit gelebilir ama amaca yönelik harika. Hafiflik. İşte, keşke diğer cihazlarıda android tabanlı devam etseler. Bir karışıklık var o işte umarım düzelir.

• Şu saatlere custom rom olayı falan gelse mükemmel olur huawei nin sıkıcı sisteminden azda olsa kurtulurduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyagrafik

Huawei Store üzerinden de Sağlık ve Hms core ile denedim.

Bendeki sorunlarda bir değişiklik olamadı.

Alıntıları Göster
    Play store deneyin
  • Oda denendi. Bizim saat bozuldu yazılımı belli. THH sonucu bekliyoruz.

• Huawei saatleri kullanılacak saatler değil aslında. yavan yavaş sorunlu herseyi . ismi ile satiyo huawei
  • Saattaki egzersiz bildirimi, arada çok oturduğum zaman titreyip kalk hareket et diyor o mu ?Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Huawei Watch GT2 [ANA KONU] 

Saat kullanma alışkanlığım olmadığı halde sırf gereksiz yere aldım saati. Ama sürekli takmaktan sıkıldım ya Huawei Watch GT2 [ANA KONU]  valla alan biri olsa veririm bir eksikliğini bile hissetmem çünkü alışkın değilim saat takmayaHuawei Watch GT2 [ANA KONU]  Sırf meraktan aldım valla.

• Resimde gösterdiğim gri temayı arıyorum. İsmini bilen varmı ?

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
  • BT problemi yaşayan arkadaşlara bilgilendirme:

I can confirm that all problems start with version 11 of app health. HMS app is not crucial.

I installed the latest version 10 available on apkmirror.com (10.1.2.553) and everything worked right. After I installed the first available version 11 (11.0.0.512) The problems have started.

All the time I had the last version of HMS app.

I reported all my conclusions to Huawei. Until I get confirmation that the issues have been resolved in the new versions of Health, I remain on version 10.

• herkeze merhabalar yaklaşık bir haftadır yapmaya çalışıyorum fakat başarılı olamadım yardımcı olabilecek biri varmı telefonum p40 lite saat huawei watch gt2 denemedıgım yol kalmadı basaramadım :D farklı bır telefonla denedım onunla da yapamadım lutfen yardım edın

• Değerli arkadaşlar yaklaşık bir yıldır gt 2 kullanıyorum ve usandım artık, senkronizasyon diye bir şey yok arkadaş, yok hms den indir uygulamayı yok o olmazsa diğerinden indir yok yine olmadı, hem telefonu hem saati sıfırladım yine olmadı, ne yaptım ne ettimse olmadı, üç gün iyi dördüncü gün yine saatte farklı veri uygulamada farklı veri deli olmamak elde değil, bir ton para verdik bu cihaza çöpe mi atalım bilmiyorum sinirden kıracam artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır gt2 satıyorum, yanında araba şarj cihazı vereceğim. Tam korumalı kılıfı da var. Sıfır alacak varsa boşa fazla para vermesin. Ucuza bırakacağım 🙃
  • Ben de satmak istiyorum Honor Magic Watch 2 mi. Kaç verirler acaba? Yanında çelik, solo loop, 2 plastik kayış ve orijinal deri kayış ve siyah plastik kayışı ile..

• 600-700 verirler pek birsey beklemeyin 2. el satacaklar

• Huawei sağlık uygulamasındaki kadranları pek beğenmedim hepsi ücretsiz ama işe yarar indireyim dediğim kadran sayısı 5i geçmedi. Farklı bir yerden indirebiliyor muyuz? Veya ücretli temalar nerde?

• Sedat_60 kullanıcısına yanıt
    Ücretli temalar huawei ve honor cihazlarda telegram grubuna katılın biraz yukatıda paylaşıldı oradaki modlu sağlık uygulamasını yükleyip isterseniz türk kanalından isterseniz global kanaldan yükleyin türk kanalında sorularınıza yanıt veriyorlar. Oradan yardım alabilirsiniz.
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt
    Yazıcıoğlu da 750 liraya alıyorlar. 900 liraya satılır sıfıra yakını siyah olan
  • Pençe_ kullanıcısına yanıt
    ben siyahini sport u 800 e vermiştim bir aylık tı
  • Gt2 prolara gelen güncellemeler niye gt2 ye gelemiyor. Aynı cihaz aslen. İlk huawei cihazımdı sanırım son olur.

• Yeni güncelleme geldi gt2 ye arkadaşlar. Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 11 Mart 2021; 1:41:52 >
  • Saat son gelen güncelleme ile birlikte çok daha akıcı hale gelmiş. Bildirim mevzuunu henüz kontrol edemedim
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.