Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
873.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bestercan

Watchface ile aynı anda birçok tema yüklenebiliyor mu. Yoksa tek tek değiştirmek mi gerekiyor.

Alıntıları Göster
    saatle beraber gelen watchfaler haricinde 1 adet dışardan programla yükleyebilirsin, yenisini yuklemek istersen son yuklediğinin üzerine yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrbuji

saatle beraber gelen watchfaler haricinde 1 adet dışardan programla yükleyebilirsin, yenisini yuklemek istersen son yuklediğinin üzerine yazıyor.

Alıntıları Göster
    Şöyle bir sorunum var
    Çin hesabı açtım. Beta olan apk indirdim. Telefon dilini Ingilizce yaptım. Uçak moduna aldım. Wifi ve bluetooth açtım. Watch gt 2 yi tanıttım. Üç noktadan huawei bilmem nesini devredışı bıraktım. Mein kısmına gelip upload ile watch 2 uyumlu hwt dosyalarını yüklemek istediğimde şu hatayı veriyor.
    Unable to add this watch face. Change the file location and try again. Neyi eksik yapıyorum anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat düşer mi? Aod her saat şeklinde var mı? 2 hafta pil ömrü müthiş.

• recooz R kullanıcısına yanıt
    Orada vurgulanan nokta aslında teknoloji incelemesi yapan kişi ya da siteler. Ürün Huawei Watch GT2 tamam ama birçok ürüne yapılıyor demek ki bunu anlamak lazım. Mesela ben aylardır kendim araştırıyorum, yabancı sitelerden ve videolardan. Bu doğrultuda ürün hoşuma gitti ve karar verdim. Para alıp da inceleyenler zaten karar almamda etken olmadı. Ben ürünün şişirildiğini düşünmüyorum. Vaat edilen ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

Şöyle bir sorunum var
    Çin hesabı açtım. Beta olan apk indirdim. Telefon dilini Ingilizce yaptım. Uçak moduna aldım. Wifi ve bluetooth açtım. Watch gt 2 yi tanıttım. Üç noktadan huawei bilmem nesini devredışı bıraktım. Mein kısmına gelip upload ile watch 2 uyumlu hwt dosyalarını yüklemek istediğimde şu hatayı veriyor.
    Unable to add this watch face. Change the file location and try again. Neyi eksik yapıyorum anlamadım

Alıntıları Göster
    Dosya uzantıları .hwt değilmi.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Uzantı hwt

• bestercan B kullanıcısına yanıt
    Change the file location and try again.
    Dosya konumunu değiştirin diyor.
    Watchface in olduğu dosyayı direk c ye atıp deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dahili müzik özelliği tam olarak nasıl kullanılıyor kullananlar yazabilir mi? Eski usül mp3 indirmek mi gerekiyor yoksa spotify çevrimdışı listelerini aktarabilmek mümkün mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeomustdie_

Dahili müzik özelliği tam olarak nasıl kullanılıyor kullananlar yazabilir mi? Eski usül mp3 indirmek mi gerekiyor yoksa spotify çevrimdışı listelerini aktarabilmek mümkün mü?
    mp3 atmanız gerekiyor
  • Arkadaşlar samsung da da tasarlayıp severek kullandığım bir saati bunda da tasarladım. Buyrun sizlerde yüklemek isterseniz hosunuza gidecektir.
    Selamlar.

https://drive.google.com/file/d/1FjctCmEV1aZhVq0jqJ2Kpd9UuCgHzS-d/view?usp=sharing

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• Görüşme cevaplama ve konuşma İphone uyumu nasıl

İphone kullanıcıları saatin hafızasına müzikleri nasıl yüklüyorlar
  • tunag kullanıcısına yanıt
    İkinci sorunuzun şu anlık tek cevabı daha öncede bir kaç kez yazıldığı gibi Android cihazdan yüklüyorlar.
  • Arkadaşlar merhaba. Gt 2 nin gps i kapayip acma gibi bir seçeneği var mi? Daha once gps kapali kullandim yazilmisti. Ondan sordum.

• Spor modelini alırsak klasik modelde çıkan kordonu kullanabiliyor muyuz? Ya da temin edebiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrbuji

Arkadaşlar samsung da da tasarlayıp severek kullandığım bir saati bunda da tasarladım. Buyrun sizlerde yüklemek isterseniz hosunuza gidecektir.
    Selamlar.

https://drive.google.com/file/d/1FjctCmEV1aZhVq0jqJ2Kpd9UuCgHzS-d/view?usp=sharing

Upload yapmayı beceremedim ki kullanayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Quadrupoll

Spor modelini alırsak klasik modelde çıkan kordonu kullanabiliyor muyuz? Ya da temin edebiliyor muyuz ?
    Ali expreste binlerce kordon var. Zevkine uyan birini yada birkaçını satın alabilirsin. TR den alma derim çünkü fahiş fiyatlar

Alttaki linkte klasik modeldekine benzeyen bir kordon var bende bunu alacağım
    https://www.aliexpress.com/item/32971794493.html?spm=a2g0o.cart.0.0.71353c00yJLXtA&mp=1

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerjj

Arkadaşlar merhaba. Gt 2 nin gps i kapayip acma gibi bir seçeneği var mi? Daha once gps kapali kullandim yazilmisti. Ondan sordum.
    Öyle bir seçenek yok saat içindeki menüde. Sanırım otomatik telefondaki ile birlikte açılıyor
  • jrbuji J kullanıcısına yanıt
    Emeğinize sağlık, teşekkürler
  • bugun ise gelirken bir baktim 1000 kusur adim olmus arabada hoplama ziplamalardan adim saymis, sonra serviste takibe basladim lafasina gore kolun durusuna gore sayiyor bu cok kotu samsumg da hic basima gelmemisti, ozellikle kolu cam kenarina koyup eli kafaya dayayinca adim atar gibi sayiyor, sizlerde takip edermisiniz arkadaslar boyle bir durum varmi sizdede yoksa benim saat mi arizali.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.