Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.695
Cevap
246
Favori
873.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Honor mw2 saatime bugün gelen güncelleme,
    Yeni gelen bişey yok anladığım kadarıyla

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlık uygulamasında top kısmı yoktu,yeni eklendi sanırım.
    Güncelleme sonrası gelen bu iki tema da oldukça başarılı

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• Uygulamada ki verileri önce temizleyip sonra tekrar yükleyiniz benim o şekilde düzeldi bir de saatin bluetooth ile olan eşleşmesini kesmeyin keserseniz bu hata tekrar meydana geliyor.
  • Güncelleme geldi
  • Merhaba arkadaşlar;

tema konusunu gezdim.

Taichi uygulaması(rootsuz xposed için) ve "multiple custom watchface" yüklemeden bahsediliyor.

Bu uygulama olmadan tema yüklenemiyor mu?

Veya avantajı nedir?

Şimdiden teşekkürler

• Huawei Watch GT2 [ANA KONU] uygulama iyi sadece 3 tane ücretsiz indirebiliyoruz 3 tane indirip verileri sil dersiniz tekrar indirirsiniz :D baya arayüz var sayfayı yenileyince falan sürekli değişiyor
  • Tek başına bunu kurmamız yeterli mi ; başka bisey yapmak gerekiyor mu?
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Taichi yöntemi lazım huawei telefonlarda olmuyor telefona dosya indiriyor uygulama
  • frost35 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim çok kolaymış buradan kadran yüklemesi 😁 kaç gündür taichi ile yükleyeceğim diye uğraşıp duruyordum.
  • Bugün uyanmama ragmen uyku detayında uyanık olarak gözükmüyor.

Huawei bey napiyorsunuz

• Gt 2e kullananlar farkli kordon aldiniz mi? Gt 2e nin kordonu Gt 2 ye gore biraz farkli. Hangisi uyar hangisi uymaz bilemiyorum.

• Yeni bir modlu health uygulaması var. Onla yükleme yapabiliyorsunuz. Telegram grubunda apk sı var. Sınırsız yüklenebiliyor. Taichi ve diğer şeylere gerek kalmadı artık.
  • kobejames K kullanıcısına yanıt
    nerden ulaşabiliriz bu uygulamaya hocam link var mı.
    taichi yi hms yi kaldırıyor muyuz. eger öyleyse harika bi haber bu
    Apk paylaşma durumunuz var mı? Telegram kurmak zorunda mıyız?

evet hocam bekliyoruz?

• arkadaşlar saatimden birkaç gün öncesine kadar oldukça memnundum. aynı anda omron marka tansiyon aleti ve saatime nabız ölçümü yaptırdığımda birebir aynı rakamda değerler gösteriyordu. aktif spor yaptığım için nabız ölçümü oldukça önemli benim için.

fakat saatim bir kaç gündür nabzımı doğru ölçmüyor. egzersiz seçeneklerinden ''açık hava koşusunu'' seçtiğimde ise tekrar eskisi gibi doğru ölçüyor. benim en çok kullandığım; hit, güç, aerobik ve crossfit gibi egzersiz seçeneklerinde ise nabzımı yanlış ölçüyor. o kadar koşmama ve kendimi zorlamama rağmen nabzım 110'u geçmiyor. sanırım güncellemeden sonra oldu. sizde de var mı böyle sorun? ve çözümü nedir? son gelen güncellemeyi kaldırabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3gün -- 25 Kasım 2020; 22:17:57 >
  • ibrahimyz İ kullanıcısına yanıt
    https://t.me/huaweiGT2Turkey/131354
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Yukarıda Linki bıraktım hocam telegram kurmadan da muhtemelen iner apk, ayrıca bu linkteki kanalda da bolca arayüz çeşidi var

https://t.me/hwatchfacesturkey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1498 -- 25 Kasım 2020; 22:37:46 >
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.