Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın. Ilk izlenimlerinizi paylaşır mısınız? Artıları eksileri neler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu Ürünü alıyorum arkadaşlar 1800tl sizce nasıldır değermi acil tavsiye & önerilere açığım
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ireMira -- 27 Ekim 2019; 13:26:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben birinci neslini kullanıp çok memnun kalmıştım. İyi bir saat, fiyatı uygun, özellikle classic olanı bu fiyata bulmak zor. Tek eksi yanı diğer android wear kullanan saatler gibi şarjı.Bu saat de muhtemelen 1, 5-2 günü geçmez.

• ireMira kullanıcısına yanıt
    Watch GT 2 modeli ülkemize gelmek üzereyken ve bütçenizi de 2000TL seviyesine ayarlamışken ben olsaydım Watch 2 almak yerine Watch GT 2'yi beklerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

Watch GT 2 modeli ülkemize gelmek üzereyken ve bütçenizi de 2000TL seviyesine ayarlamışken ben olsaydım Watch 2 almak yerine Watch GT 2'yi beklerdim.
    Katılıyorum.
  • MuKeVa kullanıcısına yanıt
    Hocam, bu saatin mevzusu şarj. Ki benim için de en önemli şey şıklığı ve şarjı idi. Günde 1 buçuk, 2 saat bisiklet biniyorum. Hergün aktiviteye rağmen 8-9 gün şarjı gidiyor. Hergün aktivite yapmayan biri için çok rahat 2 haftalık ömrü var.
    Huawei sağlık programı benim fikrime göre xiaomi'den çok çok üstün. Uyku takibi zaten daha iyisi yok bildiğim kadarıyla. Spor takibi için her akıllı saat aşağı yukarı benziyor. Bu saate mesaj yanıtlama, telefonla görüşme ve ekg özelliklerini dahil edilse efsane olur. Ama işte o zaman da şarjdan fedakarlık etmek gerekiyor. Fiyat mevzusuna hiç girmiyorum.
    Daha önce s3 frontier kullanıp satmıştım. Her gün saat şarj edeceğime akıllı saat kullanmaktan vazgeçmiştim.
    Bir de saat arayüz değişiminin az olması eleştiriliyor. Ben ona da çok katılmıyorum. Tamam, istediğini yüklesen güzel olur tabi ki ama s3 frontierde bu mümkün olduğu halde kullandığım arayüzler 3-5 taneydi. Ayrıca watch gt'de ekran ve arayüz o kadar kaliteli ki gerçek saatlerden pek bi farkı yok. Bankacı olduğum için sürekli takım elbise giyiyorum. Ve watch gt inanılmaz şık duruyor. Tanıdığım bir saatçiden 3-4 tane güzel kordon aldım. Tanesi 25 TL'ye. Duruma göre değiştiriyorum. En nihayetinde ben çok memnun kaldım. Eleştirirken şarj süresini göz ardı etmesin kimse. Bi yerden vermeden başka yerden alınamıyor malesef. Pil teknolojisi gelişmeden en iyi şartlarda olabileceği saati huawei yapmış bence.

• ekrc E kullanıcısına yanıt
    Bende isim gereği takım elbise giyiyorum. Bende sizin gibi düşüncelere sahibim. Ama gt 2 yi beklemekten de sıkıldım. Ya vazgeçeceğim. Ya da bekleyip gt 2 yi alacağım. Ama sabrım tükenmek üzere... diğer ülkelerde satışa cıktı arkadaş niye ülkemizde yok yaa. Bari 11.11 e yetişse de indirimli alsak diyorum ama açıkçası ekim ayında gelecekti halen ortalıkta yok o nedenle sitemim.

Güle güle kullanın hocam. Bende alınca 3 4 tane kayış alacağım planım o yönde :)

Bilgiler için çok teşekkürler...

• Saatin ne zaman geleceğine dair duyum alan var mı? Galaxy Watch Active 2 düşünüyorum açıkcası.

• wwide1543 kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok. Bende düşünmüştüm active 2 yi ama onu da bileğimde görebileceğim bir yer olmadığı için ve bileğimde küçük kalacağı için elemiştim. Huawei watch gt 2 için ekim ayında gelecek dediler kaldı 3 gün ekimin bitmesine :)

• quote:

Dün mavibahçe gittim 42mm olacağı ve bir çok eksik yönleri olacağını söylediler bundan mütevellit karar verdim 2. El almaya bu akşam 1800tl verip aldım şimdi.
    Esas soru ben bunun tr kullanma kılavuzu vs nerden temin ederim dilerim bu konuda bana yardımcı olabilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: ireMira

Dün mavibahçe gittim 42mm olacağı ve bir çok eksik yönleri olacağını söylediler bundan mütevellit karar verdim 2. El almaya bu akşam 1800tl verip aldım şimdi.
    Esas soru ben bunun tr kullanma kılavuzu vs nerden temin ederim dilerim bu konuda bana yardımcı olabilirsiniz...

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun, içinize sinerek aldıysanız sorun yok.

Watch GT 2'nin hem 42mm hem de 46mm versiyonları olacak. Watch GT'de de durum benzer şekildeydi ancak Türkiye'de 46mm olanın satışını gördüm hep. Ne gibi eksi yönlerinden bahsettiler acaba?

Watch 2'nin Türkçe kullanım kılavuzuna internet üzerinden ulaşamadım, Huawei canlı destek hattına sorduğumda onlar da ellerinde olmadığını yazdılar.

• quote:

Hayırlı olsun, içinize sinerek aldıysanız sorun yok.

Watch GT 2'nin hem 42mm hem de 46mm versiyonları olacak. Watch GT'de de durum benzer şekildeydi ancak Türkiye'de 46mm olanın satışını gördüm hep. Ne gibi eksi yönlerinden bahsettiler acaba?

Watch 2'nin Türkçe kullanım kılavuzuna internet üzerinden ulaşamadım, Huawei canlı destek hattına sorduğumda onlar da ellerinde olmadığını yazdılar.

Alıntıları Göster
    Yeni gelecek olanda navigation, Wi-Fi, gelen arama cvplama olmayacak & bir kaç özelik daha olmayacağını söylediler hocam yarın yahut bugün tekrar uğrar tam detay alırım.
    Ek olarak gerçekten muazzam bir ürün bu Trusleep harika çalışıyor...
    Estetik olarak saat harika
    İlk deneyimlerim bunlar ilerleyen zamanlarda yazarım daha çok artı

• Ben yarın dubai den arkadaşa aldırıyorum. 1500 e geliyor deri kayışlı model.. 250 de kendisine veriyorum.. Düşünen olursa aldırabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ireMira

Yeni gelecek olanda navigation, Wi-Fi, gelen arama cvplama olmayacak & bir kaç özelik daha olmayacağını söylediler hocam yarın yahut bugün tekrar uğrar tam detay alırım.
    Ek olarak gerçekten muazzam bir ürün bu Trusleep harika çalışıyor...
    Estetik olarak saat harika
    İlk deneyimlerim bunlar ilerleyen zamanlarda yazarım daha çok artı

Alıntıları Göster
    Saçmalamışlar. 46 mm de gelen arama cevaplama var. GPS var. Klasik bilgisiz avm mağaza çalışanları.

• Kheldar kullanıcısına yanıt
    Garanti durumu ne hocam bilgin var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Saçmalamışlar. 46 mm de gelen arama cevaplama var. GPS var. Klasik bilgisiz avm mağaza çalışanları.

Alıntıları Göster
    Bende pek güvenemedim ama fiyatı verdiler 1500/1800tl civarı olacak diye.
    Ister istemez aklımda tereddüt oluştu bu fiyatta ürün aynı özelik olması düşündürücü işin gerçeği.
    Yarın tekrar uğrayacağım ama

• Samsung kampanya yapmış arkadaşlar active 2 1399 a düşüyor. Yanında kablosuz hızlı şarj destekli taşınabilir şarj cihazı da hediye.

• Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Selam arkadaşlar,elimde son kalan 22mm kaliteli kayışlar var watch gt 22mm dir uyar.İsteyen varsa yazabilir.

• Huawei Türkiye sitenden kullanım kılavuzu

http://consumer-tkb.huawei.com/ccpgw/msa/TKB/app_0000000000011227-CcpTKBKnowOut/ctkbknowout/servlet/show/knowAttachmentServlet?knowId=tr-tr00760975

İlk sayfaya ekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 29 Ekim 2019; 20:41:24 >
  • Kheldar kullanıcısına yanıt
    arama cevaplama vs. özellikleri olduğunu ben de bulamadım nette. kaynak verebilir misiniz hocam? Ben de cihazın deri kayışlısını amazon.es'ten aldım bu arada, bir ay sonra teslim gösteriyor. geldiğinde değerlendiririz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.