Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece bendemi herkesin mi böyle saat sahipleri bir kontrol edebilirmi
    Şöyleki konum açık olmasina rağmen hava durumu bilgilerinde hava degerleri gorunuyor fakat sehir veya ilce adı görünmuyor.
    Telefonun dilini ingilizce yapinca düzeliyor.2 ayrı samsung telefonda denedim durum aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar0644

Huawei watch gt 2 akıllı bilekliğin saat şeklinde bir tık bir iki özellik konulmuş hali. Reklamlarda stres seviyesi ölçüyor diyor samsung da galaxy watch ile beraber geldi bu özellik. Gt 2 de wifi yok, uygulama yükleme yok, ram yok, saat şekli 5-10 tane. Yani klasik saat şekli olarak evet güzel ancak fiyatına göre donanım çok yetersiz. Galaxy watch ya da watch active 2 de youtube var, spotify var, stres ölçme var, tansiyon ölçme var, sayısız saat şekli ve her birinin aod si var, kablosuz şarj ozellikleri var, ekstra active 2 de düşme algılama ve ecg çekme var. Şarjları ise galaxy watch aod açık, bildirimler açık, oto hr açık 4 güne yakın, galaxy watc active 2 ise 3 günü geçen pile sahip.
    Samsung ve LG'nin pazarlama stratejileri böyle. Televizyonları da bir ara 3D destekli diye sattılar, 3D için üstüne para verdik ama kimse 3D film izlemediği için bu özellik artık yeni TV'lerde yok. Samsung'un saatleri de bu şekilde. Mesela saatten youtube video izleyen var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar0644

Huawei watch gt 2 akıllı bilekliğin saat şeklinde bir tık bir iki özellik konulmuş hali. Reklamlarda stres seviyesi ölçüyor diyor samsung da galaxy watch ile beraber geldi bu özellik. Gt 2 de wifi yok, uygulama yükleme yok, ram yok, saat şekli 5-10 tane. Yani klasik saat şekli olarak evet güzel ancak fiyatına göre donanım çok yetersiz. Galaxy watch ya da watch active 2 de youtube var, spotify var, stres ölçme var, tansiyon ölçme var, sayısız saat şekli ve her birinin aod si var, kablosuz şarj ozellikleri var, ekstra active 2 de düşme algılama ve ecg çekme var. Şarjları ise galaxy watch aod açık, bildirimler açık, oto hr açık 4 güne yakın, galaxy watc active 2 ise 3 günü geçen pile sahip.
    Sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 22 Kasım 2019; 17:42:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Barometre, adı üstünde, basınç ölçer. Sizin saatinizde termometre olmalı.

Alıntıları Göster
    Evet termometre var saatim 15 yıllık saatte varda 2019 model saatte neden yok. Tabi şunu da söyleyeyim benim kisi biraz afaki bir istek. Ama bir saate 1500 T.L. Verince herşey olsun istiyorsun. Gerçi şuanda huawei gt2 deki en büyük sorun ve eksiklik yeni saat ara yüzlerinin yüklenemiyor olması.
  • Son yorumları okudumda bende watch gt yi satıp watch gt 2 alsam mı diyordum ama custom face yükleme özelliği gelmediyse çok ta fark etmiyor. 15 günü bulan şarj süresi benim için yeterli şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Samsung ve LG'nin pazarlama stratejileri böyle. Televizyonları da bir ara 3D destekli diye sattılar, 3D için üstüne para verdik ama kimse 3D film izlemediği için bu özellik artık yeni TV'lerde yok. Samsung'un saatleri de bu şekilde. Mesela saatten youtube video izleyen var mıdır?

Alıntıları Göster
    Bence de aynen katılıyorum. Samsung apple gibi markaların yeni model saatleri 2000 T.L.üzerinde şarjları 1-2 gün gidiyor. Sonuçda bunu saat olarak kullanacığz. Kimse bununla youtubeden bir şey izlemez. Wifisi ile internete de girecek halimiz yok. Huaweinin farkı 1500 t.l. ye tam bir saat özelliği vermesi.Hemde tek sefer şarjla 15 gün gidiyor olması. Diğer artısı ise şuna kadar çıkmış saatler arasında sensörleri en düzgün çalışan saat. Bence tek eksiği saate yeni arayüz yüklemesi kısıtlı. Normalde binlerce saat arayüz yüklenmesine izin veriyor fakat ülkemizde bu destek yok. aslında basit bir güncelle ile bu mümkün. Bence fiyat performans olarak alınabilecek en iyi saat bu

• Active 2 ve bu cihaz arasında kalanlar için yazayım. Bu cihaz daha çok sağlık uygulamaları için çıkarılmış bir cihaz. Yürüyüşe çıkarım, koşarım, yüzerim ve dağa tırmanırım diyorsanız bu cihazda bu özellikler mevcut. Ama cihazda Watch Gt 2'nin yaptığı şeyler dışında youtube'dan video izlerim, spotify dinlerim, bazı workout hareketleri yaparım, gelen mesajları saatim ile cevaplarım ve nfc ile ödeme benim için önemli diyosanız bu özellikler için tabiki de Active 2'i tercih edin. Ben telefondan bile pek fazla youtube videoları izleyen biri olmadığım ve birkaç ay önce Spotify'dan Youtube music'e geçtiğim için Watch Gt 2'i tercih ettim. Bunun yanında her ne kadar özellikler önemli olsa da kolumuza takacağımız bir aksesuar olduğundan Gt 2 daha ön plana çıkıyor. Tabi tasarım konusu kişiye göre değişir. Bu arada bu özellik ne kadar önemlidir bilmiyorum ama Watch Gt 2 paslanmaz çelik olarak satışa sunulmuşken, Active 2'nin paslanmaz çeliği 2300 Türk Lirası dolaylarında satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn4554

Active 2 ve bu cihaz arasında kalanlar için yazayım. Bu cihaz daha çok sağlık uygulamaları için çıkarılmış bir cihaz. Yürüyüşe çıkarım, koşarım, yüzerim ve dağa tırmanırım diyorsanız bu cihazda bu özellikler mevcut. Ama cihazda Watch Gt 2'nin yaptığı şeyler dışında youtube'dan video izlerim, spotify dinlerim, bazı workout hareketleri yaparım, gelen mesajları saatim ile cevaplarım ve nfc ile ödeme benim için önemli diyosanız bu özellikler için tabiki de Active 2'i tercih edin. Ben telefondan bile pek fazla youtube videoları izleyen biri olmadığım ve birkaç ay önce Spotify'dan Youtube music'e geçtiğim için Watch Gt 2'i tercih ettim. Bunun yanında her ne kadar özellikler önemli olsa da kolumuza takacağımız bir aksesuar olduğundan Gt 2 daha ön plana çıkıyor. Tabi tasarım konusu kişiye göre değişir. Bu arada bu özellik ne kadar önemlidir bilmiyorum ama Watch Gt 2 paslanmaz çelik olarak satışa sunulmuşken, Active 2'nin paslanmaz çeliği 2300 Türk Lirası dolaylarında satılıyor.
    Kesinlikle doğru. Bencede bu sonuçda saat. Birde şunu ekliyim bu saatte nfc var ama bununla ilgili programları varmı bilemiyorum saat aldım ama henüz elime ulaşmadı.

• Sevgili Huawei Watch GT 2 kullanıcı arkadaşlar. Bu saate arayüz yüklemek için huaweinin saat güncellemesinin yapılması için Huawei global mail attım. Eğer sizlerde hem türkiye hemde globale mail atarsanız belki ülkemizde bu güncellemeyi yayınlarlar. Ne kadar çok kullanıcı şikayeti giderse o kadar hızlı bu güncellemeyi almamız mümkün. Size linki veriyorum buraya google çeviriciden türkçe yazdığınız şikayeti ingilizceye çevirerek bu formu doldurun. Bakalım sonuç ne olacak. https://consumer.huawei.com/en/contact-us/
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar daha önce paylaşımda bulunduğum sayfa yetkilisi saat yüzü uygulamasının eli kulağında olduğunu söyledi. Haberiniz olsun:)

Bende aldım ama 3 4 gün beklemem gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei Türkiye watch gt 2 için saat arayüzlerini sordum gelen cevap ekte. Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• Oh harika bir haber. Güncellemeyle custom watch face yükleme gelse de rahatlasak. Çin sitesinde 3yuan 6 yuan a çok güzel watch face ler var tr de olsa 3 5 tl ye beğendikçe alırım vallaha.

Birde arkadaşlar ben hava durumunu bir türlü bulunduğum şehre alamadım. Nasıl ayarlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abigail -- 22 Kasım 2019; 20:34:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abigail

Oh harika bir haber. Güncellemeyle custom watch face yükleme gelse de rahatlasak. Çin sitesinde 3yuan 6 yuan a çok güzel watch face ler var tr de olsa 3 5 tl ye beğendikçe alırım vallaha.

Birde arkadaşlar ben hava durumunu bir türlü bulunduğum şehre alamadım. Nasıl ayarlanıyor.
    Burda yazan güncelleme geleceği değilki zaten mevcut bunu kullanın deniliyor.
  • Dün reklamlarda gördüm saatin tasarımı bir akıllı saat için çok hoşuma gitti. Sport modeli almayı düşünüyorum fiyatı bir tık düşünce. Telefonu yanıma almadan bt kulaklık ile sporda müzik dinleme gibi özelliklerin olması güzel.

İlk defa akıllı saat alacağım için soruyorum. Bu alet kolumuzdayken normal kullanımda ekran kapalı mı oluyor? AOD olayını görünce anladım, normal bir saat gibi kadranı hep görüyoruz sanıyordum.

• Böck kullanıcısına yanıt
    Ben uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. 2015 yılında Huawei Watch aldım. Şu anda inanılmaz bir ekran yanığı ve ağırlaşma ile başbaşayım. Giyilebilir teknolojileri uzun ömürlü düşünmemek lazım. Her sene zaten yenisi veya alternatifi çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hs1987

Ben uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. 2015 yılında Huawei Watch aldım. Şu anda inanılmaz bir ekran yanığı ve ağırlaşma ile başbaşayım. Giyilebilir teknolojileri uzun ömürlü düşünmemek lazım. Her sene zaten yenisi veya alternatifi çıkıyor.
    Kullanma kitapçığına bakarsan kullanım ömrü 5 yıl yazar.Cep telefonu akıllı saat gibi cihazların kullanım ömrü kanun ilde 5 yıl olarak görülmüştür. Ne yazıkki klasik saatler gibi evladiyelik değil. Benim 20 yıl kolumdan hiç çıkarmadığım saatim var casio marka sadece 1,5 yılda bir pil taktırıyorum.Bu tür saat alacaksanız aklınızdaki maksimum süre 5 yıl olsun. Ben bu saatin siparişini verdim. sanırım en fazla 2-3 yıl sonra değiştiririm.
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Ben de geçen hafta yazmıştım Huawei Türkiye'ye bana da bunun için çalışmalarımız devam ediyor, yakın zamanda daha fazla saat arayüzüne sahip olacaksınız diye cevap vermişlerdi. Şimdi de Huawei Global'e yazdım. Bakalım ne güncelleme gelecek. Yani çokta zor bir şey değildir heralde sonuçta diğer ülkelerin uygulamalarında bu özellik mevcut neden aynı sürümü bize sunmazlar ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn4554

Ben de geçen hafta yazmıştım Huawei Türkiye'ye bana da bunun için çalışmalarımız devam ediyor, yakın zamanda daha fazla saat arayüzüne sahip olacaksınız diye cevap vermişlerdi. Şimdi de Huawei Global'e yazdım. Bakalım ne güncelleme gelecek. Yani çokta zor bir şey değildir heralde sonuçta diğer ülkelerin uygulamalarında bu özellik mevcut neden aynı sürümü bize sunmazlar ki?
    Bencede çok zor birşey değil sonuçta donanımsal olarak uygun. Huaweide yüzlerce mühendis ve yazılımcı çalışıyor. En fazla birkaç ayda halletmeleri gerekir. Bizim isteğimiz aynı anda onlarca saat ara yüzü yüklemek değilki. Telefondan saat arayüz mağazasına girip beğendiğimiz bir modeli telefona yüklemek o kadar. zaten aynı anda saate onlarca yüklesek ne anlam ifade edecekki hepsini aynı anda kullanmamız imkansız. ve sürekli telefonlarımızı yanımızda taşıyorus istediğim zaman telefondan ara yüzü değiştiririm saatin

• arkadaşlar saatin camında koruyucu var mı_? kutusundan çıkıyor mu
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.