Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı saat alma arefesindeyim. 3 model arasında kaldım. Galaxy Watch, active 2 ve huawei watch gt2. Siz olsanız hangisinden yana tercih yapardınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FALCREB

Akıllı saat alma arefesindeyim. 3 model arasında kaldım. Galaxy Watch, active 2 ve huawei watch gt2. Siz olsanız hangisinden yana tercih yapardınız ?
    Hocam biraz yanlış yerde değil misin? Gt 2 yi tercih edip alanlar zaten burdakiler. Batarya ömrü önemli değil diyorsan, tipide hoşuna gidiyorsa samsung a bakabilirsin. Şahsen ben iki saatin batarya ömrü aynı olsa bile gt 2 alırdım. Hiç beğenmiyorum Active in şeklini. Watch i zaten geç bence artık. Tabi bunlar hep 3 ünüde alabilecek olup kararsız kaldıysan geçerli. Bütçe kısmı senin bileceğin iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi vatanbilgisayar mağzasında almak istesem kredi kartına taksit imkanı var mı acaba İnternet mağzasında yapıyor ama normal mağazaysds vsr mı taksit olayı

• sozcan09 S kullanıcısına yanıt
    Vardır hocam taksit mağazda.Ben mediamarkttan 6 taksit aldım.Galaxy watchı da vatandan yine 6 taksit almıştım.Yalnız kullandığın karta göre taksit sayısı değişebilir.Genelde en çok taksit bonusa oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisg

herhangi bir cihazla dış ortam sıcaklığını ölçmek için o cihazın içinde termometre olması gerek. Bunu yapmak, günümüzde, cihazın wifi veya bluetooth bağlantısı ile hava durumu/sıcaklık bilgisini telefon üzerinden almaktan daha pahalı.

Dolayısıyla, elimde saat olmamasına rağmen, bu saat ile dış ortam sıcaklığını ölçemezsiniz diye düşünüyorum. Sadece telefona internetten gelen sıcaklık bilgisini saat ile senkronize eder ve bu bilgiyi saat ekranından görebilirsiniz.

Yıllar önce, henüz cep telefonlarında internet yaygınlaşmamışken Nokia'nın, içinde dahili termometre barındıran, fantastik bir modeli vardı. İnternet wifi ile cep telefonlarına gelince, tasarımlar evrim geçirdi.

Alıntıları Göster
    Benim 15 yıldır kullandığım Casio dijital saatimde dış sıcaklığı ölçüyor. Evet ek bir sensör koymaları gerekir. Ama barometre entegre olarak sıcaklığı ölçülebiliyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Benden başka herkes becerdi şu işi.

Alıntıları Göster
    Dostum yaptik yapmasınada...baya muslümana gavur eziyeti iş.
    Ugraşmaya değmez.Bir heves yaptik ama.
    Yok çin hesabı al.telefon ve saat kendini çinde zannetsin.
    Ugraş ugraş 1 tane saat yüzu yukle.
    Hadi neyse dedim becerdik ayar kayar yaptık yeni sisteme gore.
    Gece saati ve telefonu kapattim .Sabah açtım bide ne goreyim.Uygulama yarı ingilizce yarı çince olmuş.Çindekiler için saat magazası gelmis.tabi kadranlar hep çince.baya cihaz kendini cinde saniyor.
    Neyse tekrar herseyi silip geri yukledim.huawei mobil service ve beta sağlik silinmeden duzelmiyor.
    Bu arada saatide fab .ayarl.geri döndurdük.
    Ugraş ugraş 1 tane daha yukledim.
    Kimbilir ne zaman gidecek hersey.
    Sırf kendimi tatmin etmek icin ugraşiyorum valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

Benim 15 yıldır kullandığım Casio dijital saatimde dış sıcaklığı ölçüyor. Evet ek bir sensör koymaları gerekir. Ama barometre entegre olarak sıcaklığı ölçülebiliyor diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Barometre, adı üstünde, basınç ölçer. Sizin saatinizde termometre olmalı.
  • Bugün vatanbilgisayar dan siyah modelini aldım ilk akıllı saatim neler yapmalıyım Huawei wear yükledim mesala saat listede yok sağlık uygulaması ile eşleştirdim hangi ayarlar yapılmalı tavsiyelerğniz nelerdir

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum, her seferinde 1 adet arayüz yüklemek nedir ya. Tamam spor, egzersiz saati ama spor yapmadığımız işte olduğumuz zamanlarda da kullanıcaz bu saati. yap adam akıllı samsung gibi insanlar dilediği arayüzü yüklesinler rahat rahat. Samsung saatlerin ensevdiğim yönü saat kadranları rahatça yükleniyor. İnşallah yakız zamanda GT le içinde yükleme olayını ele alırlar.
  • Çift tıklama ile ekranı uyandırma varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: sozcan09

Çift tıklama ile ekranı uyandırma varmı
    Bileğinizi yüzünüze doğru çevirince ekran otomatik uyanıyor. Tıklamaya felan gerek yok, telefon değil ki bu
  • Bugün bende aldım bakalım nasıl deneyim olacak
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• Huawei watch gt 2 akıllı bilekliğin saat şeklinde bir tık bir iki özellik konulmuş hali. Reklamlarda stres seviyesi ölçüyor diyor samsung da galaxy watch ile beraber geldi bu özellik. Gt 2 de wifi yok, uygulama yükleme yok, ram yok, saat şekli 5-10 tane. Yani klasik saat şekli olarak evet güzel ancak fiyatına göre donanım çok yetersiz. Galaxy watch ya da watch active 2 de youtube var, spotify var, stres ölçme var, tansiyon ölçme var, sayısız saat şekli ve her birinin aod si var, kablosuz şarj ozellikleri var, ekstra active 2 de düşme algılama ve ecg çekme var. Şarjları ise galaxy watch aod açık, bildirimler açık, oto hr açık 4 güne yakın, galaxy watc active 2 ise 3 günü geçen pile sahip.

• quote:

Bugün vatanbilgisayar dan siyah modelini aldım ilk akıllı saatim neler yapmalıyım Huawei wear yükledim mesala saat listede yok sağlık uygulaması ile eşleştirdim hangi ayarlar yapılmalı tavsiyelerğniz nelerdir
    Huawei wear google wear os isletim sistemli saatler için var.
    Bu saat için sağlık uygulamasıni kulkanacaksinız.
    Ayarların çoğu kisiler tercih zaten.kafaniza gore ayarlayın.kurcaladikça karar verirsiniz

• quote:

Çift tıklama ile ekranı uyandırma varmı
    O yok ama avuç içiyle ekran kapatma var

• sozcan09 S kullanıcısına yanıt
    Bu özellik galaxy watch ve galaxy watch active 2 de çift tıklama özelliği var.

• Beyler kişileri ekleyemedim nasıl ekleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: frost35

Aynen katılıyorum, her seferinde 1 adet arayüz yüklemek nedir ya. Tamam spor, egzersiz saati ama spor yapmadığımız işte olduğumuz zamanlarda da kullanıcaz bu saati. yap adam akıllı samsung gibi insanlar dilediği arayüzü yüklesinler rahat rahat. Samsung saatlerin ensevdiğim yönü saat kadranları rahatça yükleniyor. İnşallah yakız zamanda GT le içinde yükleme olayını ele alırlar.
    En cok müsteri kaybetme nedeni bu zaten.Sanki atomu yeniden keşfediyoruz.
    Xaomi ve huawei nin samsung seviyesine gelmesi için daha 40 fırin ekmek yemesi lazım yazılım konusunda.

• Serdar0644 S kullanıcısına yanıt
    Tamammen katiliyorum size

• quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

Beyler kişileri ekleyemedim nasıl ekleniyor
    Cihaz.......Favori kişiler.......ekle

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.