Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
873.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Huawei Watch Gt 2 Pro 3d kavisli ekranı kaldırmışlar daha kötü olmuş birde tasarımı bence gt 2 nin yanından geçemez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bugün açık hava bisiklet sporunu yaptım 32 dk yüzde 4-5 şarj gitti normal midir? Birde bu 14 gün şarj süresi sürekli nabız ve stres kapalıyken mi geçerli ?

• İos uygulamasına otomatik stres testi gelmiş. Ama saatten stres yeri hala gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baldbani

Bugün açık hava bisiklet sporunu yaptım 32 dk yüzde 4-5 şarj gitti normal midir? Birde bu 14 gün şarj süresi sürekli nabız ve stres kapalıyken mi geçerli ?
    Ekran açık mıydı,yoksa kapalı mı? Ben de akşamları 1 saat gibi açık alan yürüyüşü yapıyorum açık ekran olarak %10 sarj gidiyor.
  • constantine05 kullanıcısına yanıt
    Hocam kaldırınca açılma etkin ve yüzde 4 şarjı gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 31 Ağustos 2020; 10:59:14 >
  • kobejames K kullanıcısına yanıt
    ios'a watchface değiştirme gelse keşke..androidi olan birini bulacağız, huawei appstore, health uygulaması vs kurduracağız rica minnet diye bizi süründürmeyi bıraksa yeter..ben ios'da kullanıyorum ama ios'da kullanacak olanlara tavsiye etmiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kobejames K kullanıcısına yanıt
    Sanırım onun için uygun kadran seçmek gerekiyor.

telefondan alarm kurma seçeneği de gelmiş.Öncesinde dikkat etmediğim için emin değilim ama huawei healt te alarm kurulduğunda saat uyarı veriyor.

• Hocam delirirsiniz böyle :) yüzde şu gitti, bu gitti diye :) her şey açıkken, abartı bir antreman kullanımınız yoksa 9-10 gün gider sürekli bağlantıda ve kullanımda :)
  • arkadaşlar merhaba. akıllı saat almak istiyorum. iphone 11 pro max kullanıyorum. apple marka saatler tasarım konusunda hiç hoşuma gitmiyor. huawei watch gt2 daha güzel duruyor. bir ios kullanıcısı olarak bu saati tavsiye eder misiniz?
  • Başka ne gibi artıları olacak acaba?
    resmi olarak açıklanmadı diye biliyorum bu saati ama daha detaylı bilgi var mı acabA?
  • HUAWEİ WATCH GT 2 PRO TEKNİK ÖZELLİKLERİ

SpO2 kandaki oksijen ölçümü

Sağlık takibi

5 ATM su direnci

2 hafta pil ömrü

İlgi çeken tasarım titanyum gövde malzemesi

100’den fazla yeni egzersiz modu

Kablosuz şarj desteği

Gelişmiş GPS sistemi

Hoparlör
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    Eylülde yeni cihazlarını çıkaracak sanırım ve gt 2 proyu da tanıtacaklar sızan resimlerini attım biraz yukarı kaydırırsan görürsün özellikleri neredeyse aynı sadece tasarım değişmiş hangisinin tasırımı sana iyi geliyors onu al

• sadece tasarım ile kalmaz diye düşünüyorum ama bakalım çıkınca net göreceğiz.
  • Huawei Watch GT2 [ANA KONU] n11 den sipariş ettiğim koruyucu geldi çok güzel oldu belli değil çok ucuz bu arada aynısını 50 tl na satıyorlar siyah rengi alırsanız sport modeli ile çok uyumlu oluyor link:https://m.n11.com/huawei-watch-gt2-46mm-360-tam-koruma-silikon-kilif-koruyucu-P437015118

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 31 Ağustos 2020; 20:0:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: phaselis86

arkadaşlar merhaba. akıllı saat almak istiyorum. iphone 11 pro max kullanıyorum. apple marka saatler tasarım konusunda hiç hoşuma gitmiyor. huawei watch gt2 daha güzel duruyor. bir ios kullanıcısı olarak bu saati tavsiye eder misiniz?
    +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba dün huawei gt2 aldım. 2 telefonum var androidde gayet iyi çalışıyor ama iphone'a bağlayamıyorum.

öncelikle iphoneda huwaei health uygulamasında "Huawei ID" kısmı gelmiyor, direkt uygulama açılıyor, orada da cihaza tıklayınca "Cihaz listesini güncellemek için buraya dokun" yazıyor ama ne kadar denersem deneyim olmuyor

iptal'e basıp huawei gt series i seçince de "aksesuar seç" yazıyor ama cihazı göremiyorum.

uygulama en güncel sürüm "8.0.37.301" iphone da ise IOS 13.1 var.

yardım edebilecek var mı?
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• fromelf kullanıcısına yanıt
    Iphone telefona bağlarken saat üzerinden bir önceki android telefon için bağlantıyı kes diyor musunuz ?

• the_tuzla kullanıcısına yanıt
    Evet bağlantıyı kestim öncesinde, bence sorun uygulamadan kaynaklanıyor, neden Huawei ID girişi yaptırmadığını çözemedim mesela
    Iphone da ID yok.Androidde var.Saatin versiyonu nedir ? Yani o güncel olmayabilir mi ?

Uygulamaya girmeden önce telefonunuzun Bluetooth’unu açtınızmı.

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.