Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
873.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabınız için teşekkürler. Saati iPhone XR ile eşleştirip kullanıyorum. Huawei ile görüştüm ve onlar ısrarla iPhone kaynaklı diyerek geçiştirmeye çalıştılar. Servis kaydı aldılar bakalım ne yapacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efeakx E kullanıcısına yanıt
    https://consumer.huawei.com/en/wearables/watch-gt2/

features, battery, design sekmelerinden her birinde en altta 1 2 3 4 şeklinde bilgisi mevcut. iyi okumalar
  • Huawei watch gt 2 aldım telefona bağladım beni arayanların ismi çıkmıyor telefon da kayıtlı ve telefon u bul diyorum telefondan ses çıkmıyor anca uygulama açık olunca ses çıkıyor nasıl çözebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erwinsmith06 kullanıcısına yanıt
    Yüzme takibi falan var. Bozmaması lazım. Ama denemeden de belli olmaz. Bozulma ihtimali var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cümleten selamınaleykum. 4 aydır cihazı kullanıyorum, geceleri cihazı kapatırdım. Bu şekilde 14-15 gün şarjı giderdi.ne zamn şarj ettiğimi unuturdum.fakat 1 aydır ne olduysa yine aynı şekilde kullanıyorum 3-4 gün anca şarj gitmeye başladı. Güncellemelerinin ikisinide yüklememe ragmen her hangi bir değişiklik yok. Buna nasıl bir çözüm bulacağız yardım edebilecek var mı. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimmy_16 -- 18 Temmuz 2020; 22:56:17 >
  • Arkadaslar antrenmandan sonra çizilen rota haritada gözükmüyor, taichiden kaynakli bir durum mu acaba?

• Daha önce sadece emui 10 olan Huawei telefonlara gelen saatten kamerayı kontrol eden özellik emui 9 olan Huawei p9 telefonum için de aktif olmuş gözüküyor. Diğer model ve markaları bilmiyorum ama kontrol edin isterseniz.

• jimmy_16 J kullanıcısına yanıt
    Ben de böyle bir sorun yok ama aklıma gelenler,

Gps sürekli açık mı?
    Bazı saat arayüzleri daha fazla güç tüketiyor, yeni bir arayüz mü yüklediniz?
    Antrenman yapma, müzik dinleme vs telefon üzerinden yapılan işlemler mi arttı?
    Aod açık mı?

• Saat bildiğiniz kafasına göre hareket ediyor. Araç içinde adım sayma olayı zaten en büyük saçmaladığı yer. İşe gidip geliyorum 3500 adım yürüdün diyor. Kollumu oturduğum yer de sallıyorum adım sayar artmaya devam ediyor. Saati görmek için kolumu çevirdiğim zaman bazen kadranlar aktif olmuyor, yan düğmeler ile saati uyandırmak gerekiyor. Açıkçası 1500tl ödediğim bir saatin böyle şeyler yapması beni rahatsız etti. 2 gün önce aldığım saati firmaya geri verip para iadesi istedim.

• tas7035 kullanıcısına yanıt
    Evet taichi modladığı için oluyor.

• Ünsal91 Ü kullanıcısına yanıt
    Bazı İşlevlerin düzgün çalışması için sağlık uygulamasına telefonun bağlı olması lazım

• Arkadaşlar saat gün içinde uyumadığım halde kısa süreli şekerleme kayıtları yapıyor bunu düzeltmenin bir yolu var mı

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sanırım çözüldü.

• darkblueist D kullanıcısına yanıt
    Saatin mikrofonuna iyice yaklaş ve uyumuyordum ya sadece gözlerimi dinlendiriyordum de. Gerisini o halleder.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Saat bildiğiniz kafasına göre hareket ediyor. Araç içinde adım sayma olayı zaten en büyük saçmaladığı yer. İşe gidip geliyorum 3500 adım yürüdün diyor. Kollumu oturduğum yer de sallıyorum adım sayar artmaya devam ediyor. Saati görmek için kolumu çevirdiğim zaman bazen kadranlar aktif olmuyor, yan düğmeler ile saati uyandırmak gerekiyor. Açıkçası 1500tl ödediğim bir saatin böyle şeyler yapması beni rahatsız etti. 2 gün önce aldığım saati firmaya geri verip para iadesi istedim.
    Adım sayma olayında sonuna kadar size katılıyorum. ben de gt2e var o da aynı durumda.
  • Arkadaşlar merhaba. Huawei gt2e satın aldım ürünü kullanan ve deneyimlerini paylaşmak isteyen arkadaşlar var mı?

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu kullanın.
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    ekran koruyucu hiç kullanmadım. gerek yok gibi duruyor. başkasına cevap vermişsiniz ama, yine de yazayım dedim :))
  • telefona bağlanınca çalışan hava durumu özelliği bugün çalışmaz oldu. sizde durumlar nedir? arkadaşlar ?

not : İphone 6s kullanıyorum. (daha düne kadar çalışıyordu?)
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.