Şimdi Ara

Huawei Watch GT / GT 2 /GT3 / Watch 3 Watch Face Tema Paylaşımı Ana Konu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
548
Cevap
59
Favori
177.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanılan android versiyonu önemli mi? Andorid 5.1 ile de yüklenebiliyor mu yüzler.

• İlk deneme böyle bişi oldu bakalım.

Huawei Watch GT / GT 2 /GT3 / Watch 3 Watch Face Tema Paylaşımı Ana Konu
  • Ozguruslu O kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş elinize sağlık
  • Resmi Huawei health uygulamasından ücretli temalara ulaşamıyor muyuz? Sadece ücretsiz temalara ulaşabiliyorum

• Arkadaşlar telefonun galerisinden 5 adet resim yükleyebiliyorduk. Şimdi yükeleyemiyoruz. Sizde durumlar nasıl.

• tamerbilisim kullanıcısına yanıt

Merhaba. Verdiginiz sayfadaki watch faceleri indirdim fakat modlu apkdan yüklemek istedigimde desteklenmeyen dosya bicimi diye bir hata veriyor. Ben mi yanlis yapiyorum bu sayfadaki faceleri yükleyebilen varmi.

• szr1907 S kullanıcısına yanıt

Bende halen yüklenebiliyor

• bilocan078 B kullanıcısına yanıt
    dosyaları farklı klasöre alıp tekrar deneyin

indirdiğiniz dosyaların uzantısı .hwt ise yüklenebiliyor olmalı, ben hala sorunsuz kullanabiliyorum.

Telefon hafızasında çok fazla arayüz varsa birkaç tane silerek tekrar deneyin ya da diğer arkadaşların önerdiği yöntemleri deneyebilirsiniz. Birde saatiniz 42-46 hangi mm çapında ise ona uygun dosya indirdiğinizi tekrar kontrol edebilirsiniz .

• Cevabınız icin teşekkür ederim , deneyip sonucu yazarim

• saint1 kullanıcısına yanıt

samsung tizen için tasarım yapıyor musunuz?

Hocam kullandığınız sağlık uygulamasının sürümü nedir

• saint1 kullanıcısına yanıt

Selam hocam videodaki gibi animasyonlu watch faces yapabiliyor musunuz veya yapılabiliyor mu? Ben ilk ikisini kullanıyorum genelde. Ama şu samsungun animasyonlu watch faceslerine de hastayim.

• Ben hobi olarak grafik tasarım yapıyorum. Saat arayüzü de tasarlamak istiyorum. İki tane uygulama buldum. İkisi de huawei'nin uygulaması. Birisi sadece saat arayüzü tasarlamak için, diğeri daha detaylı ve karmaşık, saat yada telefon tema tasarımı yapılıyor. Siz hangisini kullanıyorsunuz? Yada ben hangi uygulamayı kullanayım? Daha başka uygulamalar var mı?
  • ibrahimerdogan İ kullanıcısına yanıt
    Bunu telegram grubunada yazın yardımcı olurlar hemen
  • tamerbilisim kullanıcısına yanıt

https://t.me/huaweigt2pro Telegram kanalında çok güzel çeşitler var bakın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

samsung tizen için tasarım yapıyor musunuz?

Merhaba,

Tizen için yaptığım temalar var ancak samsung onayını almam gerekiyor. sadece 1 onay kaldı onuda alınca samsung mağazasına gireceğim. şuan huawei mağzasında SO ile başlayan tüm tasarımlar bana ait. zaten her ay ayın birincisi veya ikincisi oluyorum üst banırdan ayın yıldızlarına bakabilir veya Saint On araması yaparak kadranlarıma ulaşabilirsiniz.

Yakında Samsung mağazasında olduğumda buradan da paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MiskinC

Selam hocam videodaki gibi animasyonlu watch faces yapabiliyor musunuz veya yapılabiliyor mu? Ben ilk ikisini kullanıyorum genelde. Ama şu samsungun animasyonlu watch faceslerine de hastayim.

Evet yapılabilir ve benim yaptığımda birçok wf mevcut. bunun aynısını Monty zim yaptı huawei için markette mevcut. Bende birçok hareketli kadran yaptım. Huawei sağlık uygulamasında kadranlar bölümünde Saint On araması yaparsanız hepsine erişebilirisniz.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.