Şimdi Ara

Huawei Watch GT / GT 2 /GT3 / Watch 3 Watch Face Tema Paylaşımı Ana Konu (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
56
Favori
176.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şekip -- 29 Aralık 2020; 2:47:10 >
  • saint1 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

elinize sağlık ben kullanıyorum teşekkürler,

şöyle güzel bir bjk watch face yapsanız çok seviniriz

tabi diğer takımları destekleyen arkadaşları da unutmayın lütfen spor dostluktur...

• Arkadaşlar facemaker programını bulamadım. Ve saate hwt yi nasıl atıyoruz bulamadım. Adım adım nasıl yüklenir açıklanmış bı konu var mı ?

• Merhaba arkadaşlar. Samsung note 5 cihazımla Birlikte huawei watch gt2 2 sport modelini kullanıyorum. Huawei health uygulamasını acip saat kadranlarına girdiğimde ücretli olarak satin alabilecegim temaları görüntüleyemiyorum. Konuyla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Yardımcı olursanız cok sevinirim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkisakol

Merhaba arkadaşlar. Samsung note 5 cihazımla Birlikte huawei watch gt2 2 sport modelini kullanıyorum. Huawei health uygulamasını acip saat kadranlarına girdiğimde ücretli olarak satin alabilecegim temaları görüntüleyemiyorum. Konuyla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Yardımcı olursanız cok sevinirim. Teşekkürler.

Sanırsam Huawei cihazlarda görüntüleniyor paralı temalar

• Merhaba arkadaşlar;

Huawei Watch GT2 ve Honor Magic Watch 46mm akıllı saat modelleri için farklı kaynaklardan topladığım başarılı arayüzleri sizinle paylaşmak istedim.

İçlerinde seçkin saat markaları olan Seiko, Tag Heuer, Casio, Hublot, Citizen, Timex, Pulsar marka gibi saatlerin arayüzleri bulunmakta.

Her hwt arayüz dosyasının yanına fotoğrafını da ekledim, kolaylıkla temanın önizlemesini yapabilirsiniz.

Toplam 30 adet arayüz bulunmaktadır.

Arayüzleri "Mesaj bildirimini gösteren arayüzler" ve "Mesaj bildirimi içermeyen arayüzler" olarak ikiye ayırdım.

Beğeneceğinizi umuyorum.

Huawei Watch GT / GT 2 /GT3 / Watch 3 Watch Face Tema Paylaşımı Ana Konu

Mesaj bildirimini gösteren arayüzler:

https://www.dosyaupload.com/gg85

Mesaj bildirimi içermeyen arayüzler:

https://www.dosyaupload.com/gg86

Kaynak ve dosya şifresi: www.teknovari.rf.gd

• merhaba gt2e için yapmaya çalıştım ama olmadı, güncel bir anlatım var mı, yahut oluyor mu bu saate?
  • _Yetimoğlu_ kullanıcısına yanıt
    Olur gt 2 ye uyan arayüzler e ye de uyar telegram gruplarına katılın orada anlatıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 21 Ocak 2021; 15:5:54 >
  • Daha önce birçok yöntem denedim ama olmamıştı, aşağıda ki yöntem ve dosyalarla yaptım ve oldu.

https://www.siberyazilimciarsiv.club/2020/08/huawei-watch-gt2-arayuz-yukleme.html?m=1

İndirilen apk'lar çalışıyor sadece TaiChi APK sı güncel değil, onu da aşağıda ki linkten indirip yapabilirsiniz.

https://apkals.com/download/download-taichi-apk/

saat gt2e bu arada.
  • _Yetimoğlu_ kullanıcısına yanıt

Selamlar. Çok teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgilerle ben de hallettim. Acaba fotoğraflardaki arayüzüleri nasıl bulabilirim? Tekrar teşekkür ederim. Hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuky1 -- 4 Şubat 2021; 12:17:34 >
  • merhabalar. ben bu klasik temayı saatin kendi uygulamasında göremedim. nasıl ulaşabilirim fikriniz var mı
  • Bu arada çok daha kolay bir yöntem buldum.
    Mod'lu health apk'sı ile hallediliyor, kullandığım yüzleri ekleyeceğim oradan indirip kullanabilirsiniz.
    https://s2.dosya.tc/server14/5bmdb0/HUAWEI_HEALTH_MOD_v.11.0.1.512.apk.html
    Linkte ki apk ile yapacaksınız.
    Öncelikler huawei mobil servis uygulamasını sileceksiniz, sonra health uygulamasını silip linkte ki apk'yı yüklüyorsunuz.
    Telefon dilini değiştirmeye, başka ülke den bağlanmaya felan gerek de yok.
    Kadranlara girince 3 nokta çıkmıyor, her hangi bir kadran'a tıklayıp geri gelince çıkıyor o 3 nokta.
    Apk ile saate gelen son güncellemeyi de kurdum sorunsuzca. Yani kadran yükleyip apk yı silip tekrar orjinal health uygulamasını yüklemeye gerek kalmıyor.
  • musti35 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim çok faydalı oldu

• Bir adet saat yüzü var onun düzeltilmesi mümkün mü hwt dosyası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Yetimoğlu_

Bu arada çok daha kolay bir yöntem buldum.
    Mod'lu health apk'sı ile hallediliyor, kullandığım yüzleri ekleyeceğim oradan indirip kullanabilirsiniz.
    https://s2.dosya.tc/server14/5bmdb0/HUAWEI_HEALTH_MOD_v.11.0.1.512.apk.html
    Linkte ki apk ile yapacaksınız.
    Öncelikler huawei mobil servis uygulamasını sileceksiniz, sonra health uygulamasını silip linkte ki apk'yı yüklüyorsunuz.
    Telefon dilini değiştirmeye, başka ülke den bağlanmaya felan gerek de yok.
    Kadranlara girince 3 nokta çıkmıyor, her hangi bir kadran'a tıklayıp geri gelince çıkıyor o 3 nokta.
    Apk ile saate gelen son güncellemeyi de kurdum sorunsuzca. Yani kadran yükleyip apk yı silip tekrar orjinal health uygulamasını yüklemeye gerek kalmıyor.

Hocam mod apk yı indirdim kadranları dosyalarımda ana dizine atıp 3 noktadan yükledim ama varsayılan olarak yükleyemiyorum saatte.Uygulamada böyle gözüküyor.Yardım edebilecek olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: neronnuri

Hocam mod apk yı indirdim kadranları dosyalarımda ana dizine atıp 3 noktadan yükledim ama varsayılan olarak yükleyemiyorum saatte.Uygulamada böyle gözüküyor.Yardım edebilecek olan var mı?

Alıntıları Göster

Hallettim hocam direk saatte yükleniyormuş.Saatten değiştirebiliyorum kadranı.Teşekküler.

• Ben facemaker programında hfm dosyası olşturdum fakat hwt dosyasına export edemiyorum "windows facemaker win32 ia32/packager/tools/guipack1.4.1.exe windows tarafından bulunamadı" hatası alıyorum ama klasörde guipack1.4.1.exe mevcut, nasıl düzeltebiilrm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1494 -- 28 Şubat 2021; 18:13:24 >
  • Arkadaşlar merhabalar,

modlu apk ile burada paylaşılan hwt dosyalarını yükledim ve çok güzel oldu. İlave olarak aşağıdaki sitede de çok güzel tasarımlar mevcut kendiniz indirip yine modlu apk ile yükleyebilirsiniz.

http://www.hwgtfaces.com/

Bu arada Gt2 Pro'nun orijinal arayüzlerini GT2'ye yüklemek istiyorum ama bulamadım, elinde olan arkadaşlar mümkünse paylaşabilrilir mi? Teşekkürler.

İyi çalışmalar.

• saint1 kullanıcısına yanıt

Hocam bende 7 tane çıkıyor aratınca diğerlerine nasıl ulaşırız?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.