Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim saatin şarjı fazla mı gidiyor bana mı öyle geliyor ?

aod kapalı

ışık düzeyi otoda

kalp atış sensörü sürekli açıkta ( akıllı takipte )

oto stress açık

bildirimler etkin

uyku takibi açık

hava durumu bildirimi açık

bu şekilde % 11-12 gidiyor günlük
  • cemxxx123 C kullanıcısına yanıt
    Ne kadar uğraştıysam göremedim, varsa ve normal kullanımda görünmüyor ve bu kadar uğraşarak zor bela görünüyor sa varsın olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Gayet normal bence. Zaten en çok şarjı bitiren bildirimler ve nabız sensorü. Birde ben bisey fark ettim şarj süresi saat arayüzüme görede değişiyor.

• semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    bencede hocam saati kullanın bence fazla irdeledikce problem çıkıyor.şimdiki saatimde leke yok fakat dün akşamdan beri nabız dinlenme esnasında bile 100-120 arası gösteriyor.neyse artık diyecegim bende güncelleme ile düzelir belki beklemek lazım.
  • fikretsalman F kullanıcısına yanıt
    Bende ona karar kıldım. Bu şekilde kullacam
    Zaten çok memnunum

bu durumda 1 hafta falan gidecek gibi duruyor. geçmiş mesajlarda; aod full açık + parlaklık full, kalp sensörü full açık ve en yüksek pil tüketiminde adam 1 hafta + alıyorum diyordu.
    Tabiki kulllanımdan kullanima fark eder. 13 - 14 gün sarji giden arakadaş evet herşey acıktir ama gece kolundan cikariyordur. Yada bildirimler hepsi acik degil sadece bazılari acıktir. Yada surekli telefonla bağlantısı yoktur. Bunlarım hepsi etken. Size kendimden soyle bir ornek veriyim. Dün bir saat arayüzü yükledim. Saati %100 şarj ettim şarjan çektikden 5 saat sonra şarjım %80 düştü. Eve gittim saat arayüzünü değiştirdim dun gece 7 gibi 80 di şarjım suan icın %75 buna göre siz kıyaslayin arayuz çok etki ediyor şarja

haklısın hocam. 1 hafta da gene gibi. tüm özellikler açık nerdeyse. aod hariç. aod u da ben sevmiyorum zaten. ekranın kapalı olup kaldırınca açılması daha bir hoşuma gidiyor
    Ekran surekli acık olunca amoled yanığı meydana geliyor o yüzden kapalı kalması iyi

• huawei 2 saatine baktım. çoğu şeyi kapatırsanız 2 gün gidebilir diyor. yani günü zor çıkartacak belliki ağır kullanımda. ama işte wear da ayrı bir diyar.

samsung a bulaşmaya da değmez. tizen de ksııtlı. lite os a göre derya deniz tabi de.

şu anda piyasada en iyisi bu saat gibi duruyor f/p olarak
  • Watch active 2 de harici yazilimla tansiyon olcumü yapilabiliyor artık.
    Gt 2 de varmıydı bu ozellik

• Arkadaşlar merhaba yazıldı mi görmedim ama vatan’da akıllı saatlerde sepette %10 var, ziraat kart ile de 2000 üzerine 200 iade,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykusuzfil -- 6 Aralık 2019; 16:56:57 >
  • uykusuzfil kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykusuzfil -- 6 Aralık 2019; 16:56:37 >
    Birkaç sebebi olmalı.
    En önemlisi bir çok ozelligi kısarak veya hiç koymayarak(watchface ve,uygulama yukleyememe,ana ekranda ozellestirme yapamama widget ekleyemek gibi )
    Enerji kullanimını azaltarak pil ömrünü uzatma,düşük ram nedeniyle kasilma donma vs olmasını onleme kaygısı sebebleridir diye düşünüyorum.

• ürünü yeni aldım, acilen koruyucu cam almam lazım. cam tavsiyesi olan var mı?
  • uykusuzfil kullanıcısına yanıt
    Sepete ekleyemiyorum ilginçtir 😬

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan deneyin , hepsini sepete ben mi ekledim acaba 🙈

• Arkadaşlar selamlar..iphone 6s kullanıyorum, akıllı saat hevesim var ancak apple watch’un kare tasarımını beğenmiyorum..diğer saat markalarından yüzde yüz uyumlu bir model yok iphone için ancak en stabil çalışacak model hangisidir..gt2 tasarımsal ve şarj olarak çok iyi ancak kişiselleştirme olarak samsung modelleri iyi..iphone kullanıcısı olarak hangisi tercih edilmeli ayrıca bu saati iphone ile kullanan arakadaşlar detaylı bir analiz yapabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: tomacco

Gelen bildirimi 5_6 adet olarak çoklanmış görüyorum. Benden başka bu sorunla karşılaşan var mı?
    Bende de aynı sorun oldu

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.