Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.695
Cevap
246
Favori
873.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonun modeli ne acaba modelden dolayı olabilirmi ben samsung s6 kullanıyorum. Bende saatteki hava durumunda konum gözükmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Hocam bende apple kullanıyorum wp ile mesajlar hariç zaten bi bildirim geldiği yok ki.
    huawei health notifications kısmında sadece whatsapp mı seçili?
  • draco79 D kullanıcısına yanıt
    Benimde herşey açık. Hergün spor yapıyorum ama gps ile değil. Spor salonunda olduğu için sadece kapalı alan olanları kullanıyorum. Ama sizinki kadar gitmiyor. Pazartesi akşam çıkartım şarjdan 2.5 gün geçmiş %77 şuan. Günlük yaklaşık yüzde 11 12 falan şarj gidiyor bende galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: kobejames

Benimde herşey açık. Hergün spor yapıyorum ama gps ile değil. Spor salonunda olduğu için sadece kapalı alan olanları kullanıyorum. Ama sizinki kadar gitmiyor. Pazartesi akşam çıkartım şarjdan 2.5 gün geçmiş %77 şuan. Günlük yaklaşık yüzde 11 12 falan şarj gidiyor bende galiba.
    Bu normal en az 10 gün çok rahat gider Ben 30.11.2019 tarihinde saat 16.30 da saati koluma taktığımda %74 şarjı vardı. Bugün sabah saat 8:00 şarja taktığımda %10 şarjı kalmıştı. Toplamda %64 şarjla 4 gün 15,5 saat şarjı gitmiş. Gelelim bu 4 günde ne yaptım. Saati bu süre zarfında hiç kolumdan çıkarmadım. Anlık kalp atış hızı (Gerçek zamanlı aynı zamanda hesaplama yöntemi HRR yüzdesi yani en çok şarj yiyecek şekilde ayarlı)-Sürekli stres ölçer açık - Sürekli uyku ölçer açık. Aynı zamanda 24 saat boyunca hiç kapanmadan telefonuma bluetooth ile sürekli bağlı. Günde 2-3 defa telefon görüşmesi yaptım. Gelen bildirimler whatsapp-gmail-hotmail gelen arama- cevapsız arama-sms bildirimleri açık. Ayrıca koluma taktığım ilk gün ve sonrasında Custom faces ve Çin hesabını aktif etmek için 2 gün sürekli uğraştım. Ayrıca saat yeni olduğu için sürekli saate bakıyorum. Sürekli ekranı açıp kalp atışı stres hava durumunu sürekli saatten baktım.Parlaklık son ayarında ve geceleri yatmadan ekranı Sürekli açık ekran haline aldım. Ve sonuç olarak %64 şarjla 4 gün 15,5 saat gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihsahin45 -- 5 Aralık 2019; 9:53:42 >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Sanırım telefon modelinden kaynaklı . Yoksa tüm özellikleri aktif kullanıyorum hepsi gayet iyi çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin ülke seçimi ile arayüz yükledim. Ama gelen bildirimleri 6 adet gibi çoklayarak gösterme ve telefondan bildirimi açsambile saatte aynen kalma sıkıntıları nedeni ile uygulamayı silip yükledim. Düzeldi, yüklü arayüzler saatte kaldı fakat yeni arayüz menüsü ekleme ekranı artık yok.
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Ben şirket telefonunda kullanıyorum GM 5 Plus
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Pardon yanlış olmuş.amazfit gtr demek istedim.1 haftadır devamlı gts inceleme videosu seyredince kafa gitmiş.
    Ben gtr yide çok seviyorum içime sindi.verge yi satıp almıstım.

Alıntıları Göster
    Hocam amazfit gtr ile kıyasladığınızda bu saati mi onumu önerirsiniz ? fiyat skalasını görmezden gelirseniz.?
  • Benim Türkiye yazılımında şu an için kadranlar açıldı. Herhangi bir şey yapmama gerek kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrc

Benim Türkiye yazılımında şu an için kadranlar açıldı. Herhangi bir şey yapmama gerek kalmadı.
    Onların uyduruk arayüzleri lazım değil bize.. Custom arayüz yükleme hala yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrc

Benim Türkiye yazılımında şu an için kadranlar açıldı. Herhangi bir şey yapmama gerek kalmadı.
    google play huawei healt sağlık için herhangi bir güncelleme yok. Sizde nasıl açıldı. Bende halenn kapalı
    ben şimdi huawei telden huawei kimliği oluşturdum. healt i otomatik kendi mağazasından güncelledi kendi huawei app marketinden.

yeni faceler gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

ben şimdi huawei telden huawei kimliği oluşturdum. healt i otomatik kendi mağazasından güncelledi kendi huawei app marketinden.

yeni faceler gelmiş
    Anladım o zaman bir kaç günün içinde google plya güncelleme düşer
  • quote:

yeni faceler gelmiş
    Aklıma gelmişken Bulut yedekleme özelliği gelmiş mi
    bulut saat için mi ?
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Evet huawei sağlık bilgilerini yedeklemek için. Bu arada bende huawei healt güncelledim bende saat arayüzleri açıldı ama 10 tane falan var onlarda biseye benzemiyor. Samsung telefonuma huawei apps apk indirdim ordan güncelle yaptım...

bulutu göremedim hocam. çok inceleme fırsatım olmadı ama yok gibi. onun yerine huawei bulut var ama saat i de yedekliyor mu bilmiyorum.

saat arayüzleri sekmesi olması güzel. telefonda bu uygulamnanın face dosyasına ekleme yapılabilir mi ?
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Evet bende güncelledim bulut yok. Custom faces icin denedim ama olmuyor. Telefonun dilini ingilizce yapınca saat arayuzune girdiğinde sağ üstte 3 nokta çıkıyor ama faces upload gelmiyor.

• quote:

bulutu göremedim hocam. çok inceleme fırsatım olmadı ama yok gibi. onun yerine huawei bulut var ama saat i de yedekliyor mu bilmiyorum.

saat arayüzleri sekmesi olması güzel. telefonda bu uygulamnanın face dosyasına ekleme yapılabilir mi ?
    Araryüzleri serverdan çekiyor, o sebeple uygulamda watch face mağazasına bir ekleme şansı pek yok gibi.
    Ben çin versiyonunu kullanıyorum healt' ın Huawei app galery de güncelleme gelmiş şimdi onu yüklüyorum.

Edit: Yükledim bir değişiklik göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint1 -- 5 Aralık 2019; 16:11:41 >
  • face yüklemek sanırım daha basit olmuş. konu sahibi arkadaş 2. yöntemi eklemiş.

Bunları yapıp dışarıdan face ekleyebilen oldu mu ? epey basit duruyor çünkü yöntem
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.