Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
874.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ottoman984

saati iyi araştır bence. tizen os kadar kapsamlı uygulamaları yok. üstte arkadaşlar farkları çok güzel anlatmış.

ben şahsen memnunum
    Ozmn biraz daha bekleyeyim saatin sekli çok hosuma gitti ama yazılımsal duzeltmeler olsa daha iyi olucak gibi belki ilerleyen zamanda daha guzel şeyler ortaya cıkabilir
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Yok hcm. Ben yurt dışındayım. Çok şükür vergi Derdimiz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bestercan B kullanıcısına yanıt
    hocam bu saat sana gofret gibi orda. hayırlı olsun tekrardan.
  • arkadaşlar, bildirimi telefondan okuyunca saatteki bildirimler uçuyor. haberiniz olsun. mesajınız yok yazıyor saatte
  • Daha önce bu bilgiyi sizlerle paylaşmıştım. Şimdi buna ilişkin bir paylaşımı sizinle paylaşmak istedim. Inşallah yakın zamanda gelir

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuKeVa

Daha önce bu bilgiyi sizlerle paylaşmıştım. Şimdi buna ilişkin bir paylaşımı sizinle paylaşmak istedim. Inşallah yakın zamanda gelir

inşallah 1 hafta içinde gelir. Bu konuyu yazmadığım yer kalmadı. Huawei türkiye çin ve globale yazdım. Haweinin sosyal medya hesablarına yazdım bakalım sonuç ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihsahin45 -- 4 Aralık 2019; 19:35:19 >

• semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Bende elimden gelen her yere yazdım. İnşallah zira bence akıllı saat için önemli bir eksiklik bu kozmetik olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuKeVa

Bende elimden gelen her yere yazdım. İnşallah zira bence akıllı saat için önemli bir eksiklik bu kozmetik olarak.
    Aslında çok kolay zira başka yöntemlerle zaten yükleniyor. Yani donanımsal hiç bir engel yok.
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası ben dediginiz yöntemle denemedim. Gelince yüklerim diye. Ne kadar erken gelirse o kadar iyi. Zira samsung galaxy watch 46mm saati olan arkadaşlarımla kıyaslayınca cidden o konuda çok ama çok geride saat. Arkadaşlar saat arayüzünde renk değişikliğine kadar değiştirebiliyorken biz daha malum saat yüzünü değiştiremiyoruz inşallah yakın zamanda gelir:) Merakla bekliyorum şahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Bu konu hakkında bilgisi olan. ?

Alıntıları Göster
    Pili bitiren sadece nabız ölçme değil, bildirimler daha da fazla şarj yiyor. arkadaşımla ben saatlerimizi beraber aldık, o tüm nabız vb özelliklerini kapadı bende ise tüm ayarlar açık (ikimizde de aod kapalı) buna rağmen benim pilim daha uzun gidiyor, tek fark arkadaşımın saatinde bir çok uygulama için bildirimin açık olması. Bende ise sadece SMS ve Whatsapp açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzerchE -- 4 Aralık 2019; 20:19:8 >
  • Huawei Healt güncelledim az önce 10.0.3.006 beta versiyonuna. Bu versiyon ile marketteki saat ara yüzlerini görebiliyorsunuz ve disaridan da arayüz ekleniyor. Tekrar tekrar themes disable yapmaya gerek yok. Sağ üstteki 3 nokta ve upload seçeneği sabit duruyor.

• frost35 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yüklicez

• ahmetkbdy A kullanıcısına yanıt
    Konuda anlatıldığı gibi yapiniz ve bir saat arayüzü yukledikten sonra Huawei Sağlık uygulamasını güncelleyin. Ben bu şekilde yaptim

• EzerchE kullanıcısına yanıt
    Hocam bende apple kullanıyorum wp ile mesajlar hariç zaten bi bildirim geldiği yok ki.

• Aod dedikleri nedir hocam ?

• cnr.kh kullanıcısına yanıt
    Sürekli açık saat ekranı. Bunu açınca digital ya da analog bir saat şekli ekranda sürekli açık şekilde duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frost35 kullanıcısına yanıt
    Hangi versiyondan güncellediğinizi hatırlıyormusunuz acaba.emeklerim bosa gider diye guncellemeye korkuyorum.
    Benimki 10.0.1.021 beta

• Hava kötü bu gün.saatimizden de görüldügü gibi.

• şu saate google asistanın kontrolünü versinler başka hiç bir şeye gerek kalmaz tadından da yenmez
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Ayni yazdığınız versiyondan güncelledim. Check for updates basin çıkması lazim diğer beta sürüm

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.