Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
874.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    almayı düşünüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

Beyler şu ürünü aldım. Adam indirim yaptı. 4€ anlaştık.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07L9LSHKW/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A2U4R6SXI26IVB&psc=1

Şimdi de şu kordonları sipariş verdim. Bakalım nasıl olacak amazon primde 1 gün sonra elimde

Attığın linkte sadece kordonlar var kılıfın linkini atabilir misin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bestercan B kullanıcısına yanıt
    şunlar tr ye gelene kadar muşamba kaplamayla devam. tr de satışa çıksa ilk 100 lira olur. sonra iner 30-40 lara da alırız
  • Arkadaar bu saatte always on modu en fazla 20 dakikami acik kalabiliyor ?(sadece enerji dusuk kalite saat olarak acik kalmasi) İncelemelerde 24 saat always on diyolardi magazada ayarlarda 20 do diye bisey var kontrol de edemedimnkalabalikti..ben istiyorum ki saat ekrani dandik ve dusuk isik digital bile olsa 24 saat acik kalsin..boyle bisey varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 2 Aralık 2019; 13:9:43 >
  • saatle ilgili sıcak fırsat var mı ?
    almayı düşünüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

şunlar tr ye gelene kadar muşamba kaplamayla devam. tr de satışa çıksa ilk 100 lira olur. sonra iner 30-40 lara da alırız
    Aynı kalitemidir bilemem ama TR'de var zaten.

Gittigidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint1 -- 2 Aralık 2019; 10:12:20 >

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Dün ben paraf kartla komboyu yaptım :) 1000 TL üstü alışverişe 120 TL paraf para + artı 20 TL paraf günüm + 5 TL paraf para + 50 TL medimarkt club kart kuponu kullanarak 1300 TL ye verdim siparişi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Dün ben paraf kartla komboyu yaptım :) 1000 TL üstü alışverişe 120 TL paraf para + artı 20 TL paraf günüm + 5 TL paraf para + 50 TL medimarkt club kart kuponu kullanarak 1300 TL ye verdim siparişi :)
    Hayırlı olsun iyi indirim olmuş.
  • saint1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Valla biraz bekleyecektim ama böyle bi kampanya yaptı paraf ; duramadım daha fazla :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz basit ancak kutu açma videosu çektim :)
    https://www.youtube.com/watch?v=XaH9KPoJiJ4

Amazon ilk siparişe girdiğinde 1.421,90 TL den sipariş verdim siparişi mobil uygulamadan verince 29 TL extra indirim uyguladı ve 6 taksitle toplam 1.392 TL'ye geldi (232,00 TL x 6)

Custom Watchface yüklenememesi olayı biraz saçma ancak herkes şikayet oluşturursa kısa sürede ülkemize resmi olarak geleceğini düşünüyorum. Huawei sitesinden siz de şikayet oluşturabilirsiniz.https://consumer.huawei.com/tr/contact-us/

Huawei'den bana gelen yanıt:

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzerchE -- 2 Aralık 2019; 11:13:18 >

• Merhaba arkadaşlar,
    Kullanan arkadaşlar ya da bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi: gt 2 classic(kahverengi) mi, gt2 sport mu?
    Aralarında teknik fark yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

Arkadaar bu saatte always on modu en fazla 20 dakikami acik kalabiliyor ?(sadece enerji dusuk kalite saat olarak acik kalmasi) İncelemelerde 24 saat always on diyolardi magazada ayarlarda 20 do diye bisey var kontrol de edemedimnkalabalikti..ben istiyorum ki saat ekrani dandik ve dusuk isik digital bile olsa 24 saat acik kalsin..boyle bisey varmi
    Max 20 dk olan ekran açık kalma süresi. AOD modunda dijital veya analogdan birini tercih edebiliyorsun, o şekilde devamlı açık kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

Arkadaar bu saatte always on modu en fazla 20 dakikami acik kalabiliyor ?(sadece enerji dusuk kalite saat olarak acik kalmasi) İncelemelerde 24 saat always on diyolardi magazada ayarlarda 20 do diye bisey var kontrol de edemedimnkalabalikti..ben istiyorum ki saat ekrani dandik ve dusuk isik digital bile olsa 24 saat acik kalsin..boyle bisey varmi
    AOD ayarladığında sen iptal edene kadar devamlı aod devrede kaliyor.
    Aod nin sevmediğim yanı kol hareketiyle uyanıp saat ana sayfasına dönüş yapmiyor.illa tuşa basmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 2 Aralık 2019; 13:32:56 >
  • oldsage kullanıcısına yanıt
    Bu kişiden kişiye değişir mutlaka,
    Zevkler renkler meselesi, ben klasik aldım genelde takım elbise giymemden dolayı.
    Spor zamanı da siyah yada başka bir renk kayış takar devam ederim diye düşündüm.
    En olmadı komple ekran - kasa koruyucu alırım siyah yine uydururum bir şekilde diye düşündüm.
  • lamarque kullanıcısına yanıt
    lamarque arkadaşa aynen katılıyorum. Maalesef bu saat çok şık ama yazılımı çok kötü.
    bana kızmadan önce lütfen apple watch 5 e bir bakın inceleyin gerçekten. Evet çok tipsiz bir saat ama gerçekten akıllı bir saat.
    Huawei watch gt 2 ye gelince pil harcamıyor doğru ama bu birşey yapmadığı için olabilir mi??? Hadi herşeyi geçtim, 25 tane Saat arayüzü nedir ya şaka mı bu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsage

Merhaba arkadaşlar,
    Kullanan arkadaşlar ya da bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi: gt 2 classic(kahverengi) mi, gt2 sport mu?
    Aralarında teknik fark yok sanırım
    Tamamen renkler zevkler meselesi. Ben sport olanı tercih ettim.
  • Huawei TR' ye yazdım.

Özetle diyorlar ki;

Tam hızla çalışıyoruz, mümkün olan en kısa sürede çok daha fazla arayüze sahip olabileceksiniz.
  • ilk yöntemle costum face yükledim ama her yüklediğimde bir önceki siliniyor sadece en son yüklediğim kalıyor saatte fikri olan?
  • Beyler gt2 aldım dün. 1 günlük herşeyi kapattım tüm adım kalp falan. Sabah 8 den akşam 6 ya kadar yüzde 5 kadar şarj bitti bu normal mi ?

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.