Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.695
Cevap
246
Favori
873.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normalde hedefe ulaşınca bildirim geliyor. Ekranda kutlama falan yazıyor. Uygulama üzerinden hedefi belirleyebiliyorsunuz. Bu bildirim açık olması lazım hepsinde kapatılabilir bir yer görmedim ben ios uygulamasında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Bende tebrikler temalı bir animasyon çıkıyor hocam hedef 10000 bin adımda. 2. dediğiniz yok sanırım.

Adım sayma konusunda bir ara bende de sorun vardı, evden çıkmadığım günlerde 4-5 bin adım sayıyordu ama düzeldi o sorun bende, epey stabil şu an.
    tebrikler temalı anımasyon saatte mı cıkıyor hocam yoksa telefon uygulamasında mı?

Birde adım sayar nasıl duzeldı acaba ?
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Saatte çıkıyor hocam. Telefonda istiyorsanız Sağlık uygulamasında bildirim yönetiminde hedefe ulaşıldığında bana bildir diye bir seçenek var onu açarsanız telefonda alırsınız, bende kapalı o.

Adımsayardan tam emin değilim Sağlık uygulamasıyla ilgili diye düşünüyorum.Bendeki Sağlık uygulamasının sürümü 10.1.0.311 gözüküyor. Güncellemeden sonra kararlı olmuştu, Appgallery falan kullanıyorsanız geçenlerde daha yeni bir sürüm olduğu söylenmişti, belki o sürümden kaynaklı hata vardır. Ben Huawei cihaz kullanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar egzersiz durumumda verimsiz yazıyor bu ne demek oluyor? Ayrıca aerobik antreman etkisi nedir bilginiz var mı?

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• Arkadaşlar favorilere kişi ekledim sonra saatten arama yapmaya çalıştım ama olmadı ben mi yapamadım yoksa saatten arama başlatılmıyor mu? Kullanma kılavuzunu da okuyamadım daha ama dikkatimi çekince sorayım dedim

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Sağlık uygulamasından 10 kişi ekledikten sonra senkronize etmeniz gerekiyor. Saatten sadece 10 kişi için aramaya yapılıyor, ama gelen tüm çağrılar cevaplanabiliyor. Saatte eklediğiniz kişiler görünüyor mu? Bluetooth bağlantısı kopmuş olabilir.

• mozkoprulu kullanıcısına yanıt
    Görünüyor hocam, üstüne bastım basılı tuttum vs olmadı tekrar denedim şimdi yok yine olmadı

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Tam deşarj - şarj yaptım, önceki şarjı 6-7 gün sürdü. (ilk şarj 5 gündü) kullanım sıklığı olarak pek fark yok.
    Umarım yükselir, 9-10 şarjı gidenlere özeniyorum :(
  • Arkadaşlar merhaba almayı düşünüyorum eski yorumlarda ekranda leke olduğunu yazmış bir kaç kişi şimdi durum nasıl satılan yerlerde var mı bu durum iyi kullanmalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zamir84

Arkadaşlar egzersiz durumumda verimsiz yazıyor bu ne demek oluyor? Ayrıca aerobik antreman etkisi nedir bilginiz var mı?

Uzun süre antrenman yapmışsınız ancak kendinizi hiç zorlamamışsınız, o yüzden verimsiz diyor. Yani süre uzun olmakla birlikte kendinizi geliştirecek bi antrenman olmamış.

Nabzınız sürekli düşük seviyede kalmış o yüzden, nabzs göre aerobik solunum anaerobik solunum bölgeleriniz vardır. Diğer bir ifadeyle kalbiniz vücudunuzun ihtiyaç duyduğu oksijeni sağlamak için bi yerden sonra yeterli kalmaz ve vücut içindeki diğer kaynaklara başvurur, buna anaerobik bölge denir. Nabzınız fat burning dediğimiz yağ yakmak bölgesinden pek çıkmadığı için aerobik etki de düşük kalmış (1-5 arası bi ayı olur). Anaerobik etki de benzer şekilde hesaplanır.

Diğer taraftan VO2max seviyesi de biraz düşük, bu da kalbin her bir atışta ne kadar oksijen sağladığını gösterir. Benim seviyem 48 örneğin. Y

Bu mekanizma/değerler sektörde genel kabul görmüş verilerdir, Huawei'ye özel değil yani. Ben Garmin kullanıyorum. Aklınıza takılan bişey olursa sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 3 Temmuz 2020; 16:3:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr John H. Watson

Saatte çıkıyor hocam. Telefonda istiyorsanız Sağlık uygulamasında bildirim yönetiminde hedefe ulaşıldığında bana bildir diye bir seçenek var onu açarsanız telefonda alırsınız, bende kapalı o.

Adımsayardan tam emin değilim Sağlık uygulamasıyla ilgili diye düşünüyorum.Bendeki Sağlık uygulamasının sürümü 10.1.0.311 gözüküyor. Güncellemeden sonra kararlı olmuştu, Appgallery falan kullanıyorsanız geçenlerde daha yeni bir sürüm olduğu söylenmişti, belki o sürümden kaynaklı hata vardır. Ben Huawei cihaz kullanmıyorum
    Hocam yine hedefimi tamamladım ama bende cıkmıyor. Size zahmet olmassa siz hedef tamamlayınca resim atma şansınız var mı ? 6 bin adım yapıyorum tamamlıyorum ama banamısın demıyor saat. Birde hareketsizlikte uyarı nasıl oluyor mesela S3 frontierda kalk biraz egzersiz yapalım gibi bir animasyon cıkıyordu 1 saat masa başında oturunca bunda nasıl sistem ? Ayarlardan uyarıda açık.
  • Ben internetten aldım, honor 2,öyle bir sorun çıkmadı

• okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Sağoşun hocam

• Arkadaslar Honor ile Huawei ayni saat oldugu için buraya yazdim... Honor Fransa bir kampanya yapmis bende VIP uyeyim.. bu uclu takimi 170 euro ya satiyorlar bu saatten sonra alinirmi ... Yada Samsung S10 PLUS kullanicisi olarak Active 3 mu beklesem

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    hocam verdiğiniz ayrıntılı cevap için çok teşekkür ederim.
  • Arama kaydı ekranındaki kayıtlara basınca arama yapıyor ama kişiler kısmındakilere basınca aramıyor

• merhaba arkadaşlar, huawei healt uygulamasındaki sync data manually adımından eşitle dediğimde sürekli hata veriyor. Burada neyi eşitliyor alet anlamadım. Bilen var mı acaba?
  • Herhangi bir kadrani surekli acik tutma sansimiz yok mu ?

Saati bi aksesuar olarakta kullanmak istiyorum fakat siyah ekran veya bekleme ekranlari basit kaliyor.

Sık sık sarj etmeye raziyim. Surekli watchface mi diyorsunuz tema mı diyorsunuz kadran mı diyorsunuz

acik tutma sansim var mi ? :)
  • emrahoruc E kullanıcısına yanıt
    Bu amoled ekran olduğu için 2 saat bir şey açık kalsa ekranda pikseller yanmaya başlayacaktır herhangi bir menüye grdiğinizdede arkada iz olarak saat çıkacaktır o yüzden koymamışlar

• emrahoruc E kullanıcısına yanıt
    İnternetteki inceleme videolarında var deniyordu, ben henüz bakmadım

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.