Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufy

güncelleme hala gelmedi bana.. güncelleme gelmeyen kaldı mı benden baska ?
    Bana da gelmedi hâlâ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CBE59604

Bezeli değiştirme imkanı var mı? Mevcut halinde bulunan rakam ve çubuklar vs çok itici
    Şöyle bir şeyler var aslında, ancak kalitesini vb bilemem.
    https://www.aliexpress.com/item/4000468748456.html
    https://www.aliexpress.com/i/4000370580674.html

Neden 2-4-6...24 şeklinde saçma bir bezel yaparlar anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suphion -- 20 Ocak 2020; 13:48:44 >

• suphion kullanıcısına yanıt
    Günün 24 saatini gösteriyor, yüklediğim kadranda da saati gösteriyor mesela akrep yelkovan ve saniye dışındaki gösterge.

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tufy T kullanıcısına yanıt
    Bende de henüz yok. Neye göre veriyorlar bu güncellemeyi anlamış değilim.

• tufy T kullanıcısına yanıt
    Güncelleme malesef bana da gelmedi resmen maaşı yatmayan personel gibi sürekli ayarlara girip kontrol ediyorum

• Güncelleme bende de yok. Saati huawei yetkili satıcısindan almıştım ama heyecan verici güncelleme olmadığı için cokta heyecan vermiyor

• Merhabalar. Health uygulaması 10.0.3.511 e güncellendikten sonra saat güncelleme kontrolü yapmak istediğimde Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
    bu hatayı alıyorum. Yaşayan ve çözümü bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Uygulamayı sildim tekrar kurdum. Saati unpair pair ettim. Saati kapatıp açtım. Aklına başka bişi gelen varsa çok memnun olurum. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: standalone

Merhabalar. Health uygulaması 10.0.3.511 e güncellendikten sonra saat güncelleme kontrolü yapmak istediğimde
    bu hatayı alıyorum. Yaşayan ve çözümü bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Uygulamayı sildim tekrar kurdum. Saati unpair pair ettim. Saati kapatıp açtım. Aklına başka bişi gelen varsa çok memnun olurum. Teşekkürler.
    Telefon dilini ingilizce yapıpta deneyebilir misin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kingoflords

Günün 24 saatini gösteriyor, yüklediğim kadranda da saati gösteriyor mesela akrep yelkovan ve saniye dışındaki gösterge.

Yok, o kadarını tabi ki anladım da. Bu şekilde bir tasarım bence çok saçma.
    Kaç kişi öğleden sonra saatin kaç olduğu için böyle bir şey tercih eder ki.
    Hiç bir saatimde böyle bir şey yoktu, hiç ihtiyacını da çekmedim.
    İlla tercih eden için de watchface üzerine bunu eklemek çok daha mantıklı.

• suphion kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın, senin nezdinde bilmeyen arkadaşlar için yazmıştım. Bunun en azından basitte olsa açıklaması var. Daha saçmalarını da gördüm 😊 iş buna gelene kadar güncelleme olayını çözmeleri lazım bence, hala yok.

• Bu saatle bluetooth kulaklık kullanan varmı sorunsuz ? Huawei freebuds almayı düşünüyorum tavsiye eden varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizvatan

Bu saatle bluetooth kulaklık kullanan varmı sorunsuz ? Huawei freebuds almayı düşünüyorum tavsiye eden varmı?
    Huawei freedbuds 3 kullanıyorum, ilk çıktığında aldım çok da memnun değilim açıkcası. Freebuds lite'dan geçtim, çünkü gecikme süresi inanılmaz fazlaydı. Bunda o olayı çözmüşler fakat bu fiyatı hakedecek bir kulaklık değil bence.

Kulaklıkda ne aradığınıza bağlı, eğer telefon görüşmesiyse freebuds 3 tercih edilebilir, android için en iyi seçim olabilir.(Telefon görüşmesi anlamında)
  • Honor magic watch 2 ile bizim saatler birebir aynı mı? Onlarda daha farklı saat arayüzleri var sanki. Onlar hangi uygulamayı kullanıyor?

• telefonun dili zaten ingilizce. başka var mı aklınıza gelen bişi.

• quote:

Orijinalden alıntı: standalone

Merhabalar. Health uygulaması 10.0.3.511 e güncellendikten sonra saat güncelleme kontrolü yapmak istediğimde
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

Aynı durumdayız ne denediysem çözüm olmadı..

• Arkadaşlar gt2 klasik modeli bu sabah elime ulaştı saat çok şık çok hoşuma gitti ama yaşamış olduğum bir problemi yazmak istiyorum belki çözümü bilen vardır.

Healt uygulaması üzerinden yeni saat arayüzü yüklemek istediğim zaman huawei kimliğiniz ile giriş yapın diyor ve google playden beni huawei mobil servislerine yönlendiriyor indiriyorum ama kesinlikle açılmıyor. Telefonum xiaomi mi9t pro. Nasıl çözebilirim bir sürü arayüz var yükleyemiyorum ?
  • Ya beyler ilk sayfadaki herşeyi yaptım, adım adım geldim.
    En son başardım watch face eklemeyi, 2 tane watch face ekleyip denedim.
    Ama şimdi o 3 noktaya tıklayınca add watch face gelmiyor, sadece privacy statement geliyor, neden olabilir?
  • Galiba genel bir sıkıntı var. Yakında düzeltileceğini düşünüyorum.
  • Health i kaldırıp Google Play Store dan 10.0.2.311 i kurunca düzeldi. Huawei App Galery de güncelleme gözüküyor ama düzelene kadar yapmiyim en iyisi. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.