Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
9.697
Cevap
245
Favori
873.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam haber verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben biraz daha bekleyeceğim sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başka ürün tercih edip alanlar yada GT 2 almayı düşünmeyenlere hayırlı olsun ama başlık Watch GT 2 Kullanıcılar Kulübü Ana Konusu olarak açıldıysa farklı cihazları ve fırsatlarını lütfen kendi başlığında konuşun, GT2'yi bekleyen arkadaşlara ayıp olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 12 Kasım 2019; 15:22:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Başka ürün tercih edip alanlar yada GT 2 almayı düşünmeyenlere hayırlı olsun ama başlık Watch GT 2 Kullanıcılar Kulübü Ana Konusu olarak açıldıysa farklı cihazları ve fırsatlarını lütfen kendi başlığında konuşun, GT2'yi bekleyen arkadaşlara ayıp olmasın.
    Tabi sorun değil hoşçakal demek için yazmıştık muhabbet muhabbeti açtı.

Ama ayıp olacağını düşünmüyorum, burası forum sonuçta. Saat ticareti yapmıyoruz. Her saat konusunda farklı saatlerin adı sanı geçiyor.

Hatta ayıbı geçtim belki işinize yarar. Misal, Huawei Türkiye’den okuyanlar vardır da yaptıkları ayıbın farkına varır ve yukarıda da dediğim gibi fiyat indirimine giderler.

Neyse hoşçakalın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yolcum kullanıcısına yanıt
    Gtr konusunda fırsatı ben sorduğum için bilgi vermek amaclı paylaşımda bulundu. Bir bakış olarak söylediniz doğru olsa da forumda böyle konuların konuşuluyor olması forumun amaçlarından olan bilgi paylaşımı konusunda önem arz ediyor. O nedenle konunun kirliliği bence ikinci plana atılıyor. Sonuçta daha önce 1. Nesili kullanan bir kullanıcı saat arayüz konusunda bilgilendirme yapmasa şuanda bazı arkadaşların fikri hiç değişmeyecek idi. O nedenle herkesin katılımı bence daha mantıklı duruyor.

• Hocam verdiğiniz destek ve bilgilendirmeler için teşekkür ederim. Her zaman bekleriz :) Kalın sağlıcakla...

• Ben geri döndüm.telekomdan alınma 2.el kutusu açilmamiş 1299 tl
    Antalyada yegenim telefoncu bana denk getirdi birtane.fiyat alinabilir oldugu icin aldim
    Elime geçince g1,amazfit gtr,watxh active 2 ile karşılastırma yaparim.
    Wach active 2 tek geçerim kimse eline su dökemez ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 12 Kasım 2019; 17:11:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl 1299 tl ya :)))
    Başka var mı:)

Active evet ama 44 mm küçük ya :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuKeVa -- 12 Kasım 2019; 18:16:2 >
  • Bugünden itibaren huawei magazalarinda 1499 tl den satışa çıkmış yaninda supriz diyor ama ne olduğunu bilmiyorum

• worldoflord W kullanıcısına yanıt
    Hocam haber ise link paylaşır mısın?

• Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

Çok teşekkürler hocam. Ama ankara yine yok vay arkadaş ya :((

• MuKeVa kullanıcısına yanıt
    Hediye de 150 tl hediye çeki veriyorlar miş

• Arkadaşlar aşağıda kaynaklarını sunduğum sayfadan bir kaç bilgi öğrendim.

22 Kasıma kadar gt2 alımında 150 tl hediye çeki kazanılıyor. 150 tl çek alt limitsiz kullanılabiliyor imiş.
    Bir kaç güne reklamları çıkacak imiş.

Ankaradan temin için kızılayda huawei resmi servisi FIXSMART'a göndermek suretiyle temin edilebilir imiş.

Pazartesiden itibaren gg gibi n11 gibi sitelerde bulunabilir imiş.

KAYNAKLAR:

1-www.facebook.com/groups/Huaweiailesitr

2-https://www.instagram.com/huaweiailesitr/?igshid=i2o6vxj54ltr

Evet öyleymiş hocam. Ilk paylaşım için çok teşekkürler

• hocam bir arkadaş son durumu özetleyebilir mi ?

Bu saat ne zaman ve kaç TL'den çıkacak.?

Huawei Watch gt 2 46mm ? (komple siyah)
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Hocam özeten,
    1499 tl ye alabiliyorsunuz şimdi. Yukarida paylaştığım İnstagram sayfasında nerelerden alınabileceği yazıyor. 22 kasıma kadar 150 tl hediye çeki kampanyası var imiş. Pazartesi den itibaren de n11 gibi gg gibi sitelerde bulabilir imiş. Bilgisine eriştim. Kaynak da yukarıdaki paylaşımda verildi.

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Siz almayı düşünüyor musunuz halen :) bir çok kişi kaydı malum geç gelince

• quote:

Orijinalden alıntı: MuKeVa

Siz almayı düşünüyor musunuz halen :) bir çok kişi kaydı malum geç gelince
    11.11'e yetiştirebilselerdi, en azından ön sipariş şeklinde n11'de satışa koysalardı indirim kuponu ile almayı ciddi şekilde düşünüyordum. Şu anda kendi mağazalarında verdikleri 150TL'lik hediye çeki ile başka bir ürün daha almaya zorlamış oluyorlar ve pek bir esprisi olmuyor, bunun yerine lansmana özel 150TL'lik indirim yapsalardı albenisi daha yüksek olurdu.

Watch GT 2 Classic modelini izlemeye alacağım, şu an kullandığım Watch GT Classic'ten memnun olduğum için çok bir aciliyetim yok fakat güzel bir kampanya yakalamam halinde almayı düşünebilirim.
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Hocam n11 den aldıklarından gelecek kuponların olacak, onunla birlikte hediye çeki yakalayabilirsem ben alacağım. Çünkü türkçe inceleme videosunda saat yüzü için uygulama yapılacağı bilgisi paylaşıldı. Herhalde kafamdaki bir soru işareti boyle kalkti. N11 kuponları ile ve çek ile uygun bir hale gelirse alacağım bende. Bu arada düşünürseniz bana gelecek diğer kuponları kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.