Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende güncelleme alamadım. 1.0.2.38 de kaldı
  • MeHMeT AtA kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huawei güncelleme konusunda maalesef adaletsiz, vizyonsuz ve ahmakça politikalar sergiliyor yaklaşık 1 yıldır Huawei mate 20x kullanan biri olarak bunu açıkca söyleyebilirim. Özellikle amerika ambargosundan sonra yönlerini iyice şaşırdırlar.

Huawei Türkiye bir fecaat zaten aynı samsung türkiye gibi.
  • Ozellikle gelen bildirimleri veya genelde menülerde falan yazı boyutunu büyütmenin bir yolu var mı.
    Bildirimler çok küçük font olduğu için okuyamiyorum.

• Mzu M kullanıcısına yanıt
    Başka model telefonda deneyin. Benim de başıma geldi samsung eski telefon ile kullanıyordum, Telefonu değiştirdim sorun ortadan kalktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeteTatli

Başka model telefonda deneyin. Benim de başıma geldi samsung eski telefon ile kullanıyordum, Telefonu değiştirdim sorun ortadan kalktı.
    Adam sırf saati kullanabilmek için telefonu mu değiştirsin
  • yani ulkelere farklı zamanda güncelleme gelmesini anlarımda aynı ulkede birileri guncelleme alıyor birileri alamıyor böyle bir sacmalık görmedim daha evvel
  • MeteTatli M kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim ama gerçekden dediğiniz gibiyse huawei açısından utanç verici olur..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merak edenler için Active 2, watch 4, watch GT 2 nabız ölçme testi yaptım aşağı yukarı aynı değerleri veriyorlar.

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    Helal olsun. Aranılan içerik bu. Karşılaştırma yapabileceğiniz başka test varsa yapabilir misiniz?

1. GPS bağlanma süresi,
    2. Uyku süresi,
    3. Stres seviyesi
    4. VO2Max
    5. SPo2

?
  • barisg B kullanıcısına yanıt
    Saatlerin 1 tanesi benim diğer 2 si Arkadaşların, öyle bir araya gelince merak edip denedim nabız ölçümünü. Tekrar bir araya gelince GPS ve stres testi de yapabilirim ama uyku vs olmaz :)

• yalnız testi yaparken huawei tam nabzın çok attığı ve ölçüldüğü yerde.bunun farkı olur mu bilmem ama dikkate almak gerek diye düşünüyorum
  • ilkaykarasakal İ kullanıcısına yanıt
    Aynı problem ben de de var.artık çözüm aramayı bıraktım.note4 ile karşı tarafa saat üzerinden ses gitmiyor..bluetooth kulaklıkta nasıl oluyor da saatde omuyor ses aktatımı anlamadım. Sanki gt2 de bir sıkıntı var. .bekleyeceğiz ..yeni telefon almak da çok mantıklı gelmiyor

ayarlar veya izinle alakalı olabilir. kontrol ettiniz mi ?
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar ve izinler dediğimizde çok geniş bir alanı kastediyoruz sanırım.bu kadar deneyimli değilim.zaten olmamalıyız diye düşünüyorum artık bu devirde bu makinalar birbirini tanımalı ..o detaylar bir yerlerde yazarsa tabii ki yönergeler izlenerek bir şeyler yapılabilir ancak hu anlatım da yok ne yazık ki. .sıkıntı da burdan kaynaklanıyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbuji

yani ulkelere farklı zamanda güncelleme gelmesini anlarımda aynı ulkede birileri guncelleme alıyor birileri alamıyor böyle bir sacmalık görmedim daha evvel
    aynen öyle Türkiye cihazlardan 10 gün önce alan oldu güncellemeyi bize halen yok.
    bende de s4 vardı, en son lolipop aldı yani android 5.0, akıllı saatlerle ilgili bildirim sorunu yaşıyordum. Meğersem telefonu her yeniden başlattığımda " saat uygulaması için yönetici izni " vermem gerekiyordu. Eski sürümlerle yeni versiyonlar arasında bazı sıkıntılar oluyor.
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Bu sorun çok basit aslında.arama ysptımızda ya da arandoğımuzda ses geliyor ama gitmiyor.mikrafon izinleri de verilmiş olmasına rağmen. .neredeyse bunun mikrofonu mu yok diyeceğim

saatte sorun olabilir hocam. başka tel var mı ? deneyip baksanız arkadaşınızda falan
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.