Şimdi Ara

Huawei Watch GT1 [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
23
Favori
125.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müzik kontrolü gelmedi bileklikler de bile var bu saate koymamışlar çok saçma
    @pckobat_78

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Bende anlam veremiyorum. Sırf onun için şuan bu modeli almak istemiyorum dahili hafıza yok müzik atılamıyor onu hadi fiyatı için sineye çekerim ama neden müzik kontrolü gelmemiş çok anlamsız. Sporda kullanırken çok büyük bir avantaj. Ben sonradan eklenir demiştim ama gördüğüm kadarıyla gelmeyecek bu özellik. Amazfit GTS'ye kayıyor aklım. Onunda verileri huawei kadar güvenilir midir bilemiyorum.
  • Evet aynen bu saatten sonra gelmez kesinlikle GT2 ve GT2E varken artık yakında GT3 te gelir zaten tip olarak GT çok güzel bir saat ama müzik kontrolü ve ses ile görüşme olmadığından bende GT2 sport aldım Amazfit Gts de aldım ama daha gelmedi yolda gelsin inceleme yapacağım.
    @pckobat_78

• Arkadaşlar, uzun süre bu saati kullandım. Ara ara birkaç dönem sol bilek bölgemde hafiften ağrı ve deride aşırı hassasiyet hissi oluşmaya başlamıştı. Bu durumun saati uzun süre takmam ile ilişkili olabileceğini düşündüm ve 3 aydır kullanmıyorum, daha doğrusu sadece antrenmanda kullanıyorum. Artık sorun yaşamıyorum. Kesin demiyorum ama Bluetooth un sürekli aktif olması bu etkiyi oluşturabilir. Bilgi vermek istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SpO2 kan oksijen ölçümü watch gt de var mı? Yoksa sadece gt2 ve gt2e de mi var?

İncelemelerde sanki gördüm watch gt vO2 max degeri veriyor yani oksijen ölcebiliyor ama spor yapmadan ölçemiyoruz değil mi?

• SpO2 kan oksijen ölçümü watch gt de yok benim bildiğim kadarı ile kullandım GT yi ama böyle bir ibare görmedim karşıma çıkmadı.
    @Fufu_38

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırdım da vO2 max degeri 12dk da koşulan mesafeye göre de hesaplanabiliyormuş. Gt heralde açık alan koşusunda GPSden mesafeye göre hesaplıyor.

• Olabilir deneme şansım olmadı açıkçası spor yapamıyoruz bu ara
    @Fufu_38

• Saate ve sağlık uygulamasına gelen son güncellemeden sonra sizde de bazen bildirimlerin gelmemezliliği oluyor mu?

• Watch GT ile Google Fit eşleştiren var mı? Bende Nabız hariç bütün verileri alıyor. Birtek nabız verilerini senkronize edemiyor. Genel bir sorun mu yoksa bu modelden mi kaynaklı.

• Bende de durum öyle

• Bu saatin 42 mm olanında gelen aramaları cevaplama müzik dinleme gibi özellikleri mevcutmu
  • Sırf adam gibi always on özelliği gelmesi için watch gt 3 ü bekliyorum. Umarım Huawei watch gt 3 te böyle bir özellik artık koyar gerekirse pili 5 gün 1 hafta gitsin önemli değil. Saat gibi saat olsun şimdilik Huawei watch gt kullanmaya devam. Ancak honor magic 2 fiyatıyla Huawei watch gt 2 ye sağlam rakip olmuş.

• Bu saatten sonra 800-850 lira verilip alınır mı? Son güncellemelerle saati planlı eskittiler mi? Telefona bağlamazsak saati, bluetooth sürekli açık mı kalıyor? Teşekkürler

• Shifu oogway kullanıcısına yanıt
    Wear os işletim sistemi olan bir saate bakın bence. Saat apple watch ya da wear os'lu saatler gibi yetenekli değil. Bluetooth'u açıp kapatma yok. Sürekli açık. Mikrofonu ve hoparlörü yok. Wifi yok. 3. parti uygulama yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FameHooker -- 20 Mayıs 2020; 21:43:37 >
  • Teşekkürler
  • akıllı bilekliğin biraz daha gelişmiş saat tipi denilebilir. evet konuşma yok, ios yetenekleri yok, android wear a göre daha beceriksiz ama göz önünde bulundurulması unutulmaması gereken konular.

- standby süresi, (sürekli nabız takibi aktif iken)
    - ekran kalitesi, canlılığı
    - fiyatı (keşke fiyatı TR için 500-600 civarı olsaydı)

en azından always on display olsaydı beni çok memnun ederdi. sırf bu sebeple huawei watch gt 3 ü beklicem.
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Ekran - Gelişmiş - Bekleme Saat Yüzü adımlarından always on display yapabiliyorsunuz. Tek dezavantajı always on da saat yüzü dijital ve analog olmak üzere iki seçenekle kısıtlı.
  • Günal kullanıcısına yanıt
    onu biliyorum hocam benim demek istediğim süre bağımsız tüm saat arayüzlerini always on modunda kullanabilmek ama yok.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.