Şimdi Ara

Huawei Watch GT1 [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
23
Favori
125.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncelleme açıklamasında sadece hata düzeltmeleri olduğunu belirtiyordu. Ama hangi hatayı düzelttiler belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: congman

Uygulamaya güncelleme geldi ama en ufak bir değişiklik göremedim.
    Dalga geçiyorlar resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇandıR

Merhaba herkese,

Ben de Haziran ayından beri Watch GT Sport kullanıyorum. Tek eksik kalan kısmı Watch face yetersizliğiydi ama şu Çin ID'siyle giriş yapıp custom face yükleme olayını becerebildim, şu an çok daha iyi oldu. Eğer takılan yapamayan varsa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.
    Çin hesabını kurduğumuzda custom watch face haricinde, health uygulamasının içerisinde de saat arayüzleri geliyor mu? Yoksa illa bizim mi yüklememiz gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çin hesabında healt uygulamasında saat arayüzleri mevcut, fakat son bir haftadir çok güzel saat arayüzleri veriliyor ve neredeyse haftada iki güncelleniyor mlsf ki 3 yuan ya da 6 yuan ile ücretli satmaya başladılar. Ücretsiz yeni bi saat yüzü verilmiyor şu aralar

• Çin hesabında healt uygulamasında saat arayüzleri mevcut, fakat son bir haftadir çok güzel saat arayüzleri veriliyor ve neredeyse haftada iki güncelleniyor mlsf ki 3 yuan ya da 6 yuan ile ücretli satmaya başladılar. Ücretsiz yeni bi saat yüzü verilmiyor şu aralar

• Bunlarda sürekli güncellenen icerikler
    Huawei Watch GT1 [ANA KONU]

• Ancak aynı anda en fazla 3 hadi çok küçük boyutsa 4 face yüklenebiliyor yetersiz depolama demekte

• Bu cihazın kaç tane modeli var? Yukarıda GT-505 var, kadranlar farklı gibi, benim kullandığım GT-26E. Sport, klasik vs. için ayrı sürümler mi var?
  • merhaba arkadaşlar. saati 2. el uygun fiyatlı bir şekilde aldım ve dünden buyana kullanıyorum.
    Daha önceki yazışmalarda bahsedilen saat yüzü değiştirme adımlarını uyguladım ancak Huawei Healh Beta uygulamasını telefonuma yükleyemedim( Normal uygulamayı kaldırmama rağmen) sürekli yüklenemedi hatası verdi sebebi nedir acaba.
    Diğer bir konu olarakda Whatsapp tan bildirimler saate düşüyor ancak içerik gözükmüyor nasıl açabilirim.
  • Ben Çin hesabıyla açtıktan sonra bir tane custom yükleme hakkı veriyordu, yenisini yüklediğimde eskisi siliniyordu. Ama çok uğraştırdığı için beğendiğim bir tanesini sakladım, programı sildim sonrasında. Çünkü çin versiyonu beta programla bildirimleri falan alamıyorum.
  • @ekselansahh hangi beta versiyon ile yüklediniz? benim uygulamamda sadece ekstra yüklediğim arayüz geliyor. başka gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canerio

Kardeşim emeğine sağlık senin sayende çok güzel yüzler ekledim.Ancak ben Birleşik Krallık değilde çin yaptim.Çok teşekkür ettim😉👍
    Hesap açma dışında önereceğiniz bir yöntem var mı ? Ayrıca Türkiye 'de neden kullanamıyoruz.
  • Merhaba,

Aşağıdaki iki soruma ürünü kullanan arkadaşlar cevap verebilirse çok sevinirim.

spotify üzerinden şarkı v.s. geçebiliyor muyuz?

Saatte ortam ışığı sensörü var mı? Yani aydınlık ortamda parlaklığı kendisi yükselterek karanlıkta kendisi otomatik kısıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkys

Merhaba,

Aşağıdaki iki soruma ürünü kullanan arkadaşlar cevap verebilirse çok sevinirim.

spotify üzerinden şarkı v.s. geçebiliyor muyuz?

Saatte ortam ışığı sensörü var mı? Yani aydınlık ortamda parlaklığı kendisi yükselterek karanlıkta kendisi otomatik kısıyor mu?
    Müzik çalarda şarkı geçişi vs yapılamıyor
    Işık sensör var

• Ne kadar saçma watch face türkiye de olmaması
  • Müzik çalar?

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    ?
  • Sevgili Huawei Watch GT kullanicilari...

Bence hep beraberce bir topluluk ya da grupca huawei sosyal medya hesaplarinda bu haksizligi duyuralim....

Neden birçok ulke ve kullanici bu arayüzlerde yararlaniyor da ayni parayi (hatta vergilerle daha fazlasini) vermemize ragmen biz yararlanamiyoruz.

Birbirimize deatek olursak adim atmak zorunda kalirlar

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.