Şimdi Ara

Huawei Watch GT1 [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
23
Favori
125.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece BT var.
  • keremg kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık. Sayende yaptım. Gerçi saat kısmında adam gibi arayüzde yokmuş çok fazla. Daha fazla yükleme imkanı var mı acaba?
  • Huawei Watch GT1 [ANA KONU]

Telegramda Huawei Watch Dials kanalından bazı saat yüzleri, bir kaçını denedim, gayet güzeller, ama hastalık oluyor devamlı yeni yüz yüklemek istiyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa_mahmut

Link yok mu gruba katılım için

Alıntıları Göster
    https://t.me/joinchat/AAAAAFlWUkCvYxYJiKeIXw

Bu linkten gruba katılınıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lynxxx

https://t.me/joinchat/AAAAAFlWUkCvYxYJiKeIXw

Bu linkten gruba katılınıyor.

Alıntıları Göster
    bu grup iyi de keşke ispanyolca çeviri koymasalar ingilizce bıraksalar diyorsunuz bazı arayüzlerde

• barisg B kullanıcısına yanıt
    Apple ın yanlış ölçtüğünü düşünmüyorum hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın. Baya başarılı saat kadranları var.

https://uk.community.huawei.com/watch-gt-50/share-your-huawei-watch-gt-custom-faces-5990

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdb1903 -- 8 Ekim 2019; 15:33:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canerio C kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler bilgi verdiğin için
    Benim sorum dün akşam her şey düzgün çalışırken bugün uygulama TR'ye döndü ve saat yüzlerini ekleme kısmı kayboldu. Tüm adımları yeniden yaptım oldu fakat her seferinde böyle mi ilerlemem lazım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba İyi Günler,
    Şu sıralar adımsayar ve uyku takibi için akıllı saatlere bakıyorum. xiaomi marka telefon kullanıyorum. Telefonumla uyum sağlar mı ? Huawei Watch GT almamı tavsiye eder misiniz ? Bildirimler konusunda sıkıntı yaşandığını duydum. Whatsapp mesajlarını cevaplayabiliyor muyuz ? Spotify vb müzik uygulamalarının kontrolünü sağlayabiliyor muyuz ? Adımsayar ve diğer sağlık verilerini doğru ölçüyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: savage038

Merhaba İyi Günler,
    Şu sıralar adımsayar ve uyku takibi için akıllı saatlere bakıyorum. xiaomi marka telefon kullanıyorum. Telefonumla uyum sağlar mı ? Huawei Watch GT almamı tavsiye eder misiniz ? Bildirimler konusunda sıkıntı yaşandığını duydum. Whatsapp mesajlarını cevaplayabiliyor muyuz ? Spotify vb müzik uygulamalarının kontrolünü sağlayabiliyor muyuz ? Adımsayar ve diğer sağlık verilerini doğru ölçüyor mu ?
    Huawei Watch GT'yi Xiaomi Mi A1 ile kullanıyorum ve bildirimler konusunda herhangi bir sorun yaşamıyorum. Gelen WhatsApp mesajlarını yalnızca görüntüleyebiliyorsunuz, cevaplayamıyorsunuz. Spotify müzik kontrolü maalesef Watch GT'de yok, bu tarz eksik özellikleri Watch GT 2'ye eklediler.
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Müzik kontrolün Güncelleme ile gelme ihtimali var mı hocam ? Amazfit gtr ile bunun arasında kaldım.

• savage038 S kullanıcısına yanıt
    Honor band 5'e geldiğine göre watch gt için de gelir bence.

• Herkese merhaba arkadaşlar,

Saat hakkında bilgi sahibiyim, eksilerini, artılarını biliyorum, GT2 ile de çok fazla bir özellik gelmeyeceğini görüyorum ki fiyatının da 1800 lira bandında olacağını düşünüyorum, dolayısıyla GT Classic alma taraftarıyım, bana olumlu-olumsuz önerisi olacak var mıdır? x nedenden dolayı alma veya y nedenden dolayı al şeklinde. Şimdiden teşekkürler.
  • KntrlGS K kullanıcısına yanıt
    - 1800 TL çok yüksek. Rakibi Amazfit GTR 950 TL. Özellik farkı neredeyse yok.

- Saat ara yüzü yükleme sorunu çok kişinin canını sıktı. Amazfit GTR'da bu daha kolay.

- Apple Smart Watch ile karşılaştırınca kalp ritmi ve kalp atış hızı ölçümü güven vermiyor. Kullanılan kalp sensörünün örnekleme aralığı belli ki çok iyi değil. Lakin ölçüm sonucu Samsung saatleriyle aynı. Bu da demek oluyor ki Samsung'daki kalp ritmi sensörleri de yüksek kalite değil. Bu da kapalı alanda ağırlık antrenmanı yapanlar için bu marka cihazların kullanışlı olmadığı anlamına geliyor.

- GT artık görece eski bir ürün. GT Active veya GT 2 ürünlere bakmak gerek. Ama GT 2'nin de Amazfit GTR"dan görsel farklılık dışında bariz bir üstünlüğü yok gibi.

• Arkadaşlar, bu saati telefonla eşleştirmeden kullanmak mümkün mü? Garmin'de de Samsung'da da bu özellik var.

Bir de stok saat yüzlerini nereden görebilirim, özellikle dijital olanları.
  • Selam arkadaşlar.Benim de saat gelen aramaları ve mesajları bir gösteriyor bir göstermiyor,saat hakikatten dandik mi yoksa bir ayar falan mı yapmak gerekiyor düzgün çalışması için

• S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Eşleştirmeden kullanamazsın. Çünkü saatin tüm ayarları uygulama üzerinden yapılıyor. Arayüz uygulaması henüz ülkemizde kullanılabilir değil.

• gundar G kullanıcısına yanıt
    Öncelilkle yanıtınız için teşekkürler. Yalnız arayüz kontrolünden tam kastınız nedir acaba, örneğin alarmı doğrudan saatten kurabilir miyim?

• S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Arayüz kontrolden tam kasıt nedir bilmiyorum ama alarm zaten saatten kurulabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.