Şimdi Ara

Huawei Watch GT1 [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
23
Favori
125.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazı sıfır aldıysanız yaklaşık %67 şarjla gelir. 2 günlük kullanımda %60' a düşmesi gayet normal.
    Kutudan çıkarır çıkarmaz şarja takıp tam doldurduysanız ki bu uygulama yanlıştır.
    Şarj %10 lara kadar düştükten sonra şarja takılmalıydı.

İlk 4-5 tam şarj döngüsü gerçekleşmeden batarya tam performansı vermeyecektir.
    Bu yüzden yeni alınan bir cihazın batarya performansı hakkında konuşmak pek sağlıklı veriler sunmaz ortaya.
    Benim kolumda ki saat ilk tam şarjda GPS aktif etmeyen 4-5 antrenman, uyku ve kalp ritmi açık olacak şekilde 10 günde %10' a indi.
    İkinci tam şarj sonrası 2 tane GPS aktif 30' ar dakikalık 2 antrenman ve yine uyku ile kalp ritmi açık olacak şekilde bugün 11. güne girdi.
    Şu an şarj %47.

Not: Ben sadece spor, kalp ritmi ve uyku takibi amaçlı kullandığım için telefon ile sürekli bağlantı halinde tutmuyorum saati.
    Günde 2-3 defa bağlayıp, uyku ve diğer aktivitelerin huawei sağlık programı tarafından senkronize edilmesini sağlıyorum, sonra tekrar bağlantıyı koparıyorum.
    Bu şekilde kullanmanın da şarja etkisi oldukça fazladır diye düşünüyorum.

• merhaba hocam. evet cihazı sıfır aldım . açar açmaz günceledim ve şarja takıp %100 yaptım. şarjın bitmesini beklemedim. Dediğiniz gibi birkaç şarj döngüsü bekliycem. detayları burdan yazarım.

hocam acaba aşağıya yazdığım sorularıda cevaplarmısınız

1= Antrenman - açık hava Koşusu ayarları - ekran - antrenman etkisi açık ve kapalı ayarı var. bu ne işe yarıyor?
    2= egzersiz kayıtlarında kaydedilmiş egzersizi nasıl sileriz ?
    3= bağlantıyı koparma olayını Telefon bluetoot kapatarak'mı yapıyorsunuz. saatin bluetoot özelliğini kapatma gibi bir şansımız varmı ?
    şimdiden teşekkürler saygılar.

not: saatin huawei health Çin versiyonuna birkaçtane daha saat yüzü eklenmiş. fotolarını ekliyorum

Huawei Watch GT1 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tecsession -- 16 Mayıs 2019; 11:31:34 >

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. dikkate alıcam.
  • Bende yaklasik olarak 17 gundur kullaniyorum 100% den 17% ye geldi suanda.
    Parlaklik ve ekran acilmasi otomatikte.
    Uyku ve nabiz takibi açık
    Telefon surekli bagli.
    Sadece gece yatarken cagri gelirse yada uykumda bi yerlere dokunursam diye rahatsiz etme moduna aliyorum.

Sms ve whatsapp bildirimleride acik. Bence iyi performansi var.
    Ustelik bazen telefonu ofiste yada evde biraktigim yeri unutursam saatten telefonumu bul ozelligi ile hemen bulabiliyorum. Bu kullanisli bir ozellikmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 16 Mayıs 2019; 16:0:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tecsession T kullanıcısına yanıt
    Yeni saat yüzleri için İngiltere hesabı açtık şimdide bu eklenen yüzleri almak için Çin hesabımı almak gerekiyor

• Tecsession T kullanıcısına yanıt
    Etki kısmını skala haline getirmişler. Yani 0 dan 5 e kadar bir puan alıyorsunuz yaptığınız antrenmandan. Dediğiniz kısımda ekranda görülebilmesini sağlıyor sanırım.

• Keşke şu alete kolu çevirdiğimizde değil de 2 defa çevirme hareketi yaptığımızda ekranın açılma özelliğini getirseler. Her kolu belli pozisyonlara getirdiğimde ekran açılıyor. Bir yerden sonra çok dikkat dağıtıcı oluyor. Şöyle olsa çok daha faydalı olacak, 1. pozisyon saate bakma pozisyonu ki saatin ekranı bu harekette açılıyor ancak açılmayacak, 2. pozisyon kolu bilekten yarım dışa çevirip ardından tekrar içe çevirme hareketi. En azından istemeden açılma hareketleri engellenmiş olur. Sırf bu yüzden üstündeki düğmeye basarak açıyorum.
  • Saatimi satmis bulunmaktayim. Malesef fitnessten oteye gidemiyor eksik cok. Tam.bir akilli saat denilemez. Zevk meselesi. An.itibari ile apple watch 3 tercih ettim. Galaxy watch ile.cok.gidip.geldim ama.kararim apple watch. Cunku galaxy watch turkce sesli asistan yok. Applede var. Herkese iyi gunler sizle takilmak guzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyguna_iphone -- 18 Mayıs 2019; 13:42:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyguna_iphone

Saatimi satmis bulunmaktayim. Malesef fitnessten oteye gidemiyor eksik cok. Tam.bir akilli saat denilemez. Zevk meselesi. An.itibari ile apple watch 3 tercih ettim. Galaxy watch ile.cok.gidip.geldim ama.kararim apple watch. Cunku galaxy watch turkce sesli asistan yok. Applede var. Herkese iyi gunler sizle takilmak guzeldi
    Hayırlı olsun. Ben de ilk gördüğümde ne kadar güzel kadrana ve şarj özelliğine sahip diyerek aldım. Ancak hakikaten bir ürün geliştirmesi bu kadar kötü yönetilebilir. Ben de biraz daha bekleyeceğim. Böyle giderse ben de rafa kaldıracağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat sıfırdan 100 e ne kadar sürede şarj oluyor

• Kampanya dan gelen saati satıyorum kutulu garantili sıfır açılmamış 800 son fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adımsayarın altındaki değerler hakkında bilgi verebilir misiniz. 0/30 ile 0/12 sayıları ne anlama geliyor. teşekkürler.
  • Huawei nin bu sekilde bu saati satması mumkün degil.uygulama yok.saat yüzü yukleme yok.
    Zaten bedava dagıtmaya başladı telefonların yanında.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Bu ürüne akıllı saat gözüyle bakıp samsung gear ya da apple watch serisi ile kıyaslarsanız yanılgıya düşersiniz.

Bu ürünün tüm detaylı incelemelerinde bu eksikliklerden bahsediliyor zaten.
    Tamamen ihtiyacınızın ne olduğuna bağlı bir durum aslında.
    Mesela ben saat üzerinden telefon görüşmesi yapmıyorum, buna ihtiyacım yok.
    İletilerle de işim yok. Benim için önemli olan kalp ritmini düzgün bir şekilde sürekli ölçmeli,
    gece uykumu nasıl geçirdiğimi söylemeli, suya dayanıklı olmalı, kapalı ve açık alanlarda yapılacak
    sporlarda geniş veriler sunmalı. Şarjı uzun süre gitmeli ve şık bir görünüme sahip olmalı.

Eğer içine müzik atayım, aramaları telefonu cebinizden çıkarma gereği duymadan saat üzerinden yapayım
    diğer uygulamaları rahat bir şekilde yükleyebileyim diyorsanız başka saatlere bakmalısınız.
  • Ben zaten 1 ay kullanıp sattım.pil performansı dışında hiçbir avantjını gormedim.Bende samsung galaxy watch da var.onunla karşılastırmiyorum zaten.arada 1000 tl fiyat farkı var aynı katagoride degiler.Ekran çözünürlüğü ve pil ömrü çok cazip gelmisti çıktığı ilk hafta almıştım.ama doğru dürüst bildirim gelmemesi,saat yüzü yüklenmemesi uygulama desteği olmaması,konuşma olmaması vs gerçekten büyük problem.
    .sadece egzersiz konusunda ayrıntılı olması bu saati akıllı saat degil maalesef cancanlı bir bileklik olmaktan öteye götüremiyor.
    Bunu sattığım paranın yarısına google wear os kullanan ticwatch express,diger yarısınada kendinden android yüklü zablaze thor4 aldım.onlar bile bundan daha işlevsel .

• Kereme katiliyorum . Hevesle aldim hevesim 1 hafta surdu. Sattim. 1 ay icerisinde apple watch 4 alacagim. Bana yillarca gider .

Tabi herkesin ne istedigine bagli. Kimisi gorsel kimisi program ister. Ama bence bir akilli saat aliyorsak. Bildirimlere cevap.verme cagri gorusme . Maillere kisaca kontrol ve daha.dolu seyi barindirmali. Eminimki 3 yil.icindd huawei hepsini getircek ama suan cok ama.cooooook eksik. Sadece kosu ve yuzme icin isteyenler bence bu saati almali fazlasini beklememeli

• Arkadaşlar günlük rutin aktivitelerde 10.000 adım, 30dklık aktivite planı ve 0/12 kez sandalye olan oturup kalkma programı var. Bu dediğim programı hiç tamamlayamadım 11/12 de kaldım bilgisi olan yardım edebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: englishman22

Hocam bilgi için teşekkürler. Dediklerinizi yaptım ama weatch face gelmedi. Bir süre sonra falan gelebilir mi? sizde hemen mi geldi?

yada normalde iPhone ile kullanıyordum. Onun bağlantısnı kopartıp androide bağlandım belki o yüzden olmadı

Alıntıları Göster
  • Herkesin ihtiyaçları farklı ve bu cihaz hepsini karşılayacak yeteneklere sahip değil. Son dönemde bisiklet kullanırken antrenmanlarımı kaydediyorum. Kayıtlardaki gps konumları, çıkarttığı bilgiler vs gayet memnunum. Uyku takibinde de iyi iş çıkarttığını düşünüyorum. Klasik saatleri seven birisi olarak, mevcut arayüzleri sınırlı olsa da, arkadaşlarımın beğenisini kazanmış durumda. Güzel de bir spor deri kordon almıştım, görenlerin de hoşuna gidiyor. Klasik saat kullanır gibi geçinip gidiyoruz arkadaşla :D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Herkesin ihtiyaçları farklı ve bu cihaz hepsini karşılayacak yeteneklere sahip değil. Son dönemde bisiklet kullanırken antrenmanlarımı kaydediyorum. Kayıtlardaki gps konumları, çıkarttığı bilgiler vs gayet memnunum. Uyku takibinde de iyi iş çıkarttığını düşünüyorum. Klasik saatleri seven birisi olarak, mevcut arayüzleri sınırlı olsa da, arkadaşlarımın beğenisini kazanmış durumda. Güzel de bir spor deri kordon almıştım, görenlerin de hoşuna gidiyor. Klasik saat kullanır gibi geçinip gidiyoruz arkadaşla :D.
    size ben de katılıyorum. aksesuar olarak saat kullanmayı seviyorum ama hep aynı saati kullanmak sıkıcı olabiliyor. bununla birlikte telefonu tableti geçtim notebook bile bana kullanışlı gelmiyor. masaüstü pcde rahat edebiliyorum. kaldı ki saat üzerinden uygulama kullanmak kendime eziyetten başka bir şey olmaz. bildirimleri görüyorum, çağrıları görüyorum, uyku takibini kullanıyorum, saat arayüzleri de gayet hoş. şarja diyecek zaten bir şey yok. ben de memnun kalanlardanım.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.