Şimdi Ara

Huawei Watch GT1 [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
23
Favori
125.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanlış kişiyi etiketlemişsiniz :) @thepianist
  • Az once yine bir bildirim fark edemedim.

Hareket halinde bildirmler fark edilmedigi cok oluyor

Ilk kez boyle Rezalet goruyorum..

Mi band 3, GearS3 te hic birkez bile olmamisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirimleri bikac titremeyle almak icin Huawei ye yazsak mi?
    Guncelleme ile duzeltilir belki

Boyle cok kotu, hareket halinde farketmemek

Ust uste 3 kez felan titrese, fark etmeme olmaz diye dusunuyorum

• Merhaba. Aklıma bir şey takıldı ne oluğunu bulamadım. Bu spor kısmında örneğin açıkhava bisiklet e geldik ayar>ekran>antrenman etkisi diye bölüm var bunu açmak ya da kapatmak neyi değiştiriyor?

• Hegera H kullanıcısına yanıt
    Açık olduğunda (Tüm aktiviteler için bu ayar var) aktivite bittiğinde antrenman etkisi ile ilgili bir sayfa gösteriyor ve fitness seviyenizin ne kadar geliştiği ile ilgili yorumunu iletiyor.
  • Arkadaşlar Huawei yeni Watch GT modellerini tanıttı.Tanıtımda dikkat çeken ise saate yeni mod ların eklendiğiydi.Bunların arasında kişisel bir saat arayüz marketi en dikkat çekeniydi bence.Yeni güncellemeyi en kısa sürede bakliyoruz.
  • Arkadaşlar güncelleme geldi.
  • Neler değişmiş paylaşır mısın?
  • brhncglr B kullanıcısına yanıt
    Bende gelen giden yok. Şu an yazılım versiyonu ne görünüyor sizde?

• Hayırlı olsun, watchface store geliyormuş.

Huawei Watch GT1 [ANA KONU]

• Yeni saatlaer cikmis eskisine göre farki nedir bilen varmi?
  • Güncelleme henüz bende de yok.Günceleme yapan var mı?
  • store nasıl olacak ki ? bu saatte 16mb hafıza var, bir çoğuda zaten diğer saat arayüzleriyle dolmuş durumda.

Bence bu watch face store işi yeni mode watct gt ler için. sanırım orda hafızayı biraz arttırdılar.
  • englishman22 kullanıcısına yanıt
    1.7.12B güncellemesi geldi arkadaşlar.
    Güncelleme notunda yazıldığı kadarıyla triatlon modu gelmiş, bazı saat yüzlerinde güncellemeler olmuş ve buglar düzelmiş.
    Yükleme sonrası baktığımda ise hiçbir değişiklik göremedim. Ne triatlon modu ne de farklı saat yüzü. Bu arada güncelleme notunda Nisan ortasında bazı özellikler gelecek gibi bir mesaj var, nasıl oluyor anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boneym

1.7.12B güncellemesi geldi arkadaşlar.
    Güncelleme notunda yazıldığı kadarıyla triatlon modu gelmiş, bazı saat yüzlerinde güncellemeler olmuş ve buglar düzelmiş.
    Yükleme sonrası baktığımda ise hiçbir değişiklik göremedim. Ne triatlon modu ne de farklı saat yüzü. Bu arada güncelleme notunda Nisan ortasında bazı özellikler gelecek gibi bir mesaj var, nasıl oluyor anlamadım.
    Triatlon modu ve farklı saat yüzlerinin Nisan ortasında geleceğini yazıyor :). Bunun yanında bilinen bazı problemler de giderilmiş.
  • Strava eşleştirmesi yapabilen arkadaş var mı? Görünen o ki şu anda böyle bir destek verilmemiş. Başka bir yolunu bulan birisi varsa cevap verirse çok makbule geçer.

• Watch GT olayı şekilden başka bir şey değil. Amazfit Bip ile Xiaomi Mi Band 3'ün önemli noktalarını alıp yuvarlak şekil vermişler, "sporcu saati" diye kaktırıyorlar. Ben 1 senedir spor yapan, 30 kilo vermiş biriyim. Kesinlikle işin performansında değilim. Apple Watch hariç saatler üç aşağı beş yukarı hep aynı performansı gösteriyor ama bu saati alanlar asla en fazla 500tl edecek bir ürüne 2 kat para verdiğini unutmasın. Neden mi?

1) Yerleşik bir hafızası yok. Müziksiz spor nasıl olacak acaba sayın Huawei bey?
    2) Müzikleri remote kontrol olayı yok. Spotify'da şarkı çalarken saatten müzik değiştirememek? 2019'da yaşıyoruz sanıyordum.
    3) Bildirimlere cevap verememek.
    4) Huawei'nin kendine özel işletim sistemi işine girmesi. Pixel Watch çıkarsa çok şey değişir gibi geliyor bana.
    5) Belli bir marketi olmaması. Saatten fotoğraf çekmek büyük keyif aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Triatlon modu ve farklı saat yüzlerinin Nisan ortasında geleceğini yazıyor :). Bunun yanında bilinen bazı problemler de giderilmiş.

Alıntıları Göster
    Yeni watch face magazasida.gelirmi acaba?

• Güzel haberler var sanırım. Umarım bundan sonra güncellemeler ile pil kullanım sürelerine çok fazla zarar verilmez.

Triatlon ve bazı diğer özellikler yeni modeller ile geliyor. Faces Store olması güzel olacak.

Nitekim yeni modellerde aynı Ram ve Rom miktarı ile geliyor. dolayısı ile PC arayüzünden yada uygulama üzerinden saatte tututlmasını istediğimiz saat arayüzlerini seçeceğiz ve mesela maksimum 12 tane farklı saat görünümü hafızada tutulacak. Örneğin bir arkadaşımın Gear Fit 2 sini bir süre kullanmıştım, Wear uygulamasında marketten beğendiklerinizi saate gönderip diğerlerini silebiliyorsunuz. Saat sizin belirlediklerinizi hafızada utuyor. gerisi zaten uygulamada var.

sonuç itibari ile bu saatte diğerlerinden farklı olarak kullanamadığımız bazı özelliklerin eksikliği sayesinde pil süresi yüksek kalabiliyor diye düşünüyorum. Örneğin, Müzik kontrolü çağrıya cevap verme, saat üzerinden sesli iletişim vs gibi özelliler olsaydı etkileşim sırasında hem saat üzerindeki işlemden hemde Bluetooth aktivitesinden dolayı pil süreleri daha da düşük olacaktı. Ki bu özelliklerin yer aldığı GT olmayan Watch modelleri zaten var.

Belki istekler talepler doğrultusunda bu özelliklerden bazılarını açma kapama gelir diye umuyorum tabii ki de ama, O zaman pil mesela 4-5 günü asla geçemeyecek olsa, bu durumda şekli güzel yada marka güvencesi diyerek diğer alternatiflerden almak yerine bu saat modeline kaçınız yönelirdi.

Ben açıkçası uzun pil ömründen dolayı bu seriyi takip ediyorum ve beğeniyorum. huawei ile bir anlaşmam yok, fanıda değilim ama uzun pil süresi ve görsel olarak çeşitlilikte sunabilmesi benim için en önemlisi.

Sadece uzun pil ömrü ve çağrı reddetme vs basit bildirimler için Hybrit modellere yönlendiren pek çok arkadaşım oldu. Ama bu kadar para vermişken sabit bir saat kadranında kalmak istemiyorum mesela.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.